Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
zdenka33
19. kvě 2010
Já jsem tet asi 14 dní učila Adu na čajík takže když někde jsme vyndavám čajík a né prso!!§Kojit chci protože je to zatím ta nejlevnější varianta!!!!A co máte za kočárek???? 🙂 🙂 🙂 Jen o víkendu jsme jeli do města na nákupy v našem nákupním centru nejsou žádné prostory kde nakojit... :-S :-S :-S :-S ...takže jsem chodila do auta a tam jsem kojila 😃 😃 😃 😃
zdenka33
19. kvě 2010
:-p :-p :-p :-p už se vyspinkala 😞 😞 😞 to tomu moc nedala :-S :-S :-S
miska73
19. kvě 2010
to teda, Adámek spí už od osmi.....jak je hnusný počasí, tak hezky chrní 🙂 🙂
lin18
19. kvě 2010
teda holky vy máte všechny takový dlouhány 🙂 ...ale je fakt že kluci snad nejvíc rostou v pubertě, ne?...tak snad z něj fakt nebude trpaslík...aby se mu holky nesmály 😃
jinak Kuba teda poslední dobou moc hodný miminko není...nic ho nebaví a pořád se vzteká....dneska začnu s mrkví, třeba je to hlady a uklidní se
a Zdeni trpělivost....Kuba taky napřed nic a pak najednou během pár dnů se naučit přetáčet i pást. Asi by ho to chtělo motivovat...já mu dávala hračky tak daleko aby na ně nedosáhl a jak se snažil tak se přetočil a pak už věděl jak na to
lin18
19. kvě 2010
jo a kac...řešila jsi tu peníze....mně teď UM vyjde cca 1300 Kč měsíčně tak buď ráda, že kojíš 😉
zdenka33
19. kvě 2010
Už od malinka málo spinkala :-| :-| :-| to už jsem si zvykla!!! 😞 😞 😞 S tím nic neudělám!!Motivuji dělám to přesně jak říkáš,ale vzteká se u toho 😃 😃 😃 Tento týden jí zase nemůžu nechat ječet,protože vedle spinká Lukáš,protože je po nočnííííí.To by nám dal na zadek :-p 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
zdenka33
19. kvě 2010
Už máte zoubky???? 🙂
zdenka33
19. kvě 2010
miska jak to děláš s tím spánkem....že už v 8 spinká ...to stáváte brzy ráno????
lin18
19. kvě 2010
zdeni Kuba od mala nespal víc než 12 hodin denně a má to tak pořád. Pak mě vytáčely odborné články jak miminka spí 20 hodin denně...to jsem nikdy nezažila.
A Kuba se taky vztekal...dřív když mu nešlo se otočit, teď zas protože neumí zpátky na záda a nejnověji kvůli plazení...strašně chce a nedaří se....se snad uklidní až na vlastní svatbě 😃
miska73
19. kvě 2010
on vstane před sedmou, pak nejdýl za hodinu usne a po ránu vydrží ještě takhle dlouho, odpoledne si dá třeba ještě 2x hodinovku... 😉 🙂
lin18
19. kvě 2010
misko tiše závidím 😉
a zuby ještě nemá, ale podle toho jak je protivnje bych řekla, že bude mít nejmíň tesáky... 😃
zdenka33
19. kvě 2010
lin 😃 😃 😃 😃
mska prostě máš velkýho spáče.... 😃 😃 😃 😃
terezka87
19. kvě 2010
Ahoj holky, dneska jsem měla noční službu. Malá se vzbudila ve tři , a do pěti si povídala a hrála v postýlce. Kolem páté zaspala a já už jsem nezamhouřila oko, krize dojde odpoledňa. 😃 Zuby má malá dva dolní a ty horní se nechců prořezat.
lin18
19. kvě 2010
terezko, že ty seš z Moravy....tipuju valašsko...? 😃
a když si malej v noci v posteli povídá tak já ležím a pospávám a vstávám jenom když křičí abych ho otočila z bříška....
miska73
19. kvě 2010
jo, jo, rád si pospí a já jsem ráda 🙂 🙂 , mám i kolem těch větších plno práce a kdyby byl Adámek nespavec, těžko bych to stíhala 😉
zub se nám objevil dole, ale je proříznutej v dásničce a zatím moc neroste... ]-(
terezka87
19. kvě 2010
Tipuješ blbě Břeclav podluží. Malí si chcela hrát tak sem mosela sedět u postelky .... Jak sem si lehla a zhasla byl křik.
terezka87
19. kvě 2010
Holky co budete vařit????
miska73
19. kvě 2010
já jsem dostala chuť na slanej koláč. Už si ho peču. Listový těsto, krůtí masíčko a lečo, na to hermelín....už to začíná vonět 😃
kacamura
19. kvě 2010
jů vy ste upovídaný zatim co já zkoušela kočár.... malej nijak neprotestoval ale ani neusnul.... ale já měla kočáru plný zuby tak jsem šla jenom na nákup a zpátky... zatáčí hodně do prava, ale tak moc že mi to opravdu hodně vadí ]-( .... zkoušim manžela jestli s tim něco neudělá a jinak budu shánět jinej 😞 ... byla to pěkná zabíračka.... jonášek spí docela dobře jeden den 10 hodin a jinej třeba 14 (ale to je málokdy)
kacamura
19. kvě 2010
já už jsem neodolala.. zkusím bramboráky a uvidim co to s Jonáškem udělá tak du na ně 🙂
lin18
19. kvě 2010
terezko a sakra...já jen, že takhle mluví kolegyně z valašska...takové to lůbí a tak...a mně se to vždycky hrozně líbilo 😉 i když jsem jí občas nerozuměla...na facebooku jsem ve skupině Milujeme moravská slova a tam teda člověk občas nerozumí i když je moravák 😃
já vařím kapustu, mám upečený maso a koupila jsem bramborový knedlík....
pavlazabka
19. kvě 2010
Lin, Adam měřil při narození 52 cm, teď má 70, takže rosteme stejně jako vy. A to má podle mě zaděláno na to být dlouhán, manžel i já jsme celkem vysocí, takže se nebojím, že by to byl trpaslík. Hlavně když se Adam narodil, tak měl obrovskou tlapu, takže i podle toho by měl být vysoký. A když bude malý, tak se taky nic nestane. Pokud se mu budou mít děti smát, tak si najdou cokoliv jiného, na tohle jsou děti experti.
Kač, s tím kojením se přidávám k Lin, píšeš, jak jste na tom špatně s penězi, tak aspoň nemusíš utrácet za UM. To pak teprve poleze do peněz. Naštěstí nemusím počítat každou korunu, ale i tak jsem ráda, že si aspoň "nadšetřím". Já jsem teda upřímně ráda, že kojit pořád můžu plně s příkrmem v poledne a doufám, že to ještě vydrží. Už kvůli tomu, kdybychom chtěli v létě někam na dovolenou, to radši vytáhnu prs, než hledat, kde a z čeho dělat UM. A jinak ven občas s manželem klidně jdeme, nakojím v osm, Adama uložíme a babička hlídá. Zvládáme tak divadlo, posledně jsme byli na oslavě narozenin. Někdy malý vydrží až do rána, když se vzbudí před půlnocí, máma nám zavolá, sednem do auta a jedeme nakojit. Stejně nikde dýl jak do 11 nezůstáváme, protože bych to únavou nevydržela. Takže to jde i s kojením. A jídlo, brokolice ani květák mi nijak zvlášť nechybí a trochu vína si občas taky dám, na železo 😃
pavlazabka
19. kvě 2010
Lin, z Valašska tady pocházím já 😎 Je pravda, že manžel se může někdy urvat smíchy, když na něj vybalím něco od nás.
ktr
19. kvě 2010
kac.,raak.,Zdeni 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 LIN:asi se musím k tomu vyjádřit:hádat se s Tebou nebudu,vše je napsáno at si udělá každý úsudek sám......jen se mi zdá,že kvůli jednomu slovu delat takové divadlo je trochu moc......jsme tady od toho,aby jsme si povykládali o dětech......pokud máš nutnost se s někým hádat,tak já to nebudu......mám svých starostí dost a opravdu nemám chut se tady s někým dohadovat.......
zdenka33
19. kvě 2010
Ahojky mě od včerejška zbylo kuřecí tak jsem uvařila těstoviny nakrájela zeleninku,sýr a mám salátek 🙂 🙂 🙂 🙂 To jsem se nabouchala :-p :-p :-p :-p sotva funím.Lukáš to nebude tak mu holt dám mrážené jídlo co si nosí s práce 😃 😃 😃 😃
miska73
19. kvě 2010
já si taky moc pochutnala x-) x-) x-)
zdenka33
19. kvě 2010
no musíme se pochválit x-)
miska73
19. kvě 2010
jasný 😃 😃 😃

jo a brouček mi už zase usnul, než jsem mu stačila ohřát oběd...takhle jsem ho našla :-o
pett7
19. kvě 2010
ahoj, tak my měli bouřlivou noc :-p ráno jsme si to vynahradili a spali od 7 do 11, že jsme ani oběd nevařili...za chvíli půjdeme ven.
Jinak k tomu pravopisu myslím, že v případě oper jsme význam pochopili, tak mi to přijde zbytečné rozpitvávat...jsou horší věci..
zdenka33
19. kvě 2010
ježííííííši to neníííííí možnýýýýýýýýýýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli