Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
pett7
16. kvě 2010
na doma je to nejlepší, ale spíš polodupačky
ktr
16. kvě 2010
ahoj 🙂 🙂 mám ted chvilku čas 🙂 manžel přišel z práce a už spí 😞 Kuba taky 🙂 Konečně začal papat,tak snad přibere a nebudeme muset na vyšetření 😉 My taky doma dáváme dupačky,jsou nejlepší, půldup. máme taky ale moc se neosvědčily,my budeme mít na obídek gulášek x-) ,už musím začít vařit,tak pa
raakosnicek
16. kvě 2010
davam normalni teplacky a ponozky nebo v zime mela jen bodynko a puncosky.
nejak mam proti dupkam averzi 😉
raakosnicek
16. kvě 2010
¨Tak jasny, kazdymu vyhovuje neco jinyho.
mala je porad zagryndana,spúinava...tak ji jen vysliknu tricko nebo bodyno a dam druhy,tak bych msuela svlikat i ty dupaky

jeste to beru dle sebe,nesnasim na sober vicev rstev,tak to nedelam ani maly,i kdyz ji to bude asi jedno 😃
pett7
16. kvě 2010
já bych mu dala tepláky jenže to má vždycky u kolen nohy holé ponožky dolů :-|
ktr
16. kvě 2010
včera námKubík vylezl z autosedačky 😕 normálně přijdu do pokoje a on je z ní venku jen hlava mu zůstala dole =-) ,já ho tam snad budu muset poutat i doma,nebo co
raakosnicek
16. kvě 2010
pnozky dlouho vsechny sjizdely dolu,az jsem narazila na ponozky z Hmka,drzi,paraaada.
Teplacky,ma vetsinou o neco delsi,tak ji nozky zakryjou a kdyz ne,tak co???dyt doma nemrzne a zase ji nemusu tak balit aby byla choulostiva a cimprlich. kdyz se vyhrnou no boze,dyt nezmrzne.

Osvedcilo se mi u Tea proste tak nebabuchat...svagrova deti bali a jsou ted porad nahromade.sotva je trosku ofoukne,jsou nabaleni,litaji,spoceni a pak jsou hned nemocny.
ktr
16. kvě 2010
pett:přesně jako u nás.nožky studený a ponožky někde ztracený 🙂
raakosnicek
16. kvě 2010
krt hee nase mala to dela taky. ona tak hopúka a sesujuje se,taky cekam kdy vypydne,ale poutat se mi ji doma moc nece
ktr
16. kvě 2010
raak:co to je za značku?Já kubu taky nenavlíkám ani ted,když je zima venku,má na ven rifličky ,body a svetříček,jen je furt bez ponožek pořád sjíždějí 😞
pett7
16. kvě 2010
on má delší kalhoty o dost a stejně u kolen 🙂 v autosedačce se taky tak houpe po kuchyni jsem u něj tak ho nevážu jinak když někde jdu raději ano
pett7
16. kvě 2010
včera jsem dala dvě mikiny a body, jinak body, jerní overal a podlepočasi mikinu.. je dost zima já sama 2 svetry 🙂
pett7
16. kvě 2010
co jsem to zase vytvořila 🙂 no malý se mi houpe na koleně to bude tím
raakosnicek
16. kvě 2010
jeste moznost ty typlacky dat dolu do ponozek.

ktr myslim znacku ponozek. jsou z HMka, tyhle ony maji humicku,tak jak josu uhnuty,drzi a daji se odrolovat a jsou pakl jako podkolenky.
a nebo jeste moznost jen navleky treba od designsocks
ktr
16. kvě 2010
tak jsem Kubíka zkusila dát do nákupního koše,ale jen na chvíli,seděl ,koukal,držel se asi byl z toho překvapenej 🙂
pett7
16. kvě 2010
teplaky do ponožek taky občas dávám to nesundá 🙂
raakosnicek
16. kvě 2010
hodim fotky,ponozku jsem nafotilaprvni jak je klasicky,druha prvni odhrnuti,treti treti odhrnuti. prodavaji je i s protiskluizem a jsou tri v jedno mbaleni cca za 150kc nebo 190 uz nevim
a Betku v teplackach. tyhle josu super,jsou leasticky a dole maji uzuceny ten lem a drzi
raakosnicek
16. kvě 2010
ja na leto koupim ty navleky.budou super a nebude poskrabana od koberce
raakosnicek
16. kvě 2010
treba tyhle babylegs z letni kolekce -
raakosnicek
16. kvě 2010
delala jsem s malou na balone trakar,aby posilila ruce,kdyz chce lozit,zadek zvedne se i nak olinka,ale ruce ne.task nam lektorka poradila tohle,tak jsem ji ucila trakar,se rehtala
pett7
16. kvě 2010
malý chce lozit jen neví jak 🙂
raakosnicek
16. kvě 2010
pett u nás je to to samy. ona chude tak chce dopredu,i popolizt,spis se plazit a tak natahuje ruce za necim co moooc chce a vzteka se.ale cvicime na tom ovebalu,tak snad ji to pomuze
ktr
16. kvě 2010
tak jsem se začetla do diskuse bezplenkové kom. metody =-) To jsem teda čumela!!!připadá mi to trápení dětí,no vysazovat 6 měs. kojence v noci na nočník je opravdu síla :-S Z vlastní zkušenosti ,dřív jak v 15. měs. určitě ne,Jája byl moooooc šikovnej od 18 měs. bez plen a to sám ani jsem ho to neučila,Romík to bylo až od 2 let 🙂
raakosnicek
16. kvě 2010
mne se s nocnikem vyplatilo netlacit,nedavat brzo. bylo leto,mel mesic nebo dva pred druhyma narozkama a lital po zahrade nahatej a cural na mravenecky,moc se mu to libilo a do dvou dnu byl pres den bez plinek.
ktr
16. kvě 2010
jojo.raak. ,přesně tak,netlačit na pilu,pak by určitě následovaly psych. problémy,já to moc nechápu o co se snaží,ušetřit na plínách??
raakosnicek
16. kvě 2010
jde o to ze treba do kamaradky sije jeji mama,ze ona uz v roce a pul byla davno bez plůen a tlak okoli,babicek atd....nechapou
ktr
16. kvě 2010
náš Romík byl na to trochu pomalejší,v noci bez plen až kolem 3.5 let a neřešila jsem to,dnes studuje na průmyslovce ,tak to asi o inteligenci nebude,spíš každé dítě vyzrává jinak a nehrotit to,i když jasně někdy tě poznámky okolí pěkně naštvou 🙂
raakosnicek
16. kvě 2010
hlavne kazdy odbornik rekne,ze dite do dvou let absolutne princip curani a necurani nechape,nedokaze moc zadrzet.
A pokud se to povede,je to spis dilem nahody a spravneho odchyceni na nocnik. Ale neni to vedome.

Na noc bez plen dvaroky a trictvrte
pett7
16. kvě 2010
tak mě všichni tvrdí, že nás učili chodit na nočník kolem roku, teď se to bere zase jinak..
raakosnicek
16. kvě 2010
pett chodili,to je rpave to proc to mnozi hroti,protoze do nich kazdej reje.
neverim tomu,ze rocni dite bylo bez plinek a hlavne bez nehod,ze se nepocuravalo.