• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
jj... taky jsem si řikala, že když píšu sem tak nepíšu žádnej důležitej dopis a ani diplomku nebo tak..... hlavní je abyste pochopily co jsem napsala :grinning:
18. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem napsat co jsem myslela :sweat_smile: :grinning:
18. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
uspávám... dneska se mu zase nechce usnout samotnýmu v postýlce.... ale on to zmákne :grinning: ... sem tam už se uklidní.... jenom nechápu proč jeden den usne bez pláče a drhej ne a ne spát... nevim jestli ho kolikrát moc nepřetahuju, ale dneska de spát o hodku dřív normálně tedka teprv koupu....
18. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá mě spí od 7. su zvědavá jak dlouho bude spát. Počítám tak do 1. A pak do 6.
18. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Jonáš už nbrečí ale furt tam s něčim mlátí :grinning: .... to zachvíli usne snad :grinning:
18. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malý usnul, dávám mu 20 minut....
18. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá se vzbudila asi jsem to zakřikla ale hraje si a je spokojená. Počítám že kolem deváté bude protivná.
18. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se šla zase mrknout na toho raubíře co dělá a našla jsem ho spkojenýh odkopanýhohlavou úplně jinde než spí a chytal se za nožičky... tak jsem ho obrátila pstila mu kachnu a přikryla... tak zase malinko protestuje :grinning:
18. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je vzhůru...
18. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už ležim a díváme se jedna druhé do očí. uspávám ju pohledem. :grinning:
18. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
už spinká :grinning: ... zase byl odkopanej, ale už jsem ho přikryla :slight_smile: .... já bych tak šla kalit :frowning2: ... úplně mě dneska chytla chut.... no snad se dočkám až přestanu kojit Jonáška zase mu tu lahvičku zkusim dát... třeba změnil názor :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky popravdě kdybych měla opravovat všechny hrubky tak tady nedělám nic jinýho :grinning: ....ale oper jsem prostě nerozdýchala. A jasně že se tady nepíše diplomka, ale on styl psaní tak trošku vypovídá i něco o člověku. A obzvlášť pokud se tady diskutuje o učení dětí angličtinu pomalu už ve školce a přitom tu člověk najde chyby, které odpovídají učivu základní školy. Člověka to nutí se zamyslet nad tím kam spěje společnost jako taková, když už ani neznalost mateřského jazyka není důvodem ke studu.
A tímto končím s opravováním...budu se nad tím pohoršovat a smát už jen v soukromí domova :grinning:
18. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Kuba poslední dobou přes den vyžaduje uspávání pusinkováním obličeje....aspoň, že večer a v noci usíná sám...to bych se upusinkovala :grinning:
18. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už zaspala konečně..... :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my až tak za hodinku...a už je pěkně protivnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala sem jí flašku z vlažným mlékem a už hajá v pohodě. :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu jíst... akorát přemejšlim jestli nechám manželovi zbytek kaše nebo estli jí snim :grinning:
18. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám hlad pořád ale neunesla bych se..... :slight_smile: Jím do šesti hodin a pak když mě chytne mlsná jím zeleninu.
18. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám hlad.... navíc mi tedka šechny kalhoty padaj... a vážim mín jak před otěhotněním... už by to chtělo jenom aby zmizela ta zebra a trochu posílit postavu a bude to lepší než předtim :grinning:
18. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem před těhotenstvím vážila 48. Když sem rodila tak 63 a teď mám 60. to musí jít dolů aspoň na 55 :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš kolik měříš??? vždyt si vážila hrozně málo.... já chci zhubnout tak na těch 60 k čemu mi chyběj 4 kila :grinning: ....
18. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se právě cpu buchtou :grinning: , jsem pořád hladová. Ale když člověk kojí obra, není se čemu divit. A to jsem v těhotenství přibrala 22 kg :sweat_smile:, naštěstí jsem už na původní váze. Kojení je nejlepší dieta, a to já opravdu s prominutím žeru. Ale budu muset něco udělat s kondičkou, vylezu kopec a jsem zadýchaná, jako bych právě vylezla na Sněžku. Co za sport se, holky, dá dělat, když má člověk plná prsa mlíka? Plavání moc nechci, měla jsem na bradavce ragádu a pořád se bojím infekce, zánět prsu už znova nechci. Dřív jsem běhala, to bych teď měla místo mlíka máslo. Chodíte třeba na kolo?
18. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně pomohly každodenní 2 hodinové procházky s kočárkem svižnou chůzí :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já až dokoupim ty nový kolečka tak budu zase chodit na brusle... na kolo nemůžu nemám ten kočárek za kolo... a o prdolu se starám v podstatě jenom já tak si nemůžu moc vyskakovat
18. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak já brusle mám ale bojim se tady na nich, silnice samý kanál a kamínky. Měřím 163 podle dr sem byla akorad :slight_smile: . tini ja sem z kočárem venku furt když neprší, ale nepomáhá mi to. snad ten orbitrek mi pomůže.
18. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
když si vzpomenu že do šestého měsíce sem byla plochá...... :grinning: zase bychto vrátila.
18. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nikdy nebyla tlustá, ale taky né moc hubená... akorát v devatenácti před maturitou sme neměli co do huby tak jsem zhubla a vešla jsem se i do čísla 36.... ale jinak mi úplně postačí váha 58-60 mám 170 cm... a nemáte tam nákou ztezku pro cyklisty???
18. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlazabka. na kolo nechodim, chodim kolem kola :grinning: Zkus pilates to jsem dělala hned po porodu a krásně jsem něco shodila, posílila bříško zadeček. mám cd podle kterého cvičím když je čas. Sice po prvním cvičení jsem byla hotová jak po maratonu, :grinning: ale za dva dny sem začala cítit úlevu od bolesti. :slight_smile: Jo a pomáhá to při bolestech zad.
18. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
stezek tady habakuk. ale to je fakt jen na kolo. vedou mezi vinohradama, tudíž když zaprší a ten vinohrad neni zatravněný pak sou tam vyplavené šutry a to je naprd.
18. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no to je na prd :frowning2: .. my tu máme krásný stezky i na brusle i když když jsemšla do prokopáku tak tamje to taky jenom na kolo...
18. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek