• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Teri co malá????už je teplotka pod kontrolou?
14. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme mopsici, zlaticko. a kdyz se maly narodil,manzel s ni sel ven rano nez sel do prace a pak az kolem pul sedme,az se vratil.bydleli jsme u cesty,ona je divoka,ja si netroufala....
14. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak: takovéhle věci si radši ani nepřipouštim... chodim jenom před barák... ještě v zimě jsem chtěla aby se trochu proběhl tak jsem snim choila melaj okruh, ale pakjsem na zmrzlý silnici málem hodila hubu a řekla jsem si co kdyby jelo auto tak od tý doby nechodim večer přez silnici a jdu jenom před barák... je to deset minut co jsem venku... on by to muf vydržel, ale nechci ho trápit... nikdo jinej ho moc venčit nemůže... jednak se rve se psama a na vodítku ho málokdo udrží a cizího by na povely moc neposlouchal a ještě by mu někam utek... takže je to na mě a sousedi tady na patře sou bud ignoranti nebo jedna pani je taková, že by možná i pohlídala ale neznám jí a příde mi lehce jako blázen... jendou tam od ní z bytu slyšim flétnu (nějaký dítě se tam učí a podruhý mi tvrdí, že je fyzioterapeut a jestli nepotřebuju cvičit s Jonáškem... na jednu stranu si myslim, že bych jí poproit mohla, ale na druhou stranu se prostě bojim, že jí fakt šibe....
14. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud bych sla pred barak,zapnu chuvicky a ven slysim co s detma...to jo.ale jinak eeeeee
14. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady okolo nás má hodně lidí pejsky, chodíme ke kamarádce ta má dva. Jeden je bígl a ten druhej nevím...nějaká směs...ale jsou skvělý a hrozně jim chutná tvrdej chleba..... :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my pejska uz nechali tchanum.kdyz jsme bydleli jeste s nima je na ne zvykla.pejska jsme poridili v roce 2005, maly se narodil za rok a ona celkove byla vice porad s nima,protoze my jsme chodili do prace a mamka byla doma.....
14. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly porad otravuje s kralickem,kdyz jdem do mesta,hned nas tahne do zverimexu.....ale manzel nechce ani slyset. a ja furt premylsim,ze mu ho koupim k narozkam
14. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
králíci jsou v pohodě a jsou to mazlíci....pouštíme ho doma jen v pokoji u syna. Toho má nejradši a to byste nevěřily, skáče mu do postele, aby se s ním pomazlil. Chce to jen kupovat lisovaný piliny, aby to neprášilo a hlavně oni nesmrdí....králík čůrá do jednoho rohu v kleci, tak to stačí každej dn vyhodit a dosypat. Mimo klec nečůrá ani nebobkuje... :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my máme papouska a rybičky a psa na zahradě
14. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak... kolik mu je??? nevim jestli by chůvička byla slyšet z devátýho patra :sweat_smile: ..... ale malej je z Mufa úplně hotovej :grinning: ... tedka ho začíná tahat za chlupy když se mu povde je chytit :grinning: :grinning: :grinning: ... naštěstí mufíček je strašně odnej a trpělivej pajsek a když de o malýho tak je hrozně pozornej :slight_smile: ... furt mu podává packu, ale tak aby mu nic neudělal, spíš jí poládá tak jako před něj... :grinning:
14. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se za výpadky písmenek v textu, ale blbě se mi na tom notebooku píše tak snad to po mě přečtete :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett a jakýho máte papoucha?? :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly bude mít v srpnu 4
14. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja chtela ndulku,ale manza tvrdi ze poletime i se zvirectvem
14. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zase vynechávám čárky háčky jsem zvyklá jak na mobilu :slight_smile: malý se mi houpe na klíně a okusuje šnůrku z hračky. máme senegalce ale nějak nám zakrněl
14. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, ten je pěknej :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
prvni foto tedynek mel asi tyden
druhe nas hafan
14. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak: dělala jsem nějakej čas ve zverimexu... nevím jak přesně jsou na tom králíčci, ale myslím si, že čtyřleté dítě je na něj ještě malé, ale nevím nemám s tím zkušenosti počkala bych tak do šesti let... určitě né řečka, porkana a takovéhle zvířátka na to je opravdu ještě malej ale ten králíček no nevim a když bs ho koupila tak rozhoně né ve zverimexu koukni po netu a vyber si z domácího chovu... ve zverimexech jsou zvířátka často nemocná... a kamarádkaměla králíčka ktrej kousal úplně všechny kromě ní... ale je to jedinej případ kdy jsem slyšela, že králík kouše... tak to dobře promysli
14. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je náš Karel :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mě koukněte na mufa na facu... nemám ty fotky v tomhle počítači... pett: tihle papoušci mluvěj???? raak: krasavci oba dva :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám králíky co jsem byla malá.... a mám teď pátýho. Vždycky byli OK a ze zverimexu, ale náhoda je blbec....naštěstí, nám se králíci vyvedli...
14. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska co je to za králíčka??? já znám berany, klasický a lví hlavy, ale tohle mi nepříe ani jako jedno
14. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
misko mne se zda velkej.ja bych chtela fakt aby zustal porad uplne mrnavej.takovyho vetsiho uz bych se bala
14. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a tady jsou moje dětičky, je to focený, když se narodil Adámek :slight_smile: , někdy jsou to taky pěkný zvířátka :grinning:
kaac hral si s kralickem u kamaradky a ok....proto ho chce.
ja vim,ze se nejakemu zviratku asi neubranime...
Misko juuuuu,mas krasny deti.
moc se mi líběj tmavovlasy,snedy a tmavooky deti.hm hm ze mame pravej opak.aspon po mne by mohly mít tmavy vlasy.Teo je doted blondak a uz asi tmavej nebude a Betka je taky svetlovlasa
14. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný králík :slight_smile: děda má doma ty na jídlo, jako malá jsem měla jednoho ochočeného teď tam mám ještě morče, ale už je divoký doma ho nechci a s králíkem mu je líp
14. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
on vypadá velkej, když se natáhne, ale není. Známí maj berana a toho vykrmili asi za půl roku na 9kg macka!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak je to asi nějakej obyč. nevím....Vybíral si ho Matěj... :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak - všichni byli blonďatý skoro do pěti let...Adámek má už taky světlý vlásky...ale asi mu taky ztmavnou....
14. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
senegalci by měli mluvit když ho to naučíš náš moc nemluví, ale je přítulný, když ještě nebyl malý tak měl volnost a v noci spal u mojí postele za nočním stolkem a všude chodil za mnou i ven neumí lítat :confounded:
14. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek