• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
jdu uspávat snad usne..
14. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
týýý jo misko...syn je celkem kus....se mi na starý kolena nějak líběj mladý kluci :grinning:
14. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
rikas jeste mam moznost ze ztmavne jo?????
kamaradka ma 7leteho cernovlaseho a ctyrletaka blondacka.

Mala ma vlasky tmavsi nez mel teo
lin :slight_smile:))))))
jinak my máme osmáky degu....parádní zvířata...dají se skvěle ochočit...dokonce přiběhnou na zavolání, když jsem je pouštěla ven...jenže co máme Kubíka tak na ně nemám čas..tak jsou furt v kleci...už je mi jich líto...A taky kočky, ale ty jsou venku a spí na půdě, ale taky jim chybí pohlazení...já mám strach aby z nich Kuba něco nechytl..oni nejsou ani očkovaný a taky se mi nechce si pořád umývat ruce kvůli ekzému
14. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac...zrovna teď se mi Kuba probudil a to už dvacet minut spal a ještě má po koupání a to je vždycky tuhej...to se mi ještě nikdy nestalo a hned řev jak na lesy. Fakt to neriskuj....stačí aby tě někdo okradl a vzal ti klíče a mobil....Proč nejedeš s Jonáškem nakoupit ještě než jde spát? Já to tak taky dělám. A Mufa můžeš uvázat před obchodem a budeš mít všechno hotovo...procházku, nákup i venčení
14. kvě 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin, jo jo holky po něm koukaj, ale on už je tři roky zamilovanej.... :wink:

raak - je to možný, že ještě ztmavnou....ono to trvá...mm byl úplně blonďatej až do druhý třídy a pak mu začaly vlasy tmavnout. MNě ztmavly někdy v pěti letech...
14. kvě 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jako mala mela leda dvakrat krecka.jednou jsem ho dostala od maminy kamosky k narozkam,pak nam zdrhnul a v zime v pretopenem byte zdechl, pak asi v 17 jsem si ho koupila proste dovezla domu.vzdycky jsme se segrou chtely psa,nasi do bytu nee,az bude barak,pak uz jsme se rozprchly na intry a koleje a bohuzel
14. kvě 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já zas měla vlasy tmavý po narození, pak jsem byla ve čtyřech letech blondýnka a teď mám hnědý....
Misko týýý jo...tři roky...a to je mu 17? To je teda fakt dobrej....
14. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
on ani manzel neni uuuplne tmavy,jen hnedéé.

holky ja mam porad nutkani o nas psat vic,ale vzdycky se zaseknu ze nesmim,nevim kdo co cte.nemohly bychom nekam na uzamcenou,nebo to tady zamknout
14. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
rak a čeho se bojíš? Mně je to celkem jedno...nepíšu nic co by nemohlo vědět i moje okolí, pokud by to teda vůbec někoho zajímalo... :grinning:
14. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tohle je ale zajímavej způsob trávení pátečního večera....všichni jsou někde v hospodě a já tu vykecávám s holkama přes net..... :grinning:
14. kvě 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,náš Romík byl blondáček snad taky do 9 let,v létě měl vlásky uplně bílé,a ted je tmavovlasej :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, tři roky....bude mu letos 18...

my tady ještě luštíme křížovku a já si píšu....v televizi je prd, tak aspoň že je net!!!
14. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin uz jednou proti me nekdo hrube zneuzil myh opsani na webu a moc diskretni to nebylo,ale holt jsem probirala rodinny veic,trapeni....a pak vydirali nas i me rodice...uz mam strach
14. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin v hospode...ja mam hospodu doma.otevrela jsem druhou maxi lahev staropramenu a je m ifajn.......i kdyz budu mit narozky,tak opet planujem s holkama parbu
14. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
s mufem já se venku nebojim.... dám povel a z toho člověka by prdlajs zbylo... a tady furt někdo chodí takže jsem v klidu... a musela bych jít ven kolem sedmé večer a to už kolikrát koupu a tak navíc bych riskovala, že mi v kočáru usne a to bych ho pak neuspala ani v jedenáct... je to takhle lepší :slight_smile: a kdybych něco přivolávala tak se tuplem něco stane... tedka je malinkej až začne lézt nebo chodit tak už to prostě budu řešit asi jinak, ale zatím to jde i když se vzbudí tak leží a pláče no a tu chviličku než se vrátim vydrží... víte jak dlouho mi to kolikrát trvá v noci než se k němu zvednu???... jinak jjá byla blondýnka asi do třech let... ale na jonáškovi je vidět, že bude hnědovlas a modrookej :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac az vude vetsi,tak budes vedet,ze ti treba v kocarku neusne a budete moct jit treba ven kolem sedmy
14. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
misko asi měl skvělou výchovu...dneska spíš letí promiskuita a kluků obzvlášť. I když ani holky teď už nejsou pozadu...čtrnáct patnáct let a zkušenosti jaký nemám ani já (teda já jsem slušná holka takže to je jasný :wink: )
rak no já mám víno....ale prostě hospoda je hospoda a zvlášť v pátek....nějaká hudba....jééé já bych zapařila...jenom kdo by pak v noci vstával ke Kubovi
14. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak ty takhle paříš :grinning: :grinning: :grinning: ??? taky bych ráda, já jsem ale na braníka lahvovýho :slight_smile: ... ale večer bych si mohla dát tak jedno víc ne.... :frowning2: ... bych byla ráda kdyby mi večer někdo Jonáška pohlídal a já šla jenom tady do hospůdky...
14. kvě 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin nuuu nekdy mi to chybi....v tejdnu jsme potkali studaky co meli posledni zvoneni a manza se ptal jestli mi to chybi...rikam co??a on no ta svoboda.mu rikam jo nekdy jo,ale v tom,ze nikam nemuzem spolu,ale Betka povyroste a babicky budou hlidat
14. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja do hospy chodim,s kamaradkou,sestrenkou,holkama odtud z mesta.....
tedka posledni dva mesice byly tri necekane akce a mazeeeec
14. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin myslim, že nejsi sama, kdo by zapařil :wink: .... proto chci taky Jonáška naučit na lahvičku abych mohla večer za kamarádama a kdyby se probudil aby ho nakrmil z lahvičky... aspon jednou po dlouhé době a dá si taky pár pivíček chvilku nekojit než to vyprchá a pak zase hurá starost o mimi.... raak až bude starší tak samo :slight_smile: ...
14. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci nezkousela jsi tu strikacku??muze to byt i um nejen lahvi
14. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo holky, já už jsem asi stará baba, ale mě už se snad ani nechce do hospody...občas se zastavíme někde na zahrádce, dám si jedno malý, muž dvě velký a jedem dál....
14. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my už jsme na UM takže by to teoreticky šlo. Já od porodu nikde sama nebyla, ale když třeba hlídali naši a my jsme si zašli s mým jenom na oběd do restaurace tak jsem byla stejně nervózní a furt kontrolovala mobil... Příští léto chceme jet na dovolenou k moři...sami dva a naši by hlídali tak pak si to užiju....
14. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
i když ted mě tak napadá, že ani nevim jestli bych to uměla rozjet jako dřív :unamused: .... naposled jsem se opravu skvěle bavila na koncertě SKA-P když byli v praze... pak už jsem si řikala, že už určitě budu brzo v tom tak jsem dokonce už ani tolik nepila a myslím, že poslední hospodu jsem měla když jsem byla tak týden v tom (jako, že jsem pila)... nějak jsem to vytušila
14. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
misko no podle fotky stará rozhodně nevypadáš :wink:
holky my jsme dneska s malým blbli a jáho přikrývala velkou peřinou a byla s ním pod ní a vždycky když jsem ji zvedla tak Kuba výskal a smál se...a můj mi teď říkal, že z toho možná měl strach a smál se, protože byl rád, že je venku. On vždycky po zakrytí tak úplně ztuhnul a zadržel dech...tak nevím...neděláte to taky někdo?
14. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin....přesně tááák, teď pojedeme v červnu s dětma a někdy na podzim chceme někam sami, nebo jen s Adámkem....už si ani neumím představit, jaký to je nemít sebou děti....asi se mi nakonec bude příšerně stýskat... :frowning2:
14. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé já na tu stříkačku úplně zapoměla... zejtra koupim, když si vzpomenu doma mám jenom takovou mrnavou kterou sem dávala antibiotika potkanovi myslim a to by asi nebylo fajn... lin já taky furt kontroluju mobil jak nejsem s malým jestli něco, ale to je hodně tim, že se mu nechce pít z tý lahvičky kdyby to uměl tak budu asi víc v klidu
14. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek