• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
na doma je to nejlepší, ale spíš polodupačky
16. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: :slight_smile: mám ted chvilku čas :slight_smile: manžel přišel z práce a už spí :frowning2: Kuba taky :slight_smile: Konečně začal papat,tak snad přibere a nebudeme muset na vyšetření :wink: My taky doma dáváme dupačky,jsou nejlepší, půldup. máme taky ale moc se neosvědčily,my budeme mít na obídek gulášek :dizzy_face: ,už musím začít vařit,tak pa
16. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
davam normalni teplacky a ponozky nebo v zime mela jen bodynko a puncosky.
nejak mam proti dupkam averzi :wink:
16. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨Tak jasny, kazdymu vyhovuje neco jinyho.
mala je porad zagryndana,spúinava...tak ji jen vysliknu tricko nebo bodyno a dam druhy,tak bych msuela svlikat i ty dupaky

jeste to beru dle sebe,nesnasim na sober vicev rstev,tak to nedelam ani maly,i kdyz ji to bude asi jedno :grinning:
16. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych mu dala tepláky jenže to má vždycky u kolen nohy holé ponožky dolů :unamused:
16. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera námKubík vylezl z autosedačky :fearful: normálně přijdu do pokoje a on je z ní venku jen hlava mu zůstala dole :confused: ,já ho tam snad budu muset poutat i doma,nebo co
16. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pnozky dlouho vsechny sjizdely dolu,az jsem narazila na ponozky z Hmka,drzi,paraaada.
Teplacky,ma vetsinou o neco delsi,tak ji nozky zakryjou a kdyz ne,tak co???dyt doma nemrzne a zase ji nemusu tak balit aby byla choulostiva a cimprlich. kdyz se vyhrnou no boze,dyt nezmrzne.

Osvedcilo se mi u Tea proste tak nebabuchat...svagrova deti bali a jsou ted porad nahromade.sotva je trosku ofoukne,jsou nabaleni,litaji,spoceni a pak jsou hned nemocny.
16. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett:přesně jako u nás.nožky studený a ponožky někde ztracený :slight_smile:
16. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
krt hee nase mala to dela taky. ona tak hopúka a sesujuje se,taky cekam kdy vypydne,ale poutat se mi ji doma moc nece
16. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak:co to je za značku?Já kubu taky nenavlíkám ani ted,když je zima venku,má na ven rifličky ,body a svetříček,jen je furt bez ponožek pořád sjíždějí :frowning2:
16. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
on má delší kalhoty o dost a stejně u kolen :slight_smile: v autosedačce se taky tak houpe po kuchyni jsem u něj tak ho nevážu jinak když někde jdu raději ano
16. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem dala dvě mikiny a body, jinak body, jerní overal a podlepočasi mikinu.. je dost zima já sama 2 svetry :slight_smile:
16. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jsem to zase vytvořila :slight_smile: no malý se mi houpe na koleně to bude tím
16. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste moznost ty typlacky dat dolu do ponozek.

ktr myslim znacku ponozek. jsou z HMka, tyhle ony maji humicku,tak jak josu uhnuty,drzi a daji se odrolovat a jsou pakl jako podkolenky.
a nebo jeste moznost jen navleky treba od designsocks
16. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem Kubíka zkusila dát do nákupního koše,ale jen na chvíli,seděl ,koukal,držel se asi byl z toho překvapenej :slight_smile:
16. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
teplaky do ponožek taky občas dávám to nesundá :slight_smile:
16. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodim fotky,ponozku jsem nafotilaprvni jak je klasicky,druha prvni odhrnuti,treti treti odhrnuti. prodavaji je i s protiskluizem a jsou tri v jedno mbaleni cca za 150kc nebo 190 uz nevim
a Betku v teplackach. tyhle josu super,jsou leasticky a dole maji uzuceny ten lem a drzi
16. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja na leto koupim ty navleky.budou super a nebude poskrabana od koberce
16. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
treba tyhle babylegs z letni kolekce -
16. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
delala jsem s malou na balone trakar,aby posilila ruce,kdyz chce lozit,zadek zvedne se i nak olinka,ale ruce ne.task nam lektorka poradila tohle,tak jsem ji ucila trakar,se rehtala
16. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý chce lozit jen neví jak :slight_smile:
16. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett u nás je to to samy. ona chude tak chce dopredu,i popolizt,spis se plazit a tak natahuje ruce za necim co moooc chce a vzteka se.ale cvicime na tom ovebalu,tak snad ji to pomuze
16. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se začetla do diskuse bezplenkové kom. metody :confused: To jsem teda čumela!!!připadá mi to trápení dětí,no vysazovat 6 měs. kojence v noci na nočník je opravdu síla :confounded: Z vlastní zkušenosti ,dřív jak v 15. měs. určitě ne,Jája byl moooooc šikovnej od 18 měs. bez plen a to sám ani jsem ho to neučila,Romík to bylo až od 2 let :slight_smile:
16. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se s nocnikem vyplatilo netlacit,nedavat brzo. bylo leto,mel mesic nebo dva pred druhyma narozkama a lital po zahrade nahatej a cural na mravenecky,moc se mu to libilo a do dvou dnu byl pres den bez plinek.
16. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo.raak. ,přesně tak,netlačit na pilu,pak by určitě následovaly psych. problémy,já to moc nechápu o co se snaží,ušetřit na plínách??
16. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jde o to ze treba do kamaradky sije jeji mama,ze ona uz v roce a pul byla davno bez plůen a tlak okoli,babicek atd....nechapou
16. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš Romík byl na to trochu pomalejší,v noci bez plen až kolem 3.5 let a neřešila jsem to,dnes studuje na průmyslovce ,tak to asi o inteligenci nebude,spíš každé dítě vyzrává jinak a nehrotit to,i když jasně někdy tě poznámky okolí pěkně naštvou :slight_smile:
16. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavne kazdy odbornik rekne,ze dite do dvou let absolutne princip curani a necurani nechape,nedokaze moc zadrzet.
A pokud se to povede,je to spis dilem nahody a spravneho odchyceni na nocnik. Ale neni to vedome.

Na noc bez plen dvaroky a trictvrte
16. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě všichni tvrdí, že nás učili chodit na nočník kolem roku, teď se to bere zase jinak..
16. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett chodili,to je rpave to proc to mnozi hroti,protoze do nich kazdej reje.
neverim tomu,ze rocni dite bylo bez plinek a hlavne bez nehod,ze se nepocuravalo.
16. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek