• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
tak jsem včera byla na babinci a bylo to super.Filip usnul okamžitě po jídle a manža si doma hrál na PC.Já se perfektně odreagovala a pokecala s kámoškama,možná za měsíc ůjdu znovu :grinning:
13. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampu taky chodime s holkama,kazdy mesic. tento tyxden jsme nemohly,tak ten dalsi
13. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé se máte... závidim... já nechodim nikam.. martin doma neni aby hlídal (a na něj se nedá moc solehnout pže ten jak usne tak spí a nevzbudí ho vůbec nic :frowning2: ... )... a neni kdo by hlídal :frowning2: ... a ještě mi tedka jede na několik dní dopr.... tak tu budu sama zase :cry: :cry: :cry: ....
13. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac:já taky budu o víkendu sama,manžílka mám v práci :frowning2: však víš,nejsi sama,zase večer pokecáme :wink:
13. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo to bude fajn mě odjíždí dneska a vrátí se až nky někdy...kdybych měla už normální komp tak asi zase začnu něco pařit :grinning: ... televize mě večer nák neba
13. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ráda,že mám manžu doma-týden ranní týden noční.Si fakticky neštěžuju.Jinak zítra jedeme k našim a v neděli křtiny,jdeme na oběd do restaurace,tak si určo pošmákneme.
13. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já padám večer do postele :frowning2: Kubík chodí spát až v 22 a na Jáju není čas a to mě hrozně mrzí,včera chtěl jít do parku,tak jsme šli.ale Kubík začal za chvíli ječet ,tak jsme museli domů :confounded: ,doma chtěl hrát hru,ale Kuba byl protivnej,tak si ji hrál sám....ach jo
13. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pamp. se máš :slight_smile: ... hele ženy ted jsem se dozvěděla naprosto otřesnou zprávu nevim co je na tom pravdy, ale doufám že to kecá... jestli totiž ne tak asi zorganizuju něco a pudu ty politiky vymlátit.... prej se má příspěvek snižovat na polovinu na náký 3600kč měs. slyšely ste o tom něco???
13. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to snad ne,před volbama určitě ne
13. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
toho už se nedočkáme...teď budou volby...ty zase skončí patem...další rok se budou hádat o křesla a pak to co jedna strana navrhne tak druhá bude vetovat....takže žádnej novej zákon neprojde...buď v klidu
13. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni už to prej odhlasovali nebo co... jedné známé přišel papír ta je na čtyřech letech a snížili jí to na 1500... já jenom doufám,že je to kec vždyt by to někde psali ve zprávách nebo tak
13. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac na 1500 to nikomu snížit nemůžou...nejnižžší částka je životní minimum...tj. kolem těch 3600. Kdes to četla prosím tě?
13. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nečetla přišel s tim manžel že jeho spolumajitel firmy... jeho manželka je na mateřský a tý přišel tenhle dopis... podle mě je to taky kravina.. já tedka nák nevim jestli mi manžel lže... a jestli jo tak čeho tim chce jako dosáhnout... :frowning2:
13. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaca-to bude nějaká kachna,už by o tom něco bylo na netu.
13. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky myslim.... ty jo to očkování je hrozná věc ten je takovej protiva dneska a včera taky... du ven ho uspat
13. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:
jsem tu dva dny nebyla a vy jste toho toklik nakecaly, že ani nebudu dočítat :sweat_smile:
My máme dneska přesně půl roku, vážíme 7,25kg a měříme 74cm a do poradny zase až na 8.měsících :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Asi mě klepne. Na kočárku mi uletělo ráno přední kolečko, máme trojkolku takže je doježděné a nevim kdy a hlavně z čím budu chodit ven. :confounded: :confounded: Od rána jsem na nervy protože nevim kde bych vzala na nový pokud to nepujde spravit. Ještě je v záruce tak snad by nám ho vyměnily za jinačí. Misko gratulujem k malím narozeninkám :slight_smile: . Já du přístí středu s Romčou na hexu a budem dávat naušničky.
13. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri jéééj, by mě asi šlehlo.
Pokud je ale v zaruce,měli by jej vyměnit nebo opravit zdarma a v dobe reklamace zapujčit nahradní kočarek.
13. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme po obědě.Filipovo brokolice moooc chutnala a normálně se smál nahlas a vyžadoval si další a další lžičku :grinning: :grinning: Jsem mu ohřála jen pár lžiček a za chvilku jsem ohřívala nášup.No a já měla srdíčka na smetaně-mňam.Dneska asi zajdem na kyčle,sice je pod mrakem,ale snad nebude chvilku lít.
13. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezka: ty jo a nestalo se nic??? to nechápu brrrrr.... asi by sis mmusela kočárek někde půjčit jako já.... zkus šátek... venku je docela teplo.. a kdyby sis ho dala jako na záda tak to máš jak batoh a nemělo by to bejt tak těžký :wink: ... miska: přeju vše nej k malým narozkám :slight_smile: ... a jinak teda koukám, že máte všichni dlouhány a my sme zase těžká váha a já si furt dělám starosti, že málo přibral... vyrostl totiž o 4cm za měsíc a přibral jenom 300g... ale na to jký máte dlouhány tak my máme větší váhu... a to mi taky řekla doktorka, že ani moc přibírat nemusí, pač i tak má dost velkou váhu... a mě se zdá, že hrozně zhubnul
13. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sem měla štěstí že jsem už dojela dom z popšty a uletělo to kousek od našeho, takže sem dojela na zadních. Pak to taťka nasadil a já sem myslela že to bude v pohodě ale jak jsem to zkoušela jezdit, tak to po nějaké chvilce zase vyskočí. No eště jsem volala Romanovi do práce tak třeba se mu to podaří zpravit ale pochybuju. Su nakrklá takový krásná kočárek chce se mi z toho brečet. :cry: .
13. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri sami nic nespravujte a nedrbkejte do toho.je v zaruce,tak at to opravi prodejna
13. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně se mala krásně rozjedla.zbast celou sklenicku 100 -200gr,mozna by dala i vic.
13. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri taky si myslím abyste nic neopravovaly v prodejně by vám pak nemusely uznat reklamaci.Když jsme kupovaly kočárek tak nám řekly , když s ním něco bude tak nám pujčí jiný :slight_smile: :wink: Jo jo Ada tet taky doslova snědla na posezení 200g mrkvičky :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem rada ze basti. co jsem tak cetla,tak nekdy jsou maminy rady za sotva 100. na pulrocni dite takovou davku,super.
akorat jak si zvykla na basteni lzikcou,uz moc mliko nechce. jen rano a v noci
13. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak malý má dnes půl roku :slight_smile: uteklo to rychle.. rodičák mám vyřízený nakonec na 3 roky aspoň budu v klidu a pak se uvidí co a jak... Dneska jsem koupila cuketu a brambor z dm je to víc brambor než cuketa z té velké skleničky jsem dala sotva třetinu a malému to hodně chutnalo vypadal že by snědl celou
13. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adámkovi a Martínkovi Vše nej nej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to máte pravdu! Jak Romes dojede z práce tak ho tam šupnem.
13. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a nevíte náhodou jestli se dává celej kočárek na opravu nebo jenom stačí ten podvozek???
13. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek