• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
jo Teri vis co to muze byt?????sesta nemoc.
zhruba tri dny horecky,vetsinou jdou blbe srazet (nam u male sly srazit lip nez u malyho)a pak se po tech cca dvou,trech dnech osype,na krku,trupu,zadickach
14. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac dneska vecer pokecame.ja si pujdu do obchodu na maxilahev zlatopramenu,mtaky budu doma sama
14. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemá nic žádné příznaky akorad furt hryže do hraček a do kousátka jak o život. Je mi ale divné že se směje a dělá kravinky. Už jí to kleslo na 38, doufám že to pujde níž ta teplota.
14. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ach jo venku zase prší doufám že odpoledne přestane chtěla jsem jít do obchodu a ven s malým.
14. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala to mela taky,vubec nic ji nebylo a dva dny horecky,treti trisku teplota a uz zacinala byt osypana. myslim ze to bude ono,kor pokud je takova vesela.
14. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky napadla šestá nemoc... a když rostou zoubky tak to bejvaj až tak vysoký ty horečky??? a za jak dlouho zmizí to osypání po tý šestý nemoci?? malej zatim nic, ale až to příde tak budu zmatkovat asi úplně stejně :sweat_smile: .... raak: tak jo večer si napíšem :slight_smile: ... taky mám chut sikoupit nákýho piváka, ale nechci si opít Jonáška :grinning: ... pett:my chodíme ven za každého počasí.... máme pejska tak musíme... déšt mě sice nák netěší, ale co se dá dělat....
14. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac ja nevim u zoubku jak byva vysoka......ale 38 se mi zda dost. i kdyz tezko rict.
Vyrazka u nas treba zmizela do dvou dnu.
14. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :wink:
u nás žádný z dětí šestou nemoc nemělo, tak nevím, ale Matěj měl u zoubků i přes 38...
radši bych jela k mudře...když má ráno takhle vysokou, večer by mohla mít ještě víc a máš před sebou víkend, já bych tam zajela :wink:
14. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj-taky bych sjela k dr,jen pro jistotu.
14. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo to bude nejlepší sjet k dr :slight_smile: ... úspěch už jsem dala pát... řekla jsem si, že když tady tedka manžel několik dní nebude (takže mi tu neudělá bordel) že bych mohla konečně nějak trochu líp uklidit... ikdyž u nás to moc nejde... včera zasral celou koupelnu ale hrozně a nevim jak to dám dolů.... snažil se umejt :slight_smile: propisku ve který bouchla nápln, pže slíbil, že jí někomu dá a zrovna jinou neměl... a já nevim jak to tedka sundám z těch stěn a tak.. budu doufat, že postačí obyčejnej prostředek....
14. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja prave tehda u prvniho jela,vyplasena co je......
ted u maly uz ne. cekala jsem ze je to ono.vetsinou to maji ditka kolem pul roku
14. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho nechápu... vypadal unaveně tak jsem ho dala do postýky... tam řev... tak jsem ho pochovala a dala zpátky zase řev, tak jsem dala najíst (u toho skoro usnul).. dala jsem do postýlky stále řev, znovu jsem pochovala (krk).. dala do postýlky a zase řev no tak jsem ho vyndala, at si de zase hrát teda a je spokojenej... můžete mi to někdo vysvětlit jak to, že je na něm vidět, že se mu chce spát (mne si očíčka zývá začíná bejt protivnej) a v postýlce dělá takový divadýlko, že spát nechce???
14. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
on spát chce ale nejde mu to....to přece známe všichni,jsi unavená a ne a ne usnout.....já to mívala po noční...... :frowning2:
14. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to malý zaspí jen na rukách nebo v kočáře....jak ho dám do postýlky začne řev
14. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malé teplota klesá už dvě hoďky spí, tak to třeba prochrní.Mamka mě ujišťuje že to jsou zuby, protože se přidal i průjem.
14. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm...my taky uspáváme na rukách..Ter:průjem k zubům???to nevím,spíš,aby to nebyla střevní viroza :frowning2:
14. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
u zubů prý býva často průjem hlavně stoličky :stuck_out_tongue_closed_eyes: malý spí bolí mě ruka :confounded:
14. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajděte radši k tý doktorce.... :slight_smile: ... Jonášek si tedka spokojeně hraje a hryže kousátko o sto šest... zajímavý jestli mu to pomáhá nebo co.. je to jedna z nej hraček tedka :grinning: .... ale já bych spala hned a ven ho uspávat se mi právě nechce jsem unavená....
14. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych doktorce kdyžtak zavolala a poradila se s ní než tam hned letět :slight_smile:
14. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já snad oprvdu budu muset oblíknout a jít ven nebo co :frowning2: ...vůbec se mi nechce navíc jsem si chtěla taky lehnout a takhle nebudu moct :frowning2:
14. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybych věděla že hodlá tak dlouho spat tak s nim jdu ležet do postele...
14. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli u zubů taky průjem...
14. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš Kuba taky nezvykle dlouho chrní....asi to počasí,takový na spaní :slight_smile:
14. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak pujdem nakupovat bude vzhůru a řvát :frowning2: to už hsem si všimla, že když je hnusně tak spí dlouho horší to bude přes léto
14. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Volala jsem dr a říkala že pokud jí takto nic neni a má teplotu že to přejde když ne tak se máme v pondělí stavit. Teď klesla teplota na 37 5. takže doufám že se to vrátí do normálu. Já jsem ještě ke všemu dostala menzes takže super...
14. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a myslíte,že nějaké léto bude????
14. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezko - to už by stačilo,ne ? :grinning: jste se obě rozhodly, že si to pěkně užijete... :sweat_smile:

pampu - taky tomu moc nevěřím.... :unamused:
14. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adam měl taky u zubů průjem, a to pár dní před tím, než se mu zuby vyklubaly, k tomu zvýšenou teplotu. A aby toho nebylo málo, ten samý týden jsem taky poprvé po porodu začala opět menstruovat :sweat_smile: Takže Teri, vydrž, i když je to vražedná kombinace.
14. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pam: musí :slight_smile: .... šla jsem ven uspala Jonáška a ted řeší velké dilema... budu budu do dalších peněz ohladu a nebo prodám karavan (což se mi vůbec nechce a bojim se, že bych toho jednou hrozně litovala)... dala jsem si strano peníze na ten nájem karavanu a bud ho zaplatim nebo koupim jídlo... to je hrozný :frowning2: ... já zaplatim poplatky a jsem bez peněz.... ještě jsem teda koupila nutné věci na mimčo.. ted čekám až mi zavolá manžel a prohovoříme to spolu... ten karavan je sice jenom můj, ale on se na něm zase hodně namakal... nejhorší je, že se naše finanční situace může do roka zlepšit a já pak budu strašně brečet, že jsem ho prodala.... terezka: tak už to klesá tak to snad bude dobrý :wink:
14. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaca-a co třeba pronájem??
14. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek