• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
no já ani netušila že jsem těhotná...vysadila jsem prášky a pak vůbec nedostala menses, myslela jsem, že je to hormonální kvůli vysazení prášků, pak jsme pařili a já vypila cca 0,5 litru vína a zvracela jsem jak alík což se mi nikdy nestalo....pak mi bylo pořád blbě tak jsem myslela, že mám střevní chřipku. Nakonec můj koupil testy a byly dvě čárky. Jak jsem stará tak jsem blbá...jenže člověk je tak zblblej...v mým okolí skoro nikdo nemůže otěhotnět tak jsem prostě nevěřila, že by to mohlo být hned měsíc po vysazení
14. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
misko no já nechci být krkavčí matka...ale Kuba bude stejně na moře ještě malej, myslím, že by si to stejně neužil a je mu jedno jestli bude u našich a chodit na výlety a koupat se v rybníku anebo s náma u moře a já si taky líp odpočinu...někde tu sílu člověk načerpat musí
14. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin u nás to trvalo rok a čtvrt než se to povedlo, ale ještě že tak... měla jsem před dvouma rokama docela perný období a nejradši bych na to zapoměla, ale pamět je dobrá :frowning2: ....
14. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tusilaaaaa
dvakrat jsem potratila,potreti mimodelozni a poctvrt Betka
14. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už konečně spí :slight_smile: mě pivo moc nechybí občas si trochu dám, ale přes vánoce jsem trpěla miluju svařák a nemohla jsem ho..
no já poprvé otěhotněla okamžitě a neplánovaně, podruhý jsem musela na umělý a potřetí to bylo zase nějak neplánovaně...prostě mazec :grinning: :grinning: , ale krásnej..... :dizzy_face: :dizzy_face:
lin - já bych ho taky nechala našim, ale budu asi ještě kojit...ale máš pravdu, musí se někde načerpat síla :wink:
14. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě myslela, že budeme tak rok zkoušet abysme měli náskok...když to nejde tak na umělý tě pošlou až po roce zkoušení. A já nejsem nejmladší...mýmu je 35, životospráva nic moc, kouříme, pijeme....(tedá já si dala pohov v těhotenství a kojení :grinning: )...prostě jsem myslela, že to nepůjde. A nějak jsem na to ani nebyla připravená...ale teď bych Kubíka nedala ani za nic (i když na pár nocí bych ho klidně půjčila :grinning: )
14. kvě 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo nase cesta za druhatkem trvala od roka Teonka kdy jsem otehotnela poprvy,pak dva roky
14. kvě 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett to jsi tak dlouho uspávala? Kuba ví, že jak je poslední jídlo tak jde do postýlky...a většinou do pěti minut usne. A když máme koupání...jednou za dva dny tak to je hned. Jinak někdy zkouší a obrací se na bříško a pláče, ale už na něho vůbec nemluvím jen ho otočím zpátky a jdu pryč
14. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo nějak mi to blbne
tak ženy, já jdu chrnět....mějte se tu hezky a dobrou :wink:
ještě jsem žehlila košili zítra jdem na vítání občánků
misko no já plánuju tu dovču až za rok v létě...to už bude mít Kuba nějakých 18 měsíců tak myslím vydrží...letos bych bez něho asi nikam nejela...to bych se zbláznila strachy. On taky ještě nikde sám nebyl...jako beze mě nebo bez manži...ani u babiček ho nenecháváme samotnýho
14. kvě 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betka vi, ze po koupani se jde chrnet.i kdyz v posledni dobe ji dam do psotylka ona v ni cestuje po brise a rve
raak: ty jo až tak??? já když jsem byla asi jenom pár dní v tom tak mě vyšetřovali, jestli nejsem mimoděložně a řeklimi, že na 99% těhotná nejsem a za měsíc mi vyšel test tak jsem šla k doktorce tam mi řekli, že nevědí, ale že by mohlo a za dalších čtrnáct dní mi to potvrdili :slight_smile: .... ale bylo to taky blbý období tak jsem se děsně bála, že ho potratim jak jsm se furt stresovala... taky mi ten měsíc a půl před tim než jsem zjistila jestli jsem v tom přišly výsledky testů na HIV no a těch čtrnáct dní já se klepala jak ratlík... no hrůza.... ale všechno dobře dopadlo a já se divim, že je kluk zdravej... a jak tak koukám, jak málo dětí se zdravejch rodí tak se rozmýšlím jestli chci ještě jedno nebo ne
misko dobrou
pett...my byli už v únoru...celkem o ničem...ale dostal od města bryndák a dětskou knížku...a hlavně se po čase slezla rodina
14. kvě 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac tfuj tfuj...nezakřikni to...třeba duševní choroby a poruchy neobjevíš dokud nezačne mluvit....já furt trnu strachy aby mu něco nebylo
a ježíši testy HIV...co se stalo?!
14. kvě 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac u nas byla cesta dlouha, trnita....ani u Betky se nevedlo,púak porod v sedmym mesici...
14. kvě 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi je to o psychice...já jak s tím vůbec nepočítala a neplánovala to tak to šlo hned.... :wink:
14. kvě 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my asi na žádný vítání občánků nepudem zatim mi nic nepřišlo.... taky jsem zrovna dvakrát připravená na mimi asi nebyla nevím, první měsíc jsem nezvládla, ale tedka už bych nedala Jonáška ani za nic.. kdybyste viděli jak nádherně se směje a je to pěknej raubíř teda :grinning: :grinning: :grinning: .... největší radost mu dělá když mě muže tahat za vlasy a nebo když je na přebalovacím pultu a sahá po všem možnym aby mi znesnadnil práci :grinning: :grinning: :grinning: ...
14. kvě 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no řikám, že jsem před dvouma rkoama dělala kraviny... tak jsem se prostě bála a manželje po mě taky chtěl.. tak jsem si je udělala...
14. kvě 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac vítání si musíš domluvit sama, nikdo tě zvát nebude :grinning:
teda až tak jo? tak to by můj asi nerozdejchal...my jsme spolu už dvanáct let a já jsem pořád slušná a věrná :grinning:
14. kvě 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak... je to si to neměla jednoduchý... já jsem až na porod měla všechno úplně super... Jonáškovi po porodu teda nevyšly body na 10, ale všechno měl 9... což je taky v pořádku, doufám, že bud i po psychycký stránce v pořádku... snažim se...
14. kvě 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak můj dneska uvařil španělský ptáčky a já jsem tak přecpaná...a to se snažím hubnout...ach jo
14. kvě 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac no já myslela spíš vrozený poruchy jako autismus, ADHD a podobně.....ale snažím se na to nemyslet...určitě bude všechno v pořádku...ale stejně si oddychnu až tak na jeho svatbě :grinning:
14. kvě 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
on mi to taky udělal... mnohem dřív teda ale jo.... a taky, že to do tedka moc nerozdejchal, ale on to nebyl úplně podvod j se s nim v tý době rozešla a pak sme se k sobě zase vrátili... nejradši bych to vymazala...a ted už vim, že už to nikdy nikdy neudělám.. ani nechci nák mě to přešlo (to asi proto, že e mi ze mě samotný nablití :confounded: )
14. kvě 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly se narodil akutnim sc,agpar 2-4-8,priduseny,kriseny s kyslikem a inkubator
du krmit vzbudil se.. a jak se ty nemoci projevujou???
tak se mi malý probudil, už jsem ho uspala...já doufám že nebude hyperaktivní on je neustále v pohybu když ho mám posazeneho na noze tak se vydrží houpat i půl hodiny nebo se mi nohama zapře na břicho a poskakuje..dělat by to neměl ať nemá ještě něco s páteří
14. kvě 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek