• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
tak já du taky do hajan padla na mě únava a prdola nemá nejklidnější noc
14. kvě 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
paaaaaa
14. kvě 2010 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj... Jonášek se mi začal zase trochu víc budit v noci tak doufám, že to bude dobré... ted vůbec nevimjestli už je unavej nebo neni... vypadal unaveně i když to je na něj brzo tak ted e v postýlce a čekám co bude... každopádně účinnost jeho ječáku je docela veliká :grinning: .... zase se totiž naučil ječet a to je fakt paráda
15. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš malej se v noci pořád budí po 3 hodinách na kojení. Píše se, že po půl roce už nepotřebuje v noci jíst. Nevíte někdo, jak ho to odnaučit, aby spal až do rána?
15. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nevim... máma mi prej držela dudlíka v hubě tak dlouho dokud jsem neusla a to jsem ho nechtěla.... ten mi tady předvádí tedka takový divadlo.... od půl devátý na něm pozoruju únavu tak ho vždycky dám do postýlky a čekám co bude no vždycky řev tak ho zase vyndám, že si teda budem hrát a je spokojenej tedka už byl ale tak unavenej,že už jsem ho hrát nedávala a nechce mi usnout v postýlce a nechce, to je řev jako by ho na nože brali to neni řev ale jekot hroznej.... nevim comu to zase přelítlo, že nebude usínat v postýlce... tak jsem si ho vzala na rameno tem se uklidnil pak dala do postýlky zase řev tak jsem ho ak vzala na přebalovák vysála nudle uklidnila on lehce usnul... pak jsem ho dala do postýlky ještě se pokoušel o pláč ale už usnul... nedělám to ráda takhle ale nechci jít ještě ven od rána jsem ještě nic nejedla chci se najíst a tak my tu nic neměli tak jsem si udělala těsto na palačinky. tdka si je chci udělat, ale zase si to vymyslel pěkně...
15. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, zkus dudel...malý spal jednu noc sám u tety, když se probudil dostal dudel a spal dál..mě to občas vyjde a občas mu musím dát napít... nebo jsem slyšela že dávají na noc čaj... malý je jak počasí jednou spí dobře, jindy se probudí 3x, jsou dny kdy spí se mnou jinak by asi nespal...
15. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:
lenkar - ono to je různý, některý prckové spěj, jiný ne... Jediný co zkusit, je prostě vydržet a nedat najíst...on bude plakat, nebo kňourat, ale když to vydržíš, budit se nebude.... My místo jednoho kojení dávali napít čaje z lahvičky a tak už se jen napije a okamžitě zase spinká.. :wink:
15. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě tedka v noci kolikrát moc nepije dudlíka nechce to je pak ještě větší řev tak musim prso, ale nebudí se tak často tak mi to zatim nevadí... jednou spal od sedmi do půl šestý v kuse a pak takhle podobně spal pár dní ale tedka se zase budí tak dvakrát za noc.... dělám si palačinky mnam mnam :slight_smile:
15. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně se teda taky budí každou noc jinak...někdy vydrží spát šest hodin v kuse a někdy se budí po dvou hodinách. Dudlík někdy pomůže...ale tak na hodinu a pak chce stejně pít, takže je pro mě lepší dát mu hned jak se vzbudí...stejně jsem vzhůru abych mu dala dudel a pak vstávám za hodinu znova na jídlo...když mu dám jídlo hned tak se aspoň trochu vyspím. Jinak Kuba nějak poslední dobou nechce jíst přes den....vypije po třech hodinách max 100 ml...zato večer a v noci klidně naráz 180 ml...no jo...dohání to
15. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeje ted mě napadlo, že bych mu měla dát zeleninku.. pádíme ke tchýni na oběd tak ám zeleninku půjdem ven a pak e tchýni... úúú to bude honička... ale musím se pochválit docela mi to uklízení de jak je víkend a nikdo neni na facu :grinning:
15. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dudlik nepomaha, za hodku je stejne vzhuru a chce pit. Tak snad to nejak prestane delat sam. Zatim mi ale jeste nikdy nespal v kuse dyl jak 5 hodin.
15. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně spával okolo třetího měsíce klidně i osm hodin...tak jsem myslela že to nejhorší mám za sebou a po prvním očkování začalo buzení po dvou hodinách a trvá s vyjímkami doteď
15. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak nevim malá přes den teplotu nemá, ale večer jí vyzkočí. Pořád chce být semnou. Takže se tulíme od rána, pořád jsme spolu.
15. kvě 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezka a je večer vysoká ta teplota??? třeba jsou to fakt zuby???
15. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jestli ma aj prujem tak to muze byt aj strevni viroza. Malej mel jeden den taky teploty az 38,8 tak sme je srazeli panadolem, a kakal vic nez obvykle. Za par dni sme meli prujem a teploty aj ja s manzelem. Malej mel teploty jen jeden den ale kakal tak dyl. V lekarne mi na to dali pro maleho smektu. Je to jen jil takze to neuskodi. Taky byl ale takovy smutny a tulivy. U doktorky sme byli a nic nam nezjistila.
15. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
na prujmiky je bezvadny enterol kapsel
15. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
neznáte nějaké stránky kde jsou nějaké říkanky nebo hry pro prcky? já už občas nevím co vymyslet :confounded:
15. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám knížku... František Synek- povídání s dětmi... je tam toho hodně... a malej miminkům vůbec nevadí když poslouchaj jednu a tu samou říkanku furt dokola... naopak :slight_smile:
15. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tady dneska večer nikdo neni??? no ještě půjdu venčit pejska a pak do sprchy ale ještě sem zavítám :slight_smile: ....
15. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré áno holky. Včera veče se teplota ztratila a je pokoj. Doufám že na dlouho!! :slight_smile: Fakt jsou to zuby páč jsem malé chtěla dát pusu a to jsem se jí zkoro nedotkla a začala plakat.
16. kvě 2010 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

Teri tak at uz se nevrati.
16. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj... to je dobře, že už nemá teplotku, tak snad bude pokoj... jinak my sme spali do půl deváté :sweat_smile: .... je fakt, že se vzbudil ve čtyři v šest a v půl deváté, ale šlo to :slight_smile: .... dneska budu pokračovat v úklidu... taky vám ty děti včera přez den tolik spaly????
16. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac spala dve hodky dopo,dve po obede a navecer jeji pulhodinku.
A ja spala pokazde s ni :grinning: :grinning:

manza si porucil smazak hranolky,tak az se vzbudi budu muset jeste do obchodu na strouhanklu a olej
16. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak malý včera přes den moc nespal :angry: v noci spal pěkně :slight_smile:
16. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska obdek vymejšlet nemusim jednak mám furt těsto na palačinky, jednak nemám manžela doma a taky jdu na oběd ke tchýni zase :grinning: .... no a až dojde těsto na palačinky tak si udělám br kaši a pak těstoviny se sýrovou omáčkou už se těšim :grinning: ... manžel je už nemůže totiž ani vidět....
16. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska smazak,zitra mam kupene spagety od panzany i se smesi.
v utery asi plnene kurezi riczky nebo cinu, pak koupim jatra na stredu,ctvrtek spenat a pak uz je chlap v praci,tak se nejak odbudu
16. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych si dala zapečené brambory :slight_smile: ale až zítra jím je jen já
16. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnaaam
16. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem koupila malému punčocháče má je trochu dlouhé..třeba do nich vleze na podzim...potřebuju dupačky, ty pujdu koupit s nějakýma co nosí ty velikosti to je něco
16. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz puncochy nedavam a dupacky doma ani nemame :slight_smile:
16. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek