Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
zdenka33
19. kvě 2010
Asi je Adínka po mě 😞 😞 😞 ,protože tatka by klidně prospal celý den 🙂 🙂 🙂
xkacatkox
19. kvě 2010
ty jo misko, jak to že ti pořád tak chrní 🙂 nám nezbývá než tiše závidět :-|
lin18
19. kvě 2010
misko mu dáváš rohypnol, ne? to není možný... 😃 😃 😃
pavli...jj...některý výrazy jsou fakt super...nedávno mi právě ta kolegyně psala název pro mužské přirození a chvíli fakt trvalo než jsem přišla na to o čem je řeč ...teda nešlo o žádný sprosťárny...ona má taky kluka tak jsme se bavily o přetahování předkožky
ktr: všechno dobrý ju? 😉
zdeni taky máme s manželem rozdílné chutě....já na rýži a těstoviny on na brambory a knedlíky...ale vařím já tak občas prostě musí i to co chci já 😃
pett7
19. kvě 2010
miska ta deka je krásná 🙂 já zatím dávám polohovací válečky, tak prcka najdu tak jak ho tam dám...teda většinou... teď zjistil že mantinel má šňůrky, které se dají rozvázat a nebesa už taky dlouho mít nebudu..
miska73
19. kvě 2010
no já nevím, v noci spal dobře, prostě otesánek a ochrapa 😃
ta deka se mu taky moc líbí, pořád jí prohlíží 🙂
a šňůrky, jeho velice oblíbená činost, dokud nemá celej mantinel na hlavě, tak nepřestane.. 😃 😃
zdenka33
19. kvě 2010
jo jo já už jsem taky všechno očesala,protože za to ada pořád škubala!!!Jen mantinel jsem jí tam vrátila,protože hlavičkou narážela do postílky :-S
pett7
19. kvě 2010
dnes jdeme na kyčle, snad naposled
zdenka33
19. kvě 2010
Ach jo stala se nehoda...rozbalila jsem ji na deku....no co by nevymyslela 🙂 ..Posrat se ......Tak jdu uklízet má to všude 😢 😢 😢 😢 😢
pett7
19. kvě 2010
malý do mantinelu strčí hlavu a tak spí...nemít monitor tak bych asi nespala já..
miska73
19. kvě 2010
zdeni - jak maj volnej prostor, tak je to nejvíc baví....Adámek je někdy jak pejsek a všechno si značkuje 😃 :-p
pett7
19. kvě 2010
malý nejraději značkuje paní doktorku nebo její váhu 😃
terezka87
19. kvě 2010
udělala sem polévku a žbíčky z vajcama. Manža skoro vymlátil glazůru z hrnca 😃 A teď umyju náčení a dám kafčo. Manža má odpolední, tak budem doma jen z babyčkou a starečkem.
kacamura
19. kvě 2010
jé to já mám hodný nekakací a ne moc čurací miminko 🙂 ... mě ani žádnou doktorku ještě nepočůral... jo sem tam když ho přebaluju a hlavně když někam pospícháme abych ho musela převlíkat celýho ještě :-| 😃 😃 😃 ....
raakosnicek
19. kvě 2010
tak musíme cvicit dál, bééééééééééééééé
sice velikánksá pochvala,jak moc se v asymetrii zlepšila,ale má strach přestávat hned cvičit,tak dva ěmsíce jestě určitě
raakosnicek
19. kvě 2010
my nevarime,dali jsme si obidek u MCDonalds. a za chvili prijede tata,vezme malyho ve skolce a ja jdu na 4 k holici,huraa
zdenka33
19. kvě 2010
raak tak hlavně abyste byly zdravoučký 🙂 😉 Ale jste moooc velký šikulky..pěkně jste to všechno dohnali 🙂 🙂 🙂
kacamura
19. kvě 2010
raak: tak to je škoda, ale zase když jí to pomůže a bude pak v pořádku... je mekáč to bych si dala 😃 😃 😃 ....
zdenka33
19. kvě 2010
Jo a malá bude mít špenátek!!!!
Už tady dlouho nebyla Pampusik77 kde jsi???????
zdenka33
19. kvě 2010
Holky mají vaše mimča dudlík????
raakosnicek
19. kvě 2010
Zdeni ona ji moc chvalila, oproti minulu,kdy snad vsechno byl ospatne,ale jinak v psychomotorickém vývoji je hodne dopředu,spise i odpovida skoro gestacnimu věku,nez kalendářnímu.

jo a dneska jsem ji uvarila obed,sle surovin co jsou ve sklenicce a hodila mi to na hlavu,otevrela jsem sklenicku a dlabala. potvurka
raakosnicek
19. kvě 2010
Zdeni my jsme dudánkoví
zdenka33
19. kvě 2010
To je hrozný dneska celej den sedím u počítače... 🙂 😞
zdenka33
19. kvě 2010
Ada ho jako malá nebrala a tet už začíná na něm být závislááááá 😃 😃 😃
raakosnicek
19. kvě 2010
ona ho dostala uz na jipce,takze si zvykla.
kacamura
19. kvě 2010
už se smažej... mnam mnam 😃 .... tak tady zase prší 😢 😢 😢 😢 😢 .... a je tam tak hnusně, že se mi tam vůbec nechce... přemejšlim, že jonáškovi pak dám dlouhej rukáv otevřu na něj okno a spát bude doma a s pejskem pudu až večer pže venku už sme byli.... nebo nevim fakt se mi tam ani trochu nechce bléééééééééé.... 😞
miska73
19. kvě 2010
raak - dobrý 🙂 hlavně, že je to lepší 🙂 , jste šikulky 🙂
my máme dudana po jídle, aby si necpal prsty do krku a nepoblindil se 😃

já mám dojem, že pampu bydlí někde tam co jsou záplavy, tak snad je u nich vše OK a třeba jen nejde net, nebo proud :-o
kacamura
19. kvě 2010
Jonáš dudlík vůbec nechce... jako hračka dobrý i ví na co to je a snaží se si ho strkat tim správnym koncem do pusy, ale aby ležel, usínal nbo něco jinýho s dudlíkem v puse tak to teda neee
raakosnicek
19. kvě 2010
misko díky.
v podstate je to cviceni ted uz na udrzeni,ne na upravovani neceho. jsem rada. jeste se dovolat rehabce a objednat se
zdenka33
19. kvě 2010
No mi jsme ho taky měli v porodnici,protože malá pořád brečela a tak sestřičky už nevěli co s ní tak jsme měli dudala 😞 Jen se pak báli aby chtěla malá sát....vše v pohodě...přijeli jsme domu s porodnice a už ho nechtěla.No a tet je ráda když jí ho dám 😃 ]-(
zdenka33
19. kvě 2010
tak zase spinkáme...dávám tomu 20min :-S :-S :-S :-S

Začni psát odpověď...

Odešli