• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Já jsem tet asi 14 dní učila Adu na čajík takže když někde jsme vyndavám čajík a né prso!!§Kojit chci protože je to zatím ta nejlevnější varianta!!!!A co máte za kočárek???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jen o víkendu jsme jeli do města na nákupy v našem nákupním centru nejsou žádné prostory kde nakojit... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ...takže jsem chodila do auta a tam jsem kojila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už se vyspinkala :frowning2: :frowning2: :frowning2: to tomu moc nedala :confounded: :confounded: :confounded:
19. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
to teda, Adámek spí už od osmi.....jak je hnusný počasí, tak hezky chrní :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky vy máte všechny takový dlouhány :slight_smile: ...ale je fakt že kluci snad nejvíc rostou v pubertě, ne?...tak snad z něj fakt nebude trpaslík...aby se mu holky nesmály :grinning:
jinak Kuba teda poslední dobou moc hodný miminko není...nic ho nebaví a pořád se vzteká....dneska začnu s mrkví, třeba je to hlady a uklidní se
a Zdeni trpělivost....Kuba taky napřed nic a pak najednou během pár dnů se naučit přetáčet i pást. Asi by ho to chtělo motivovat...já mu dávala hračky tak daleko aby na ně nedosáhl a jak se snažil tak se přetočil a pak už věděl jak na to
19. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a kac...řešila jsi tu peníze....mně teď UM vyjde cca 1300 Kč měsíčně tak buď ráda, že kojíš :wink:
19. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Už od malinka málo spinkala :unamused: :unamused: :unamused: to už jsem si zvykla!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: S tím nic neudělám!!Motivuji dělám to přesně jak říkáš,ale vzteká se u toho :grinning: :grinning: :grinning: Tento týden jí zase nemůžu nechat ječet,protože vedle spinká Lukáš,protože je po nočnííííí.To by nám dal na zadek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Už máte zoubky???? :slight_smile:
19. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
miska jak to děláš s tím spánkem....že už v 8 spinká ...to stáváte brzy ráno????
19. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
zdeni Kuba od mala nespal víc než 12 hodin denně a má to tak pořád. Pak mě vytáčely odborné články jak miminka spí 20 hodin denně...to jsem nikdy nezažila.
A Kuba se taky vztekal...dřív když mu nešlo se otočit, teď zas protože neumí zpátky na záda a nejnověji kvůli plazení...strašně chce a nedaří se....se snad uklidní až na vlastní svatbě :grinning:
19. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
on vstane před sedmou, pak nejdýl za hodinu usne a po ránu vydrží ještě takhle dlouho, odpoledne si dá třeba ještě 2x hodinovku... :wink: :slight_smile:
19. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
misko tiše závidím :wink:
a zuby ještě nemá, ale podle toho jak je protivnje bych řekla, že bude mít nejmíň tesáky... :grinning:
19. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
lin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mska prostě máš velkýho spáče.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsem měla noční službu. Malá se vzbudila ve tři , a do pěti si povídala a hrála v postýlce. Kolem páté zaspala a já už jsem nezamhouřila oko, krize dojde odpoledňa. :grinning: Zuby má malá dva dolní a ty horní se nechců prořezat.
19. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
terezko, že ty seš z Moravy....tipuju valašsko...? :grinning:
a když si malej v noci v posteli povídá tak já ležím a pospávám a vstávám jenom když křičí abych ho otočila z bříška....
19. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, jo, rád si pospí a já jsem ráda :slight_smile: :slight_smile: , mám i kolem těch větších plno práce a kdyby byl Adámek nespavec, těžko bych to stíhala :wink:
zub se nám objevil dole, ale je proříznutej v dásničce a zatím moc neroste... :angry:
19. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tipuješ blbě Břeclav podluží. Malí si chcela hrát tak sem mosela sedět u postelky .... Jak sem si lehla a zhasla byl křik.
19. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky co budete vařit????
19. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem dostala chuť na slanej koláč. Už si ho peču. Listový těsto, krůtí masíčko a lečo, na to hermelín....už to začíná vonět :grinning:
19. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jů vy ste upovídaný zatim co já zkoušela kočár.... malej nijak neprotestoval ale ani neusnul.... ale já měla kočáru plný zuby tak jsem šla jenom na nákup a zpátky... zatáčí hodně do prava, ale tak moc že mi to opravdu hodně vadí :angry: .... zkoušim manžela jestli s tim něco neudělá a jinak budu shánět jinej :frowning2: ... byla to pěkná zabíračka.... jonášek spí docela dobře jeden den 10 hodin a jinej třeba 14 (ale to je málokdy)
19. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
já už jsem neodolala.. zkusím bramboráky a uvidim co to s Jonáškem udělá tak du na ně :slight_smile:
19. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
terezko a sakra...já jen, že takhle mluví kolegyně z valašska...takové to lůbí a tak...a mně se to vždycky hrozně líbilo :wink: i když jsem jí občas nerozuměla...na facebooku jsem ve skupině Milujeme moravská slova a tam teda člověk občas nerozumí i když je moravák :grinning:
já vařím kapustu, mám upečený maso a koupila jsem bramborový knedlík....
19. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Lin, Adam měřil při narození 52 cm, teď má 70, takže rosteme stejně jako vy. A to má podle mě zaděláno na to být dlouhán, manžel i já jsme celkem vysocí, takže se nebojím, že by to byl trpaslík. Hlavně když se Adam narodil, tak měl obrovskou tlapu, takže i podle toho by měl být vysoký. A když bude malý, tak se taky nic nestane. Pokud se mu budou mít děti smát, tak si najdou cokoliv jiného, na tohle jsou děti experti.
Kač, s tím kojením se přidávám k Lin, píšeš, jak jste na tom špatně s penězi, tak aspoň nemusíš utrácet za UM. To pak teprve poleze do peněz. Naštěstí nemusím počítat každou korunu, ale i tak jsem ráda, že si aspoň "nadšetřím". Já jsem teda upřímně ráda, že kojit pořád můžu plně s příkrmem v poledne a doufám, že to ještě vydrží. Už kvůli tomu, kdybychom chtěli v létě někam na dovolenou, to radši vytáhnu prs, než hledat, kde a z čeho dělat UM. A jinak ven občas s manželem klidně jdeme, nakojím v osm, Adama uložíme a babička hlídá. Zvládáme tak divadlo, posledně jsme byli na oslavě narozenin. Někdy malý vydrží až do rána, když se vzbudí před půlnocí, máma nám zavolá, sednem do auta a jedeme nakojit. Stejně nikde dýl jak do 11 nezůstáváme, protože bych to únavou nevydržela. Takže to jde i s kojením. A jídlo, brokolice ani květák mi nijak zvlášť nechybí a trochu vína si občas taky dám, na železo :grinning:
19. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Lin, z Valašska tady pocházím já :sunglasses: Je pravda, že manžel se může někdy urvat smíchy, když na něj vybalím něco od nás.
19. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
kac.,raak.,Zdeni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: LIN:asi se musím k tomu vyjádřit:hádat se s Tebou nebudu,vše je napsáno at si udělá každý úsudek sám......jen se mi zdá,že kvůli jednomu slovu delat takové divadlo je trochu moc......jsme tady od toho,aby jsme si povykládali o dětech......pokud máš nutnost se s někým hádat,tak já to nebudu......mám svých starostí dost a opravdu nemám chut se tady s někým dohadovat.......
19. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky mě od včerejška zbylo kuřecí tak jsem uvařila těstoviny nakrájela zeleninku,sýr a mám salátek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To jsem se nabouchala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sotva funím.Lukáš to nebude tak mu holt dám mrážené jídlo co si nosí s práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
já si taky moc pochutnala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no musíme se pochválit :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jasný :grinning: :grinning: :grinning:

jo a brouček mi už zase usnul, než jsem mu stačila ohřát oběd...takhle jsem ho našla :astonished:
19. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak my měli bouřlivou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno jsme si to vynahradili a spali od 7 do 11, že jsme ani oběd nevařili...za chvíli půjdeme ven.
Jinak k tomu pravopisu myslím, že v případě oper jsme význam pochopili, tak mi to přijde zbytečné rozpitvávat...jsou horší věci..
19. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ježííííííši to neníííííí možnýýýýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek