• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
doufám že mě už nic nepotká špatného. Naštěstí tu mám mamku takmje chvilku s malou a já si můžu trochu vydechnout. Taky u vás prší???
14. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezka - od večera tu leje :unamused: :unamused:

kaca - a kde máš ten karavan??
14. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci jít ven a znovu se rozpršelo :confounded:
14. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac,ale kdyz neni co jist.....by me manzel hnal,kdybych byla par dnu po vejplate bez penez.
kdyz jsme byli ve srabu,vsechno ne nutne potrebny s eprodalo.....proste az na tom budeme mtak dobre,muzeme si to pak poridit znovu....a ver,ze nam to vubec nechybi.
14. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj prší tu.... o pronájmu můžu uvažovat až v době kdy bude karavan hotovej zatim je to fuurt rozestavěný a nevim kdo by mi dal 1000 za tejden za tuhle rujnu tedka.... ještě vyčkám co manžel... jinak karavan mám na staré živohošti (slapy)...
14. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamura-nepřijmi to špatně,ale kdyby mi chyběly peníze,tak se zbavím všeho co mi ty peníze žere(teda toho ne životně důležitého) a za další,manžela taky kapku chytnu,ať se snaží.Jako jen z mateřské se nedají 3 lidi živit.
14. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaco - pampu má pravdu a to zatím kojíš a přidáváš pár příkrmů....vezmi si, až budeš Jonáškovi muset kupovat všechno...a to jsi psala, že chceš brzy druhý mimčo... Karavan musí být prima, ale když je rozbitej a máš do něj cpát prachy, tak ti je k prdu..A manžel vydělává málo kaci??
14. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pam.- já to nepřímám špatně, jenom tam jezdim strašně ráda je to jako chata a neměla bych pak kam s prdolou jezdit.. navíc tam všechny znám a tak prostě by mě to hrozně vzalo u srdíčka.... a manžel maká od rána do noci a potřebuje někdy spát, já ho vůbec nevidim... a den bohužel nemá 48 hodin... firma se rozjíždí ted maj plno práce a zakázek, ale peníze z toho budou nejdřív na podzim.... :frowning2: ... máme hodně vysokej nájem, za ten krcálek... leasing auta k tomu... k tomu havarijní... já splácim půjčku, jednou za tři měsíce taky musim zaplatit povinný pže mám taky auto... a karavan no to je když tam nejedu tak 16 500 ročně, když jedu tak ještě 45Kč denně za osobu + 30 auto a pes.... no asi je lepší to prodat, ale Jonášek by mohl bejt na vzduchu hrát si s dětma bez toho aniž bych se bála, že ho přejede auto a tak.... co tady v praze, tady se ty děti nedaj pustit na krok aby vám pak nezazvonil u dveří policajt, že vám ho zabil a znásilnil nějakej pedofil v parku nebo ho přejelo auto... proto si ho chci nechat i když vim, že do toho akorát rvu peníze, ale chatu nemáme... a to dokončení už nás peníze stát nebude je to jenom martinův čas.... proto jsem si chtěla koupit ten pozemek co na něm stojí, ale je to pozemek povodí a to ho neprodá a i kdybych stála už na tom co je vesnice tak mi to taky neprodaj pač jim z toho jdou peníze....
14. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaca-to máš teda blbý,ale nějak nechápu,že manža bude mít prachy až na podzim.Tpo on neebere žádné zálohy???Fakticky si myslím,že byste to měli nějak řešit.A to bys chtěla přestat kojit-přitom je to ta nejlevnější varianta jídla pro malucha.
14. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad rzo najdete nějaké řešení.
14. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
martin dosává něco jako vejplatu od toho spolumajitele co má dělat investora, ale o nic jinýho se nestará, martin oddře všechno... zálohy dostávaj, ale z toho se platí materiál a zaměstnanci
14. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zkoušeli jste zažádat o nějaký soc.dávky? Přeci není možný žít bez peněz?
14. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac ja vim,ze to mysli dobre a myslis na malyho.......ale ted z toho rozum nema a az na tom budete lip,tak treba porditie i tu chatu a nebudete platit za to ze vam nekde stoji karavan.
14. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska: my nemáme dohromady málo, máme docela dost, jsou na tom lidi hůř, ale máme hold větší výdaje co se týče splátek a nájmu a tak... nevim jak na tom jsou jiní, spousta mých kamarádů stále bydlí u rodičů a nebo maj levnější nájem a nebo taky maj hrozně bohatý přítele.... raak: já se ten karavan snažim udržet od svejch skoroosmnácti s tim, že tam jednou budou jezdit moje děti... no tak se mi to povedlo do půlroka mého mimča a ted nevim už jsem ho málem proala před dvouma rokama a taky jsem to potom nějak zaplatila... loni ani nevim ja jsem to udělala a letos už to fakt asi nedám.... :cry: :cry: :cry:
14. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrá zpráva :slight_smile: ... manžel bude dostávat víc peněz tak snad to bude lepší.... :slight_smile: .... tak zatim prodávat nebudu.... jinak jsem dneska dala Jonáškovi do ruky tyčinku pro mufa jako aby mu jí dal a čekala jsem jak se na ní muf vrhne a ono ne on jak je Jonášek malinkej tak mufík ví, že musí opatrně, tak si jí jenom tak lehce vzal :grinning: ... je to hozně hezký jak neni na Jonáška hrrrrr... ale takovej jemnej... skoro se bojim, že Jonášek řekne tati Mufovi a ne Tátovi ....
14. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem tady...

kdo se prida???
14. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo???hááááloooooooooooooooooooooooooooooooooo
14. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
už sem tu uspávala jsem Jonáška... a ještě pudu do billy a s pejskem tak ještě počkej :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty nechas malyho doma???uffffff
14. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
on když spinká tak spinká a se psem stejně musim... dělám to tak od jeho narození a nikdy se nic nestalo... až bude umět sám vylézt z postýlky tak to bude jiná nebo až bude stát a tak... tedka zatím jenom leží a já bývám pryč tak deset minut... a odcházím hned jak usne a dřív jak ve dvanáct se mi nevzbudí.... tak já letim
14. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdy bych tohle nemohla...
zakon schvalnosti,nikdy nevis co se muze stat.
nenechavam malou ani vterinu samou,kdyz jdu jen dole za postakem.
14. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda kaca, ty seš odvaha!!! Bych se podělala strachy, že se jek naschvál něco stane... :astonished: , nebo co kdyby se něco přihodilo tobě a nevrátila by ses!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misko tak nejak.....nikdy
14. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vím o lidech, který dali mimino spát a jeli se koupat do rybníka asi 5km od HK......bydleli se mnou v domě a nikdy si ani nikomu neřekli, aby jim na malýho mrknul. Byli pryč klidně přes hodinu :confounded: :astonished: . Síla, děs!!!!!!!!
14. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz na to maji nauturu....ja ji nemam,neodesla bych od maly ani na minutu
14. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně a obzvlášť, když je ta možnost pohlídání od sousedky...třeba...
14. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas jsou na patre sami duchodci,ale tchany mame kousek.a se psem jsme chodili pred vecerkou i s malym
14. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemám kdo by mi ho venčil a sousedy moc neznám vlastně skoro vůbec nevim co je to za lidi.... navíc když je v pokojíčku tak je taky sám a nechodim tam co minutu... to víš, že se trochu bojim, že bude plakat až se vrátim, ale stalo se mi to za pět měsíců jednou a to v době kdy když usnul tak se ještě tak za čtvrt hodky vzbudil a plakal to stačilo pochovat dát do postýlky a spal dál a když se po tý čtvrt hodině nevzbudil tak jsem čekala ještě tak pět minut a šla sem no a jednou se vzbudil po půl hodině a to bylo jednou jedinkrát... samozřejmě, ž když byl úplný novorozenátko tak chodil většinou manžel, ale když neni doma tak co můžu dělat... nemám na výběr moc...
14. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac jde o to,ze se muze stat cokoliv,ne jen to ze se vzbudi. mozna jsou to absurdni myslenky,ale muze zacit horet,muze cokoliv....ale je to samozrejme tvoje vec,ja to neodsuzuju,jen jsem psala,ze ja bych to nezvladala
14. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme jen zakrslýho králíka s tím naštěstí nikam nemusím...i když v létě ho pouštíme na chalupě ven a to má moc rád :slight_smile: .
Děti by psa chtěly, ale už vidím jak obstarávám 3 děti, mužskýho a ještě pejska....až vyrostou, ať si ho pořídí
14. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek