• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
lin vždyt je to jedno....a pravdu má rákosniček,hrubky se pak nedají opravit!!!!Vždyt si to nebudeme pročítat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:2x,3x,...to by to trvalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni koukala jsem na fotecky,krasny
17. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
dííííky mooooc,jen já se nemůžu kouknout na ty tvoje dětičky !!!!!!ale určitě jsou bezvadnýýýýýý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
já tam mám hrubek hodně to vím.. jak jsem dlouho ze školy tak už to neumim.... a moc se mi nad tim nechce přemejšlet, a jak píšu rychle tak mám i překlepy... dřív sem čárky ve větách nepsala vůbec, tedka už je semtam někam udělám, ale nejsou všude takže dost často ty věty nemám oddělený a nejsem si jistá jestli je vždycky udělám správně... a největší problémy mám se S a Z a to bych vás poprosila když u mě tuhle hrubku uvidíte tak mi to opravte nikdy jsem se to nenaučila a nikdy mi to nešlo... tedka jsem i přemejšlela nad slovem správně (a doufám, že je to takhle dobře) :sweat_smile: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jinak sem místo jsem píšu schválně
17. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Včera jsem holky byla utrácet!!!!Konečně malá vzládla semnou lítat po nákupech.:wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: půl roku jsem musela čekat než to malá vzládne!!!!!Už konečně nebrečí v kočárku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
KAc s kym cim s a z koho ceho z
17. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile: Zdenko,tak co jsi si koupila??
17. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
zdeni psala jsem ti IP
17. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
he si nák nepamatuju, že by nás to takhle učili a nebo je to zjednodušeně??? já si pamatuju nějaký směry dohromady a dolů nebo co a nikdy jsem to nechápala.... se tak těšim na muže až přijede :slight_smile: .. jsem zvědavá co mi řekne na tu debordelizaci tady :D... tak du dát mrkvičku mrnouskovi a pak půjdu pokračovat.... přemejšlim, že bych se začla konečně učit nějakej jazyk... anglicky umim jenom základy a nedomluvim se a ani mě angličtina nebaví a chtěla bych se naučit španělsky (už jsem v první lekci)... jenže zase angličtina je používanější.... jak ste na tom s jazykama??? a učíte nebo budete učit prdoly cizí jazyk už třeba od tedka??? nebo prostě od brzo???
17. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jo ty myslis s z tohle,ja ze predlozky.
17. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky...nejde o to si po sobě všechno číst a opravovat ani o případné překlepy...jen některé hrubky jsou fakt do očí bijící :grinning:
Kac...pokud máš na mysli s a z na začátku slova tak z se obecně píše při změně stavu (zčervenat, zkapalnět apod.) :wink:
Jinak anglicky začnu učit až bude umět pořádně česky..jinak by v tom měl podle mě hokej
17. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Kac jazyky...nekdo zastává názor, že čím dřív, tím líp. Taky jsem chtěla malýho přihlásit do angličtiny Hellen Doron, ale pak jsem se na to vyprdla. Oni sice tvrdi, ze v době od třech měsíců nejde o učení jako takové,ale o seznámení a vnímání i něčeho jiného než náš jazyk. Opírají se o dvojjazyčné rodiny....kde děti nemají problém, tady si já myslím,že jde i o genetrickou vybavenost dítěte. a jednak angličtina pro takové prcky je draha.
Maji tedka krouzek angliny ve školce a myslím,že na takové seznámení stačí.

Ja umím anglicky, domluvim se, němčinu taky.
17. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tuhle se mi povedlo napsat pilný s tvrdym Y :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: .... a to si vyjmenovaný slova pamatuju do dneška.... já právě nevim s těma jazykama ve dvoujazyčnejch rodinách je to jasný a ty děti mlvěj třeba až později, ale zato dvouma řečma... mě manžel chc pořídit nějaký dvd s angličtinou, že by to malej poslouchal a já se vlastně taky učila... ale nevim jestli by to mělo úspěch... jeho kolega (spolumajitel), je australan manželku má madarku a žijou tady a jejich děti uměj bezproblémů tři řeči a myslim, že uměj i šanělsky k tomu... s tátou mluvěj anglicky s mámou madarsky a ve škole česky.... jo jinak s velkejma a malejma písmenkama se vůbec neobtěžuju....
17. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
naše Péťa chodí na zš, kde probíhá výuka některých předmětů střídavě v českém a anglickém jazyce. Začali s tím hnedka v první třídě a od druhé třídy mají i samostaný předmět angl.jazyka. Myslím, že je to parádní, někdy nás i opravuje, když něco vyslovíme špatně. V angl.mají matematiku, výtvarku a hudebku. A střídá se jim to, některé hodiny česky, jiné anglicky.
A v těch anglických hodinách na ně mluví pouze anglicky. Občas máme ukázkové hodiny a musím říct, že ty děti fakt válí :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Kac na to aby si ho ucila anglictinu musis znat neco z pedagogickyho minima,aby si to neudelala spatne...nejde jen tak por laika,ktery anglictinu navic neumi nekoho ucit.a dite uz vubec ne
17. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Misko tohle je super. jen bohuzel ne v mnoha skolach....
mozna walfsdor a montessori, jinak takove ty klasicke zakladky bez zamereni,tam tezko. nebo pak rovnou jazykova zakladka, ale zase....co kdyz ho pak bude bavic vic sport nebo tak.
17. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
miska: tak to je super :slight_smile: ... já nikdy pořádnou angličtinu ve škole neměla... furt na nás mluvili česky a na střední při angličtině sme měli třídní a ta nám vyprávěla jaký si koupila záclonky... no hrůza... štve mě, že sme neměli angličana nebo někoho kdo by na nás za celou tu hodinu nepromluvil česky určitě bych se naučila víc... chodila jsem dokonce i do kurzu, ale i tam jsem pak přestala chodit pač to bylo to samý jak ve škole... taky na nás furt mluvila česky a jak jela rychle tak jsem to ani nestihla pochopit... jinak raak já nemám v úmyslu ho učit anglicky... jak asi když neumim... koukali bysme na ty dvd který mluvěj anglicky... je to prej pro malý děti když se učej jazyk... manžel mi to slibuje už jakou dobu a furt nic
17. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
my na stredni i VOSce rodily anglicany
17. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
raak může mít sport i jazyk... já teda chodila na sportovní základku, ale chodila jsem i na volejbal.... a co brání tomu dát dítě na jazykovku (pokud bude chtít) a zároven ho nechat sportovat.... my měli stejně jenom o dvě hodiny těláku víc než ostatní... místo dvou sme měli čtyři týdně
17. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Kac ja myslela sportovni zakladku. oboje zamereni tady proste neni.
kdyz ho bude bavit hokej a pujde mu,bude zarazeny do hokejovy tridy, kdyz fotbal nebo plavani tak do kategoricke tridy.
ale na zazyky uz tam misto neni v takovem rozsahu. kazdopadne zamerenou zakladku chci
17. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
nejde o hodiny telaku, jde o celkove zamereni na konkretni sport,oni je podporduji,jezdi zavody, turnaje...
17. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás je to teda obyčejná základka, ale ředitelka to tam takhle rozjela a natáhla tak spoustu dětí. Jinak se budete asi smát, ale já maturovala z ještě z ruštiny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no my byli celkově na míčový hry... nic extra je fakt, že to nebyla základka typu (to mi řikala babička) že to sou kluci a maj ráno před školou trénink v hokeji a mín se učej a pak zase hokej.... brrrr.... a z našeho týmu (jako volejbalovýho) nás hodně chodilo do tý samý třídy takže to bylo docela fajn pže sme se sem tam v tom volejbale umístily i když sme hrály za školu a tak dělali sme toho hodně a zápasy a tak byly většinou v době vyučování... největší sport u nás byla teda házená... ale to kluci ... hráli za školu i republiku a dva z nich tedka sem tam vídám v televizi jak hrajou.... ale kdbych šla na jazykovku, tak budu mít jak sport tak jazyk pže jsem chodila na ten volejbal
17. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
misko :grinning: a za kolik ? :grinning: mně to chytlo ještě ve třetí třídě...a Kaťušu umím doteďka :wink:
17. kvě 2010 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem maturovala z ruštiny.....ach jo.....kde jsou ty časy :frowning2: :frowning2:
17. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to já ani ruštinu neměla.... to sem o tolik mladší ročník???? nebo to zrušili chvíli předemnou???
17. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
já si vybrala němčinu, ale na základce nám ji nabízeli
17. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Sem myslela že mě dneska odvezů. Dojdu dom z obchodu a v ložnici stojí orbitrek. To mi mažel koupil že abych se nenudila...... No nejzpíš mi tím chtěl asi říct že jsem tlustá................. tak nevim.... :confused: :confused: :fearful:
17. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Terezko tak to je drsné! Prý nenudila :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek