• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Asi je Adínka po mě :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,protože tatka by klidně prospal celý den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo misko, jak to že ti pořád tak chrní :slight_smile: nám nezbývá než tiše závidět :unamused:
19. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
misko mu dáváš rohypnol, ne? to není možný... :grinning: :grinning: :grinning:
pavli...jj...některý výrazy jsou fakt super...nedávno mi právě ta kolegyně psala název pro mužské přirození a chvíli fakt trvalo než jsem přišla na to o čem je řeč ...teda nešlo o žádný sprosťárny...ona má taky kluka tak jsme se bavily o přetahování předkožky
ktr: všechno dobrý ju? :wink:
zdeni taky máme s manželem rozdílné chutě....já na rýži a těstoviny on na brambory a knedlíky...ale vařím já tak občas prostě musí i to co chci já :grinning:
19. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska ta deka je krásná :slight_smile: já zatím dávám polohovací válečky, tak prcka najdu tak jak ho tam dám...teda většinou... teď zjistil že mantinel má šňůrky, které se dají rozvázat a nebesa už taky dlouho mít nebudu..
19. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nevím, v noci spal dobře, prostě otesánek a ochrapa :grinning:
ta deka se mu taky moc líbí, pořád jí prohlíží :slight_smile:
a šňůrky, jeho velice oblíbená činost, dokud nemá celej mantinel na hlavě, tak nepřestane.. :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo já už jsem taky všechno očesala,protože za to ada pořád škubala!!!Jen mantinel jsem jí tam vrátila,protože hlavičkou narážela do postílky :confounded:
19. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jdeme na kyčle, snad naposled
19. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo stala se nehoda...rozbalila jsem ji na deku....no co by nevymyslela :slight_smile: ..Posrat se ......Tak jdu uklízet má to všude :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
19. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý do mantinelu strčí hlavu a tak spí...nemít monitor tak bych asi nespala já..
19. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni - jak maj volnej prostor, tak je to nejvíc baví....Adámek je někdy jak pejsek a všechno si značkuje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý nejraději značkuje paní doktorku nebo její váhu :grinning:
19. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
udělala sem polévku a žbíčky z vajcama. Manža skoro vymlátil glazůru z hrnca :grinning: A teď umyju náčení a dám kafčo. Manža má odpolední, tak budem doma jen z babyčkou a starečkem.
19. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to já mám hodný nekakací a ne moc čurací miminko :slight_smile: ... mě ani žádnou doktorku ještě nepočůral... jo sem tam když ho přebaluju a hlavně když někam pospícháme abych ho musela převlíkat celýho ještě :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: ....
19. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak musíme cvicit dál, bééééééééééééééé
sice velikánksá pochvala,jak moc se v asymetrii zlepšila,ale má strach přestávat hned cvičit,tak dva ěmsíce jestě určitě
19. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nevarime,dali jsme si obidek u MCDonalds. a za chvili prijede tata,vezme malyho ve skolce a ja jdu na 4 k holici,huraa
19. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak tak hlavně abyste byly zdravoučký :slight_smile: :wink: Ale jste moooc velký šikulky..pěkně jste to všechno dohnali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak: tak to je škoda, ale zase když jí to pomůže a bude pak v pořádku... je mekáč to bych si dala :grinning: :grinning: :grinning: ....
19. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a malá bude mít špenátek!!!!
Už tady dlouho nebyla Pampusik77 kde jsi???????
19. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mají vaše mimča dudlík????
19. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ona ji moc chvalila, oproti minulu,kdy snad vsechno byl ospatne,ale jinak v psychomotorickém vývoji je hodne dopředu,spise i odpovida skoro gestacnimu věku,nez kalendářnímu.

jo a dneska jsem ji uvarila obed,sle surovin co jsou ve sklenicce a hodila mi to na hlavu,otevrela jsem sklenicku a dlabala. potvurka
19. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni my jsme dudánkoví
19. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je hrozný dneska celej den sedím u počítače... :slight_smile: :frowning2:
19. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ada ho jako malá nebrala a tet už začíná na něm být závislááááá :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona ho dostala uz na jipce,takze si zvykla.
19. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se smažej... mnam mnam :grinning: .... tak tady zase prší :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: .... a je tam tak hnusně, že se mi tam vůbec nechce... přemejšlim, že jonáškovi pak dám dlouhej rukáv otevřu na něj okno a spát bude doma a s pejskem pudu až večer pže venku už sme byli.... nebo nevim fakt se mi tam ani trochu nechce bléééééééééé.... :frowning2:
19. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak - dobrý :slight_smile: hlavně, že je to lepší :slight_smile: , jste šikulky :slight_smile:
my máme dudana po jídle, aby si necpal prsty do krku a nepoblindil se :grinning:

já mám dojem, že pampu bydlí někde tam co jsou záplavy, tak snad je u nich vše OK a třeba jen nejde net, nebo proud :astonished:
19. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonáš dudlík vůbec nechce... jako hračka dobrý i ví na co to je a snaží se si ho strkat tim správnym koncem do pusy, ale aby ležel, usínal nbo něco jinýho s dudlíkem v puse tak to teda neee
19. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
misko díky.
v podstate je to cviceni ted uz na udrzeni,ne na upravovani neceho. jsem rada. jeste se dovolat rehabce a objednat se
19. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mi jsme ho taky měli v porodnici,protože malá pořád brečela a tak sestřičky už nevěli co s ní tak jsme měli dudala :frowning2: Jen se pak báli aby chtěla malá sát....vše v pohodě...přijeli jsme domu s porodnice a už ho nechtěla.No a tet je ráda když jí ho dám :grinning: :angry:
19. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zase spinkáme...dávám tomu 20min :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
19. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek