• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
já si to v roce moc představit neumím...jasně když bude neustále na nočníku tak se vyčůrá, ale jinak asi neřekne že chce čůrat nebo kakat..
16. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no podle me to bylo tak,ze ty decka porad sedely na hrnci,jinak fakt nevim.
a v noci???asi mamy stokrat praly pocurane veci
16. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mě asi odvezou. Sem zjistila že malá má po celích zádičkách červené fleky. Vypadá to na tu 6 nemoc. :confounded: .
16. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo... to moje živé stříbro na hrnci určitě neudržím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri jen zadicka,a trup, brisko,mozna za krkem.
to za dva dny zmizi,vetisnou horecky zmizi spolu s objevenim te vyrazky.
jen to pak dotkroce nahlas a bacha je to infekcni,tak nechodit mezi deti
16. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett muiss zabavit,sedet,vykladat mu pohadku,to byvaly rady mych rodicu. hm jsen videl nocnim tak rval jak tarzan a neudrzela bych ho tam ani parem voluuu
16. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...skoro nestíhám dočítat. malej spí už od devíti....nevím co se děje, možná tím deštěm.
Já mám na doma nejradši dupačky...přijde mi to volnější a občas dávám tepláky ale mám strach aby ho netlačila ta guma v pase. Jinak ponožky jen na ven, protože mám tepláky i dupky dole s capkama. A k tomu bodýčka s krátkým rukávem.
Kuba se taky snaží plazit...zvedá zadeček a posunuje nohy, jen mu ještě nedošlo, že se musí zároveň přitáhnout rukama, tak se u toho rozčiluje. Ale naučil se posouvat na zádech...odrazí se nohama a poskočí dozadu...jednou si rozbije hlavu o skříň :grinning:
16. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona se plazi,ale smerem do zadu a pak se vzteka jeste vic,kdyz ji chtena vec je od ni dal msito bliz
16. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo zabavit...po té jeho rýmě mě jen vidí s odsávačkou a řve dřív se mu to líbilo snažím se ho zabavit, ale marně to aby mi ho někdo držel a dát mu vatičku do nosu to vůbec...naštěstí už rýmu nemá...
takže šestá nemoc jsou teploty a pak červené fleky? něco jsem slyšela, ale vůbec nevím o co jde
16. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala kupodivdu na odsavacku a vysavac jeste nezanevrela a to odsavam s malyma prestavkama skoro od narozeni
16. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si nacpala brisko smazakem a hranolkama,pide se napuclo taky sklenickou od hippu a behem vteriny usnula....
tak bych sla ven,ale ten hnus tam,dest
16. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
su přecpaná jen prasknout. K obědu byla kačena a zelíčko. mňam!!!
16. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej kacka blatotlacka.
16. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
blatolačka byla křupkavá a mňamiiiiiiiiiiiii :grinning:
16. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli vepřové s lečem a brambory bylo to dobré a vařil chlap :slight_smile: a malý snědl půl velké sklínky mrkve..měli jsme mrkev brambor z dm a měla i chuť na rozdíl od jiných... dala jsem ho spát a spal asi 5 minut...kdybych ho držela tak spí i hodinu asi si půjdeme lehnout oba
16. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to verim.....my meli kačku naposledy u nasich na Velikonoce
16. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi ty jeji sklinky prodrazuji,co usetrim nam liku,ktery uz ma jend vecer a rano,vrazil do sklinek. holt zkusime michat a postupne ubirat.jen jsem si vzykla,ze nemusim varit :wink:
16. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to beru tak, že dokud mám sklínku na 2-3 dny tak je vaření zbytečné, až bude jíst víc tak asi začnu... ty už asi dáváš zeleninu, brambor a maso dohromady?
16. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeje sklinka na dva tri dny, nehrozi. zbufne celou 190-200g.
a ano davam uz vsechno, maso,rajcata,cuketu.....testoviny,ryze,brambor,zloutek.....ji vsechno
16. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raak:to ona spapá najednou?Nám se to podařilo jen jedenkrát.... :frowning2:kdy pak papá?
16. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám přišlo z hami rizoto už bych mu to mohla zkusit dát, ale nejdřív zkusím ještě něco s rýží i když vlastně rýžová kaše je z rýže..
16. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
co myslis najednou,tu sklinku 200gramu???ano najednou
dneska mela zeleninu s testovinama (byla tam cuketa,rajce,brambor a myslim kukurice,teleci maso a ty testoviny)

tohle snedla kolem pul jedny, v deset mela predtim malou prersnidavku s oplatkama, a svacinku bude mit tedka kolem treti,pul ctvrte
16. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak často dáváš mléko?
16. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
rano a vecer.
16. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý už má zase hlad....
16. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mu dej do briska ne
16. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady zase prší to je hnus ani ven se nedá jít. V baráku zima..... nic du se dívat na kočárky a po tajmu slintat :grinning:
16. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri tady prsi od rana,vlastne od vcerejska vecer a do uterka predpoved ani nic jinyho neslibujue
nejhorsi je proste do deste tahat kocar a malou
16. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přemýšlím že řeknu taťkovi ať na dvoře udělá přístřešek abych tam mohla dát kočár, a malá bude venku i když prší. Pak se tam může schovat pískoviště.
16. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si snad pořídím pláštěnku
16. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek