• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
jo jo...morální kocovina je horší než ta z chlastu :grinning: . Já teda neříkám, že jsem za těch dvanáct let neměla chuť nebo příležitost...ale prostě mi to nestálo za to...pár hezkejch chvilek a pak doma lhát a dávat si pozor na pusu a čekat kdy to praskne....ta důvěra by už asi byla fuč. Ale stejně jste dobří že jste spolu i přes to zůstali....
14. kvě 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett adhd(hyperaktivita)se pojevuje inak a hlvane se posuzuje až po 3 roku života
14. kvě 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja prilezitost mela,byl a jsem parit s holkama z prace a potkala jsem naseho kamaraa,ktery byl mm za svedka....chlastali jsme,doslo akorat k libani a pak jsem utekla
14. kvě 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla hyperaktivního bratrance docela si s ním užili, časem se to srovnalo...
14. kvě 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett no ona je spousta věcí co by dělat neměli...Kuba chce furt sedět....ale já to neřeším...sám musí vědět co je pro něj dobré, ne? :grinning:
Můj má diagnostikovanou hyperaktivitu...ale na neuru mě uklidnili, že se to nedědí a prý se nedá poznat dřív než po roce...ale spíš až v předškolním věku....je s tím spojená porucha pozornosti a často taky dyslexie a dysgrafie
a autismus....viděla jsi Rainmana...s Cruisem a Hofmanem?
14. kvě 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett no mě by ta hyperaktivita až tak nevadila...horší je s tím související špatnej prospěch ve škole, rptože se prostě nevydrží soustředit a učit se a taky aby se mu něco nestalo.
Manžel má sestřenici a před čtyřma letama si její syn šel s kamarádama hrát a napadlo je vyrobit bombu....jeden umřel a ten její syn měl popálený 70% těla....doteď jezdí po operacích. A před dvěma letama mladší syn vylezl z bazénu a šel zapnout čerpadlo, dostal ránu a byl na místě mrtvej. Tak takových věcí já se děsím....
14. kvě 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dislexii a disgrafii má prozměnu bratr.. stejně to neovlivníme tak proč se stresovat...tomu posazování se skoro nedá zabránit to by nesměl do lehátka a autosedačky tam mu to jde samo a už sedí..
holky jdu spát...nebo budu zítra jak mrtvola.....dobrou noc
tak z toho mám strach taky, pak ještě drogy a jiné věci... my jsme to zvládly teď se musíme snažit vychovat naše děti
14. kvě 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dislexie a disgrafie se da krasne zvladnout.jen na zs to malokdo akceptuje
14. kvě 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a drogy.tradue s o ovychove.ja mela sakra tvrdou vychovu,tata vojak,mam ucitelka....drzeli me na retezu,stejne neudrzeli.drogama jsem si prosla a je to hnus......
14. kvě 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
na základce je to blbé..ale znám takové co zvládli v pohodě vyšku
nejhorší je, že na našich školách stále není prostě pro děti co maj diagnostikovanou třeba tu hyperaktivitu, nějake program třeba kratší hodina nebo výuka jiným stylem, dítě s hyperaktivitou nevydrží sedět 45 minut v lavici... jenže naše skvěle placené paní učitelky, které si kolikrát na dětech léčí svoje mindráky, maj tyhle děti za nezvladatelné a tak maj neustále nějaké poznámky a špatný známky a taky je maj ty učitelky prstě za debily... což je bohužel chyba našeho školství
Kac jsem specialni pedagog.
v nasem skolstvi pro tyhle deti prostor je,jsou specialni tridy o mensim poctu zaku,je individuelni pristup........ale je treba potvrzeni psychologu
14. kvě 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
některé věci se nedají ovlivnit ať se člověk snaží sebevíc...občas je potřeba nabít si hu..
14. kvě 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ADHD (hyperaktivita)spuvisi s poruchama uceni (dyslexie,dysgrafie,dysortografie a dalsi).......tyto deti potrebuji ulevy pokud josu zarazeny v klasickych tridach
14. kvě 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett tak tak....zivot je nauci a my jako rodice muzeme jen ukazovat spravny smer
14. kvě 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se drog bojim ze všeho nejvíc.... dneska kdo nehulí neni in a tak musej všichni... a kdybyste viděli co za vyhulený palice je tedka z některejch mejch kamarádů hrůza... taky jsem hulila, ale to už je hooodně dávno a ted už to nechci ani idět, ale chtěla bych aby to zlegalizovali ono pak těch lidí co hulí bude aspon mín (teda bejvá to tak)... martin potkal nějakého svého spolužáka, kterej na tom už byl tak špatně, že mu tvrdil, že prohodí šiškou panelák... a zase někomu pomáhá...
14. kvě 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac a trava je skoro nic oproti jinym
14. kvě 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tráva je dobrá na opary nebo prý revma a lupénku, ale jinak nebrat..
14. kvě 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to ve škole neměla s učením nejhorší, ale mě to trochu pomalejc myslí... nevim jestli je to náká porucha... jsem prostě celkově hodně pomalá i když si myslim, že ne, že zrovna něco dělám rychle.... nevim nikdy mi nic nepotvrdili, ale taky jsem niky nebyla na žádnejch testech... ale manžel má ze školy úplně ty nejhorší vzpomínky a je mi ho fakt líto... jemu učitelky daly hodně po hubě :frowning2: .... a má ze školy traumata do ted kvůliprofesorům nemá ještě ani maturitu a přitom by vejšku udělal s prstem v nose...
14. kvě 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac za naseho skoloveho detstvi se moc poruchy uceni a adha moc nersily,to az pozdeji
14. kvě 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vim, že je tráva ještě v pohodě, ale s ničim jinym já osoně jsem do kontaktu nepřišla a ani jsem nechtěla... jo myslim, že jsem chtěla vyzkoušet jaký jsou halucinace ale nakonec jsem e na to vyprdla.... a vim, že je to svinstvo, ale nemám osobní zkušenost tudíš nikdy nemůžu pochopit jak je třeba pro závislé lidi těžké přestat nevimco je to absták a chut na drogu
14. kvě 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já neměla potřebu něco zkoušet
14. kvě 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás už se to řešilo... dislektici mohli mít třeba víc chyb v diktátě a tak... mě mamka vždycky typovala na lehkého disgrafika... nevim přesně definici, ale jediný co vim je, že neumim udržet sklon písma a ani nic a na každym řádku mám jiný písmo... přitom když sme na střední měli písmo tak jsem byla njlepší ze třídy :grinning:
14. kvě 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pedagog to pozna, jsou to specificke znaky
14. kvě 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu spát nebo ráno nevstanu ..dobrou noc
14. kvě 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nevim já mám rodinu plnou pedagogů, ale nikdy mě nikam neposlali i když si řikali, že asi něco mám
14. kvě 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac je pedagog a pedagog.musi to byt specialni pedagog,specializace na poruchy uceni a postizene deti
14. kvě 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak a u žádnýho takovýho já nikdy nebyla.... docela by mě to zajímalo, jestli ta moje pomalost je nějaká porucha nebo jsem prostě pomalá
14. kvě 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek