• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Asi fakt nějaký akrobatický den. Nechala jsem Adama ležet na posteli, ke které byla přiražená postýlka. Tak dlouho do ní kopal a lomcoval s ní rukama, až ji odkopl a visel chudák mezi postelí a postýlkou. Naštěstí se u toho pořád držel za ty šprušle postýlky a jen koukal. Já u toho nebyla, hlídal ho manžel, ale i tak jsem byla div živá. Prý jenom čučel a držel se :grinning:
S tím zvedáním do sedu. Já jsem to říkala naší rehabilitační, jak už se Adam snaží a chce si sedat, přitahuje se a ona mi řekla, že mu to nemáme dovolovat, že se tím ničí bederní páteř. Že správný sed je až tehdy, když se děti dostanou na kolena a z nich se překulí na zadek. Což se prý děje kolem 8.měsíce a znamená to, že ty svaly už jsou dost silné. Že se zjistilo, že kvůli tomu taky tolik lidí trpí na bolesti zad.
11. kvě 2010 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
pavli...no s tím sedáním je to pravda...ale on se tahá do sedu i za hrazdičku....a když mu nepomůžu tak ječí. Jakmile se mu podaří mě chytit za ruce tak už sedí....nedovolovat mu to je pěkná rada, ale jak to provést prakticky? :grinning:
11. kvě 2010 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Lin, já vím, je to těžké. Tohle přesně popisovala ta rehabilitační, hrazdičky, rukojeti u kočárků, děti jsou vynalézavé :sweat_smile: Já když Adama vidím takto "bojovat", tak se ho snažím upoutat něčím jiným, naštěstí mi to zatím "papá", ale to je taky otázka času. A nebo začnu zpívat.To ho tak upoutá, že jenom hledí nebo se směje. To je ocenění mých pěveckých výstupů, směje se mi od mala :grinning:
11. kvě 2010 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
pavli...když se ti směje na zpěv je to ještě dobrý...Kuba dostává záchvaty smíchu když se vysvleču :grinning:
12. kvě 2010 v 06:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak jsme vstanuli před 6 :frowning2: počítám že pujdem ještě spát :slight_smile: malého zajímá klavesnice od počítače a všechno co dělám já...přebalování už je taky boj nevydrží ležet na zádech..
12. kvě 2010 v 06:36  • Odpověz  • To se mi líbí
já včera škytala a malý se tomu hrozně smál :slight_smile:
12. kvě 2010 v 06:37  • Odpověz  • To se mi líbí
pett taky jsme dnes vstávali brzo :frowning2: Kuba má nejradši když se schovám za dveře a pak vystrkuju hlavu v různých výškách a bafám na něho :slight_smile: a taky ho samozřejmě zajímají všechny věci, které nesmí...mobil, foťák, počítač...moje krémy v koupelně na poličce...zato jeho hračky leží nepovšimnuté na zemi....
12. kvě 2010 v 06:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak taky se Romča vzbudila kolem páté. No naši princeznu zaujal akorad ovladač od tv, protože je tam červený knoflík. Jinak nemůžu říct že by šla po počítači nebo mobilu. :slight_smile:
12. kvě 2010 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky

Kaci co bys delala kdyby Jonysek važil jak nase mala pod dve kila???jednu dobu mela 1750
12. kvě 2010 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
raak: já vůbec nevim, byla bych asi strašně opatrná a hrozně bych se bála, že tomu mrnouskovi něco omylem provedu... vim jakej jsem děsnej nešika a neohrabanec a vim, že i u Jonáška jsem se hrozně bála, že sem mu něco udělala... furt brečel a brečel a mě nepišlo normální, že furt brečí kvůli bříšku tak jsem si řikala, jestli já mu omylem někde něco nezlomila nebo tak... fakt jsem byla ráda, že je velkej .... kdyby byl takhle malinkatej tak fakt nevim nezažila jsem to, ale vážně bych se bála... a ted jsem četla docela šílenej článek tak je mi trochu do breku... jsem taková citlivka no... ani nevíš kolikrát jsem se ptala doktorky jestli jsem mu něco neudělala, že furt tak brečí... doktorka mi jenom řekla, že zdravější miminko neviděla a že ho prostě bolí bříško...
12. kvě 2010 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ony jsou gumoví, neboj. pokud ti nespadne,tak je to dobry. a vpostupne se naucis.
12. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to já už to vim, ale stejně bych se u takovýho mrnavýho prdoly bála.... já dokud jsem neměla svoje, který jsem do ruky prostě vzít musela tak jsem miminko do ruky nechtěla vzít dokud neumělo samo držet hlavičku... fakt jsem se bála
12. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme spali jenom hodinu :confounded: mohl vydržet aspoň do 9
12. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
haa,my vstavali po seste,nez je oba vypravim,navliknu,nachystam tak odchazime po sedme.
za chvili mizime k dr
12. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
my jdem př. týden na kyčle a koncem měsíce na půlroční...kvůli kašli se to posunulo jsem zvědavá na váhu :grinning:
12. kvě 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
já oblíkám a razim k bankomatu... držte mi palce a pak jdem taky k doktorce...
12. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Kaci no nevim,ja nemam na uctu nic
12. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
na internetu se mi to ukazuje pozdeji
12. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
mne hned. mam odzkouseny
12. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ale už jsem vážně ale hooodně nasraná....
12. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
nejsou co???nezur,taky nemam
12. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
když já už opravdu nutně potřebuju zaplatit... jinak budu mít další penále a to je pro mě hrozně moc peněz i když jsou to blbý tři stovky
12. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak si zavolej na socku.tam ti reknou co je
12. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
já to mám furt od zaměstnavatele mám poslední mateřskou a nemám kredit nemůžu si nikam zavolat :cry: .... už jsem poprosila jednu kolegyni at dojde za účetní
12. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
materskou ti neplati zamestnavatel,ale chodi od urcite socialni zpravy,pod kterou tvuj zamestnavatel spada
12. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Od doby co dávám sunar jsem musela dát zase menší savičku :unamused: teče to nějak moc rychle malý je celý mokrý :unamused: Mě posílá peníze Brněnská cssz tak uz to prislo.
12. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
mne chodil doplatek od ossz kolem 12,13. tak cekam kazdym dnem
12. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte-tak já už peníze ze socky mám a teď musím čekat na zbytek rodičáku.Oni mi to rozdělili a tak to budu mít naporcované.Už jsme byli i na nákupech,musela jsem koupit svíčku a roušku ke křtu.Oblečení ještě nemám,ae snad něco seženem.
12. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, my měli bílý svetr, čepičku a kalhoty všechno pletené vypadal jak panenka a ve4m se nám vlezl i do křtící peřinky :slight_smile:
12. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Nás čeká křest teď v sobotu, mám pro prcka nachystané bílé kalhoty, body a svetřík. Do peřinky už nemáme šanci se vejít :sweat_smile: Jsem zvědavá, jak na to bude reagovat.
12. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek