• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
pet tez jsem o ni premyslela.nesnasim kocar ridit jednou rukou a v druhy destnik,tudiz vdzycky zmokam,jeste varianta poridit jen siltovku
16. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já šla s deštníkem a byla mokrá jak kdybych ho neměla... to jsem mohla jít zrovna v kapuci..
16. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono golfky jednou rukou ani uridit nejde,takze u nas bohuzel.
16. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý se vyspal, ale je protivný řve a řve a řve jen na rukách ne :rolling_eyes:
16. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy ste upovídané :grinning: .... já furt uklízim jak divá a až na pár drobností to tu vypadá vlastně stejně :frowning2: .... mám od včerejšího rána těsto na palačinky bude ještě tedka dobré??? nerada bych to vylejvala... deštník v dešti jsem ani nezkoušela hned mi bylo jasný, že se psem s kočárem a ještě s deštníkem bych se nedostala ani za první zatáčku :grinning: :grinning: :grinning: .... v pláštěnce bych si v praze připadala jak tydýt... tak du prostě v budně a nechávám na sebe pršet.... nad nočníkem ještě ani nepřemejšlim až uvidim, že to začíná chápat tak ho na něj začnu dávat... já teda nevim jak je to u kluků... to i dyž je dám čůrat tak v sedě??? nebo ho mám brát na čůrání pak velkýmu záchodu a ve stoje???
16. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac uc na nocniku,od ti ze zacatku nebude stat u vc a cekat az se bude chtit vycurat.
maly na velky zachod zacal chodit az po druhym roce,mozna i dyl
16. kvě 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac - já dávala syna na nočník hned jak začal sedět aspoň dvakrát denně a když už potom chodil sám a měl z toho trochu víc rozum tak sem s ním chodila na záchod ale na to má ještě čas,záleží jak je starý
16. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
sedět ještě neumí... teda ne sám... je mě už se nechce nic dělat zkusim to těsto jestli je ještě v pohodě.... pak uklidim kuchyn (když bude čas) a pak začne večerní rituál s Jonáškem... čtete jim večer pohádky?? já jo ... a poslouchal mě asi měsíc tedka si tam nad nim něco vyprávim a on si tam s něčim hraje a vůbec ho nezajímám :frowning2: ....
16. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac miminu jsem necetla.mimino melo rezim,ze se polozi do postylky a ja odchazim a ono usne samo.totez delam s Betkou
16. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky říkala že bych to mohla zkoušet jak bude sedět , ale zase aby v tom neměl zmatek jednou nočník jindy plínka :slight_smile: teď jsem mu dala hrnek s čajem zkoušel sám pít zatím jen normální savičku
16. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho vykoupu, namažu, přečtu pohádku, pak jdem zatáhnout žaluzie, pak jdem na jídlo a pak teprve ho dávám do postýlky a odcházím... ale někdy nemá den a já musím pořád chodit a chovat včera usnul bez pláče
16. kvě 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
priznam se bez muceni nejsem na cteni pohadek
16. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky ne v deset večer fakt ne..
16. kvě 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vylženě pohádky taky nečtu... ted čteme láry fáry... chtěla jsem číst herryho Potera, ale prej se jim nemaj číst napínavý věci kde někdo ještě kevšemu umírá a tak i když mi ještě nerozumí ani slovo, tak to prej poznaj na tóně tak čtu láry fáry ta je snad neškodná... navíc jsem tu knížku nikdy celou nedočetla tak doufám, že tedka.... pohádky o princeznách se mi Jonáškovi taky čís nechtěj
16. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
detem je jedno co ctes.....ale ja uz mam v pul osme rada klid na zpravy,a pak nejaky serial.za cely den jedina chvilka klidu pro me,kdy nic nemusim
16. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidiš já mám přez tejden do půl osmý ulici :sweat_smile: .... a pak půl hodka miminko pak dám do postýlky a čekám kdy usne usíná tak kolem půl devátý... když je unavenej dřív tak přídu o ulici a koukám na zprávy.... :slight_smile: ... taky chci mít večer klid... ale mám ho až když usne navíc je hrozně hodnej kromě řvaní před večernim spánkem :wink: ... takže se kolikrát k televizi můžu usdit i přez den koukám na něj jak si hraje sem tam za nim du a zároven sleduju to na co jsem se chtěla koukat.... ale spíš mám televizi jako kulisu aby tu byl nějakej zvuk (nesnášim ticho), navíc když dětem čteš tak je podporuješ v tom aby i oni samy jednou četly knížky (ne jako já která si přečte harryho a to je celej můj knižní svět... ještě začínám s prachetem, alejinak nečtu :frowning2: ).... tak bych ráda podpořila Jonáška aby byl knižně vzdělanej trochu víc než já..... jdu za nim spustil pěkně tedka to zase bude než usne....
16. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpátky na hippu, sunar dost ublinkával a málo kakal. hipp mě štve protože dělá hrudky už nevím jak to míchat asi koupím teploměr, nebo koupím něco jiného.. sunar ani nutrilon to nedělal teď každou láhev přelívám a cedím
16. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky. Jedeme k mudře, tak doufám že bude vše o.k. Tak zatim .....
17. kvě 2010 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ránko

Kac vydíš a já jsem knižně vzdělanej člověk,doslova.jsem vystudovaný knihkupec
17. kvě 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko... raak taky sme tenhle obor měli na škole... akorát vůbec nevim co můžeš dělat po tom co tohle dostuduješ.... ale dělat bych to nemohla málokterá knížka mě baví :frowning2: .... jak nečtu tak jsem se zbláznila do jedné knížky krerou bych klído četla furt dokola a nemůžu se dočkat až to začnu číst Jonáškovi :slight_smile: .... ale zatím mě žádná jiná knížka takhle nechytla prostě... Prachet je docela dobrej, ale Rowlingová to neni (mám ty jména asi blbě napsaný takhle z hlavy honem nevim jak se píšou).... terez držim palce :slight_smile:
17. kvě 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
muzes bud prodavat v knihkupectvi,v knihovne,muzes normalne ucit, kdyz pak studujes dal na VOS nebo VS, muzes delat v nakladatelstvi,tiskarnach.........prave ze tenhle obor skyta mnoho pracovnich prilezitosti.

nejde o baveni knizek, samozrejme kdyz studujes,znat je musis, ale neucis se jen o knizkach.......sazby,korektury,tisk.......je tam mnoho zajimavejsich odvetvi.

A kde jste ten obor meli???jeden jediny obor v CR je tak kde jsem studovala ja.
17. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ISŠ Náhorní.... já jsem studovala propagačního výtvarníka, pak tam byl ten knihkupec, obchodka (ty byly maturitní), pak tam je ještě aranžér a ty si mohli udělat nástavbu na propagačního výtvarníka
17. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ale neni ten samej obor co mam ja. je jedinej v Cr,tady na Morave.
kdyz jsme maturovali my,tak rok po nas menili nazev a pridavali jeste neco k tomu.
17. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
coz mi pripomina,ze za chvili bude dalsi srazik po deseti letech. fuj to leti
17. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy si maturovala??? u nás se to jmenovalo knihkupec.... ale nevim co všechno tam studovali moc jsem se s knihkupcema nebavila.... tak další den uklízení mě dneska čeká... je toho tady moooc.... ale už to tu začíná vypadat jako u lidí :sweat_smile: .... s Jonáškem zachvilku budu muset jít ven vůbec se mi nechce j tam pěkná sibiř
17. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem maturovala 2002
17. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale náš obor konečně přejmenovali na grafický design :slight_smile: ... od třetáku sme skoro nic jinýho nedělali :grinning:
17. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozna uz je to tedka neco podobnyho co bylo,kdyz jsem zacala na sš studovat. prece jen uz je to od zacatku myho studia ježiš fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj 11 let.
17. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v roce 2002 já byla ještě na základce v 8 třídě :grinning:
17. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek