• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Staci podvozek
13. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim, že jim bude stačit podvozek :slight_smile: ... jinak jonášek zbaštil půlku tý malý skleničky mrkev brambor :slight_smile: ... no aspon to zatim nebude tak drahý :slight_smile: ... a flašku jsem zatím vzdala... něco málo mlíka už zase mám ...
13. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme doma z půlroční prohlídky. Měříme 70 cm a vážíme 8, 320 kg, a to přitom ani nevypadá tlustě. Já se pak divím, z čeho mě bolí záda a že jsem unavená. Vždyť já krmím obra :grinning: V podstatě všechno na mlíku, mrkev děláme asi týden a z toho měl ještě chudák průjmy. Zajímalo by mě, kolik by vážil, kdyby měl zácpu :sunglasses:
13. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jste pěknýýýý chlapáci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
půlročnátkům všechno nej, nej :slight_smile: :slight_smile: at děláte maminkám jen samou radost :slight_smile: a hurá do druhé půlky!!!
13. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za gratulace :wink: , letí to děsně, co? Uteče to a budeme všechny slavit roček těch našich zlatíček :wink:

pavlazabka - pořádnýho chlapáka máš doma :grinning: :grinning:, asi máš místo mlíka smetanu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Moje Petruška měla 8,5 kg na roce :grinning:
13. kvě 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kubík si konečně dneska hezky sám hraje :slight_smile: ale nesmí mě uvidět,to by byl hned jekot :unamused:
13. kvě 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky děkujeme :slight_smile: já už mám tak vytrénované ruce asi, že mi malý těžký ani nepřijde počítám že má tak 8.5 ale ostatní mi ho rychle vracejí
13. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky dneska budu mít noční msalá má horečku a mám o ni strach. První horečka vůbec :frowning2:
13. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezko-dej nějaký Panadol nebo čípek,uleví se jí.Můžou to být zoubky.
13. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo panadol určitě pomůže :slight_smile: a co Teri kočárek jak jste to vyřešily?
13. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to má po očkování, nebo se nastydla??? jestli je to po očkování tak se neboj :slight_smile: dej jí něco na snížení teploty pokud má Přez 38 a dej jí spinkat :slight_smile: ... malej měl nklidnou noc ale tentokrát to bylo lepší než minule a ymslim, že dneska skoro celej den bez teploty :slight_smile:
13. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejej terezko - tak ať je brzy líp :slight_smile:
13. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím,že Terča říkala,že jde na očkování až ve středu!!!!Chudák Romanka ať jste co nejdřív zdravoučky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně mi usnula :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,začína mi spát už jen dvakrát za den :wink: .Vypustila si spaníčko kolem páté hodinky nééé a nééé uusnout. :unamused:
13. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už spíme dávno,ale manža nenechal malucha spát kolem 17h,tak mi při jídle usnul a pak se vzbudil,ale za chvilinku pochopil,že už musí spinkat.Tak snad to bude OK.
13. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě dneska přez den spal pořád tak jsem zvědavá jaká bude noc tedka se od vedle přestal ozývat tak snad bude zachvilku spikat :slight_smile: .... :slight_smile: ted se ozvala hrací kachnička asi pustil to jak se to na to navíjí :slight_smile: .... ale billu už nestihnu :frowning2: ...
13. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už máme taky spaní tak 2x za den, když spí krátce, tak si dá ještě třetí. Ale večer dáme do postýlky vždy okolo osmý a on lehne na bok a ve chvíli je tuhej :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně spinká. Nedalo mi to a zavolala jsem ségře a ona mi poradila že mám dát zábal na nožičky a pokud teplota neklesne tak panadol. Zábal jsem dala a nic. Pak jsem podala panadol a za půl hodinky spadla teplota na 38. Snažim se Romču hodně zavodnit tak tak už 260 už mohla vypít. Plus mléčko po kterém usnula. Snad nebude nemocná a bude to jen od těch zubů. Kočárek je o.k. Roman dojel z práce tak to chtěl vidět a byla tam jen vypadlá podložka. Tak to jen nasadil a je to v pohodě. Aspoň něco.
13. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak držím palečky at máte pohodovou a klidnou noc Terčo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypadá to že bude v klidu. :slight_smile: Doufám.
13. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě když jí koupeš, tak nedávej tak teplou vodu ale studenější to by taky mělo pomoct... zkoušela jsem to u malýho a v tý vodičce se mu i líbilo :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jsem dneska dala
13. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky gratuluju všem půlročkům..(téééda to zní jak u koní :grinning: )
Terezko..přeji rychlé uzdravení a když tak zavolej dr, protože s teplotou by vás stejně neočkovala tak ať tam zbytečně neletíte.
Já jsem dneska koupila Bebu...zdá se mi, že Kuba je tak protivnej poslední dobou kvůli Nutrilonu, jako by ho bolelo břicho...pořád tlačí a nic...a nakonec mu pomůžu a po půl hodině tlačení má tvrdej bobek. Tak třeba Beba pomůže. Chtěla jsem Hipp ale nedá se nikde sehnat, i v DMku měli jen trojku a vyšší. V lékárně se na mě dívali jak na blbce, že chci pro pětiměsíční dítě jedničku....ale nám dr říkala, že dokud nedáváme příkrmy tak nemáme dvojku dávat...tak nevím.
Kuba už se taky zkouší plaziz...když je nabřichu tak vždycky položí hlavu na zem, zdvihne zadeček a odrazí se nohama...ale děsně u toho kňourá...jak kdyby se mu to nelíbilo...
13. kvě 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy jsem doma sama :cry: ... a ještě pár dní budu.... jinak jsem se opět vrhla na stavění nepostavitelnejch puzzlí ve kterejch se daj vyhrát dva miliony dolarů už jsem postavila dvoje menší, ze kterejch získáš nápovědu kam patří jeden dílek, ale tyhle jsou mega těžký a člověk musí mít vysloveně štěstí aby to postavil tak mi držte palce :slight_smile: , třeba se zadaří :grinning: :grinning: :grinning: ... mám postavenou asi pětinu a to nevim jestli je dobře :sweat_smile: ....
13. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo! to bych taky chtěla stavět puzzle. já to miluju, akorad že teď na to nemám čas.
13. kvě 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzle miluju, ale klasický... tohle jsou takový čtvereky který tam maj symboly.. a dohromady to nedává, žádnej obrázek, jenom ti to musí vyjít aby to všechno pasovalo k sobě.. a to skoro nejde vymyslet... to je hodin du chrnět... zas budu celý dopoledne nadávat, že jsem unavená...
13. kvě 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky. Romča prospala celou noc ale teď ráno má zase horečku 39. Štve mě to!!!!!!!!!!!!! :cry: Přemýšlím jestli mám jet k dr. nebo nee. Teď zrovna usnula tak doufám že jí to klesne.
14. kvě 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri a má i jiný příznaky ? rýmu, kašel, průjem? pokud ne tak bych radši dr zavolala
14. kvě 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaahoj
Teri snad jel ip. jen akorat k tem zabalum,jsem cetla ze ne vzdy se muzou davat. a tedka ti ale presne enreknu kdy,myslim ze kdyz jsou ruce a nohy studeny,tak se nesmi.
14. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek