• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Dovča nebude...prcek z toho stejně nemá rozum a myslím, že je pro něj lepší když bude ve známým prostředí kde se cítí jistější a já bych si to stejně neužila. Až příští rok a asi bez malýho k moři
17. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo v Bešenové jsme taky byli.Lin jak dáš Kubíka do školky tak bude věčně nemocnej...tam si to děti předávají jak na běžícím pásu :confounded:
17. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím jít mamce namazat záda:Tak zatím pa pa :slight_smile: :wink:
17. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme malé město 5 lekcí 1000, 10 lekcí 1700, 13 lekcí 1950... Já bych tak ráda jela k moři, ale rok si počkáme. Asi se pojedeme podívat někam tady né moc daleko.
17. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni jj s tím bohužel počítám...ale do práce jít budu muset takže co nadělám. Naštěstí už budou babičky v důchodě tak snad nebudu muset zůstávat při každé nemoci doma...to by v práci asi nepřekousli. Bože já bych přitom letos dovču tak potřebovala...jenže malýho ještě samotnýho prostě nenechám....
17. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin, mám fildu, ale studovala jsem v Praze. S tím plaváním jsem na tom stejně, zatím jsme nezačali, v okolí jsme asi taky jediní. Jenže mě odrazují taky ty různé ekzémy, nemoci. Věřím, že to ty děti mají rády, ale je otázka, jestli je to opravdu tak přínosné, jak se všude píše. Přijde mi, že se poslední dobou objevuje i dost negativních reakcí... No, a peníze taky žádná sranda.
My přemýšlíme nad dovolenou i s Adamem, chtěli jsme k moři, že bychom to zkusili autem, ale bojím se, že naše představa je dost bláhová. Bojím se, že ta cesta by pro něj byla dost záhul a bez něj to asi nepůjde, pokud budu mít mlíko, plánuju ještě kojit, takže asi zůstaneme někde poblíž. Jak já bych ale to može ráda, já už ani nevím, jak vypadá :sweat_smile:
17. kvě 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo k moři to by bylo žůžo,ale já s :wink: :grinning: Adou bych si to určitě netroufla!!!Ale kdo ví jaká bude za 2 měsíce...ty naše dětičky se strašně mění...ale pořád je to u nás jednou dolu jednou nahoru
17. kvě 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mějte už jdu do hajan :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
17. kvě 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobréééééé ranko :slight_smile: ,přejeme pěkný den.Dneska Adrianka slaví malinkaté půl kulatinky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. kvě 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

plavani - ano chodíme. chodíme asi od třech měsícu malé, se starším jsem chodila od sesti tydnu.
speciální pracoviste uzpusobene pro plavani deti od sesti tydnu, tomu odpovida teplota vody, tomu odpovdida udrzovani vody bez chemie.

u takovych malosku nejde o uceni plavani,ale seznameni(navic voda byla dlouho jejcih prirozenym prostredim),seznamí se s vodou v tzv vanickach (je to velka vana 2.5mx1.5m), abecedu potapeni a kolem pul roku se odchazi na velky bazen,opet je jen pro plavani miminek,osetrovany ionizaci,dvakrat tydne maji hygienicke testy, nebojim se.
MAylu to dalo strasne moc a u maly nam to hrozne pomohlo v posileni tela,briska...jinak bycho mtu blbou vojtovku sio mylsim dostali uz davno.

Cena vanicky 10 lekci 2600(ted zdrazili na 3200)a 10lekci bazenu 2600
18. kvě 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak KAc mala se mi netoci kolem odkola na zadech,ale na brisku - pivotuje.

ke skolam, ja mam socialni pedagogiku jen na VOŠce a cekam,az mi v olomouci povoli a uznaji kredity i z VOŠky abych si mohla dodelat jen dva roky na magistersky a ne znova celych pět.
18. kvě 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... vy ste toho napovídali :slight_smile: .... plavání se mi líbí... a netušila jsem, že to taky někde dělaj v normálním chemickém studeném bazénu??? slyšela jsem, že se to dělá v bazénech jenom pro miminka a ta voda je tomu uzpůsobená... ale nechodíme plavat... na dovolený jsem naposledy byla před dvouma rokama v egyptě a od tý doby jsem nikde nebyla (ani u máháče).... takže jsem dva roky dovolenou neměla :frowning2: .... ani na horách sme nebyli :frowning2: .... ale těšim se až někam pojedem at už s malym nebo bez něj...
18. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my na dovcu asi pristi rok, bud chorvatsko autem nebo letecky nekam do tepla,coz je asi realnejsi. ale s detma,ja bych bez nich nemohla
18. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile: ,
plavat taky nechodíme a mám dojem, že jsme v okolí taky jediní.... :frowning2: , ale taky mi to všechno přijde zbytečný a plaveme ve vaně...bazének jsem taky koupila a myslím, že nám nic neuteče...
o lítání miminek ani nemluvím, je mi z toho zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

na dovču jedem, jedeme autem a teď v červnu, aby nebylo takový teplo. Přes noc jsme tam.....docela často jezdíme na výlety a tak to Adámek snad vydrží :wink: . Bojím se , že tady asi léto moc nebude...

zdeni - Adriance vše nej k půlročku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee letání miminek je zvláštnost sama o sobe.
nam plavani doporucila neurolozka a rehabka, ze je pro hypotinii a na její posílení víc než super.
jde práve o ti,ze jse v souladu PMV, a samotnou by me nenapadly ty chvaty a drzeni,jak to delat,aby se posilily ty správné svaly.
18. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misko s tím létémmám podobný obavy. a to jsme k babicce na zahradu chtěli koupit velký bazén,at se vsichni okoupeme
18. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to v háji...u nás sice moc neprší, ale sluníčko už ani nevím jak vypadá :cry:
18. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já nějaké extra vedro moc ráda nemám,navíc ve vedrech zase musíme sedet doma....ale at neprsíííííí.
já má mráda pocasí klidne na svetr a kalhoty, ale neprset
18. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teplo můžu...chladno bez deště snesu, ale já bych táááák chtěla léto !!!
18. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni.. taky všechno nej Adriance :slight_smile: :slight_smile: .... mě se z toho létání miminek taky dělá trochu blivno i když mě docela hodně udivilo video kde s nim takhle lítaj a to miminko je z toho úplně nadšený... co se týče tepla tak v egyptě mi bylo hej :grinning: .... nenávidim zimu... a až budou vedra tak to bude blbý to budeme muset bejt celej den venku páč u nás v bytě je tak nesnesitelný vedro, že venku je líp
18. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to lítání jsou holt dva nazory,jako na vsechno.
známá říkala,že to viděla a super, ta souhra maminky a mimča,prej je to uplne jiné,než to bylo prezentováno v tv. nevím reportáž jsem neviděla a naživo lítání taky ne
18. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, všechno nejlepší Adriance k polonarozeninám! Tady momentálně neprší voda se přesunula dál... :confounded: malý protiva vstal v 5 po hodině i usnul a budil mě trháním vlasů to se mu líbí, co nevypadne to mi vyrve
18. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
co dneska vaříte? mě nic nenapadá..
18. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám v lednici rozmrazeny kuřecí,tak přemýšlím čínu nebo řízky
18. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já asi udělám nějaké kostičky nebo sýr
18. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sejra jsme meli v nedeli
18. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: Tak Kubík spinká,taky vstával v 5 ráno,ale byl hodnej,sám si hrál v postýlce :slight_smile: ,včera usnul až 23 hod tak snad to dneska bude dospávat :slight_smile: Lin:s těmi jazyky je to pravda,v loni na tř. schůzi v 9 tř. třídní říkala to samé....děcka neumi česky,ted jsou povinné 2 jazyky,tedy většinou angl. a němčina a co děcka??oni tu angl. a něm. pletou do sebe :fearful: takže katastrofa :cry: ale nedá se nic dělat,je to povinné,tak se holt musí učit....ale těm pubertákům se tak nechce!!!!Takže v 9 tř. zůstali u zákl. konverzace :confused: Jája bude mít povinnou angl. od 2 tř.,taky do žádného kroužku nechodil.....Adriance vše nej,nej k půlročku :slight_smile:
18. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky všem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Adrianka normálně stává kolem 6hodiny :frowning2: Sice mě to štve,ale jsem ráda,že usíná kolem 20hod. a vydrží spinkat do 4hodin no a kolem 6 stáváme.....no a co na obídek????Taky mám kuřecí,takže na přírodno a hranolečky...mám na mě chutttttttttttt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr dva jazyky mi dělaly problém i na střední. míchal ose mi to,slovíčka,gramatika. nebylo vyjímkou,kdyý jsem do písemky v anglině vmontovala německý slovíčko nebo naopak.
18. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my planujeme jet autem do Italie, ale az tak na prelomu srpna/zari - a asi taky v noci (aspon tu nejvetsi cast cesty) - ale uvidime, jak na tom Barca bude s krmenim (jestli budem jeste kojit, tak v pohode, jinak holt potahnem jidlo a budem to muset nejak pri te ceste resit). Jinak my plavat nechodime, kdyz uz, tak bych asi zacala pozdeji, zatim koupem Barcu v kyblicku a prejdem na velkou vanu a uvidime, co na to bude rikat. Preju vsem krasny den.
18. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek