• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Romča byla křtěná11.dubna Měla bílé gatěčky, svetřík a čepku. Celou dobu seděla švagrové na koleni a všechno si prohlédala a ani necekla. :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý si občas vykládal v kočárku :slight_smile: ale vydržel celou hodinu bez pláče
12. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsou fotky
12. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ste měli křtiny hodinu??? Malá byla za 20 min.pokřtěná.
12. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nás to čeká v neděli a taky to nebude dlouho trvat,taky počítám tak těch 20 minut.
Máme zasebou 1/3skleničky květáku i s bamborem,ale asi to není favorit.Mrkvičku papal o závod a s květákem mu to tak nešlo.Zítra měníme a bude brokolice,tak jsem zvědavá.No a na večer zkusím kaši.
12. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme doma
vaha 7500.miry nevim,nemeri nas,tak to zvladnem vecer sami
12. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my nejsme věřící a takže křtít nebudem (o starost mín :slight_smile: ).... byli sme u doktorky a má 7520g a 68,5cm, takže na to kolik vyrost moc nepřibral, ostal dvě pigára (je to chlap tak ještě dlouho po tom pěkně nadával :slight_smile: ), a máme dávat zeleninku :slight_smile: ... a časem přidat maso... ale asi budu muset vařit finačně je to zlý... penízky přišly :grinning: :grinning: :grinning: ... ale v podstatě dneska večer už nebudou zase :frowning2: ....
12. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky už to taky máme zasebou :wink: :wink: :wink: Tet až za dva měsíce a to jen na prohlídku :slight_smile: :slight_smile: míry jako modelka 70cm a 7,280kg.....Po píchanečku je v pohodě tak doufám,že jí to zůstane do večěra.My ještě křest zasebou nemáme.Čekaly jsme ž bude větší,protože jako mimi hodně plakala :frowning2: Byly jsme jen na vítání občánků.To měla na sobě šatičky,punčocháčky a klobouček.Do kostela bych ji musela víc obléct.
12. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pett pěkný fotečky
12. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my to nakonec měli v neděli se mší tak proto hodinu...
12. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty háčkované čepičky nemají chybu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: musím pořídit nějakou klučičí variantu :slight_smile: je zajímavé jak ty prcky zajímá všechno kromě hraček, malý má nejraději šnůrky od čepice, plastovou láhev nebo lžičku.
12. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pett to máš pravdu,hraček máme plno,ale zajíma jí úplně něco jiného.Adu tet třeba nejvíc baví plyšová hračka,ale musí tam být cedulka.To prostě nepochopíme....... :slight_smile: Ale tet si naštestí vystačí sama hrozně jí baví ručičky a nožičky. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo dneska budeme celý den doma,je tady u nás pěkně škaredě.....prší,prší.... :confounded:
12. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to jsem přišla pozdě, až jsem je ostříhala... teď má oblíbenou hračku na kočáře, ale v puse má jen tu koncovou šnůrku, nebo kočičí ocas a králičí ucho jinak si s tím nehraje
12. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teplotku po očkování zatím nemá, ale protivnej je teda hodně :unamused: ... dělá strašnej rámus a hodně brečí :confounded: ... a to ještě pojedem na ten anděl... jinak je to dneska dost náročný... Jonášek má svoje hračky rád ale nejradši má ty co dělaj největší rámus :grinning: :grinning: :grinning: ... a tedka si oblíbil úplně obyčejný kousátko (je to jenom taková osmička a ani naplněný gelem to neni, je to jenom tvrdý a má to takový výstupky na masírování)... může to znamenat, že už konečně ty zoubky??? je poslední dobou i protivnější lehce...
12. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooooo zoubky taky ještě nemáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme taky po pár dnech ukňouraní a protivní,ale zoubky taky ještě nic.No dává si načas.Jinak oblíbená hračka-obyčejný zapínací špendlík za 40Kč a letáky :grinning: :grinning:
A teď mi volala segra a koupila oblečení na křtiny,jupíííí.Bude v pleteném,jsem zvědavá.
12. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás poslední dobou vedou noviny,v mžiku jsou na kusy všude kolem :grinning: :grinning: a pet flaška to je taky super :grinning: takže na co vyhazovat peníze za drahý hračky?pamatuji se ,když bylo Jájovi asi rok a půl,tak nevětší radost nebyla z dárků na vánoce ,ale všechny ty obaly a krabičky od nich :grinning:
12. kvě 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi vyrážíme držte palce at seženem levný puzzlíky..... ale teda protiva dneska.. a ke mě skoro nechce to brečí... tak je na dece hraje si a sem tam si fnukne a pak si zase hraje... ale běda mámo jak se přiblížíš :frowning2: ... tak pude do kočáru tam je hodnej :slight_smile:
12. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky potřebuju puzzle, ale ty 4dílové 60x 60 co jde rychle složit, aby ho pes až se bude zase nudit nerozežral jak tygra bonifáce..... včera hryzala keramzit (kulaté kamínky) od kytek a málem se udusila
12. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame ty klasicke a mala je porad rozebira.jeste asi investujuj a koupim ty s krteckem, ty se nedaji rozebirat
12. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsem našla ale samý malý... chtěla bych aspon 90x90 ale měli jenom 60x90 ale nádherný byli to takový malý puzzlíky ale daly se i na ty velký kusy krásný, že se to jako dá využít i až už sou děti starší tak si můžou skládat ty menší... ale pro Jonáška už jsou mrnavý :frowning2: ....
12. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Složenka s mateřskou už došla, hurá. My křtili teď v neděli. Koupila jsem malému obleček. Fakt moc pěkný tak kdyby jste některá chtěla tak ho budu asi za 500 prodávat.
12. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skládá se ze saka, kalhot, košile, motýlek, baret a cosi přes břicho co zakrývá košili v kalhotech.
12. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je to líp vidět, a je to velikost 80.
12. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame puzzle 32x32.a jsou super.
13. kvě 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsichni maj penize,jen ja ne. uz zacinam byt tez nervni
13. kvě 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukni po desátý... já je tam neměla ještě v 9:30, ale po desáté už tam byli :slight_smile: ... a jak puzzle 32x32??? kdyby to bylo cm tak to bude malý a kdyby m tak to bude zase megalitický... tak už mě napadaj jenom decimetry
13. kvě 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano cm,ale neni to maly. je to velka kostka
13. kvě 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek