• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
víš,že mně to taky misko napadlo...tak doufám,že jsou OK.
19. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeje to by tak scházelo aby se jim něco stalo... oni to tam prej vykrádaj všude a tak... tak doufám, že nejsou zaplavený.... ježiš a ty bramboráky jsou tááááááááááááák dobrý.... minimálně půl roku jsem je neměla ....
19. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sise jsem předcpaná,ale ten bramborák tady pěkně zavoněl :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bože můj...já už ho dneska asi zaškrtím....celej den je tak protivnej....teď už si zas tře oči a padá mu hlava, ale spát prostě nebude...radši bude zlobit....blbý očkování, ještě že už bylo poslední...
rak...aspoň, že víš že je to lepší a jednou se té Vojtovky taky zbavíte, neboj :wink:
Jooooo a holky vrátí nám doplatek k mateřskýýýýýýýýý :wink: :wink: :wink: :wink: To je žůžů
Lin ona by nám ji i zrušila,ale má strach,ze by se to mohlo zase zhorsit a pak by ji davala znova.
19. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni fakt to schválili?! :astonished: ...tomu se až nechce věřit....
jé a kdy???
rak tak lepší chvilku vydržet než pak začínat od znova...hlavně, že je malá už v normě...to je hlavní a to cvičení jí určitě neuškodí
19. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni k tomu doplatku
kdyz mi PPM chodila kolem 8400 a pak jen kolem 5000,do 7600 dorovnavala ossz.tak by me zajimalo,jak si budou zjstovat zda mi dorovnavali,zda jsem zadala,nebo jak to budou doplacet,protoze jsou to dva rozdilny useky a fondy na placeni.
Nebo jestli nemocensky oddeleni doplati vsrechno a Up si to pak vezme
19. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no určitě v tom bude pěknej mazec...bordel.Je to už schválený :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
raak ty jsi měla tak málo,mě chodilo 15 000,ale měla jsem před mateřskou dobrou práci.....za to tet je to mazec :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
19. kvě 2010 ve 13:20 • zdenka33
no malo,ja bravala v praci tak 9-10 000.
a taky jsem sla z rodicaku na materskou
19. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo to já měla jednou tolik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jooo dobře si zvyká na penízky,tet bude hůř :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Holt máme tatínka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muj přijem je jen doplnkovy.....nekdy pochybi,jindy zustane. Ale vyjdeme
19. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
v podstate vychazim tri roky se 7600,tak jsem zvykla
19. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je to taky tak.....ježíšíííííí....uplynulo 20min....ta mala má snad v sobě budíček :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
19. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni u nás taky dopoledne a vecer kolem páte,pravidelne 30 minut
19. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenko co ti smazali??? já mela 10000 než to snížili....
19. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni co tam bylo??????????
19. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rakosníčku, hlavu vzhůru, my taky stále cvičíme, ze stejného důvodu. Adam už je v normě, ale na kontrolu k fyziiterapeutce jdeme až v červnu, tak aby chlapec nezlenivěl. Navíc na RHB moc nešel do kobry, tak aby posílil ještě ruce. Ten bude jednou snad boxer. Ale kobru už dělá, tak snad nás už pak propustí. Naštěstí jsem si na tu vojtovku zvykla a celkem mě to i baví, Adam u toho neřve, pak se za odměnu pusinkujeme a děláme si malá. A díky pravidelnému přetáčení při cvičení se naučil dělat na povel kutululů, tak máme doma cvičenou opici :grinning: Navíc to nahé tělíčko, to je paráda :grinning: Normálně bych si ho asi do naha nevyslíkala :sweat_smile:
S tou mateřskou je to moc fajn, jsem zvědavá, kdy nám to vrátí, ten binec v tom bude parádní!
19. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak: :slight_smile: :slight_smile: jste šikulky!!!!A malá je super!!!Správně ukecaná,to náš Kuba toho moc nenamluví....tak snad začne...ale hezky začíná rozumět..řeknu,kde je světýlko?a on kouká na strop ,řeknu kde je krteček a on ho najde očima.. :slight_smile: Kuba mi po té mrkvi nějak zoranžověl :frowning2: tak nevím,jestli příkrmy nevysadit.....on jiné než s mrkví nechce :frowning2:
19. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se na penízky taky těším, dělá mi to docela slušnou částku :dizzy_face: :dizzy_face:
19. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli tak ja teda o uzivani nemluvim,ona ječí jak tarzan,vzpouzi se,vzpira...
19. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak užř se to povedlo!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už ten notebook nechci chci normální počítač :angry: .... já sem sem tedka psla sáhodlouhej příspěvek a dotknu se toho hajzla co je místo myši a najednou jsem úplně na jiný stránce a všechno co jsem napsala je pryč :angry: .... jinak jsem psala, že rozumí asi jenom Haf a Cákycáky... jinak i příde, že moc nereaguje.... a že chčije a nechce se mi ven tak čekám jestli usne v postýlce...
19. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo tady se taky zatáhlo a chčije a chčije :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady už od rána.....už mám uklizeno, navařeno a Adámek opět užhodinu spí....
19. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bramboráky sou sežraný :grinning:, byly výborný... dokonce máme sádlo, tak jsem je dělala na sádle, na oleji nejsou tak dobrý ... Jonášek už je vzhůru a je protivnej... tak jsem zvědavá jestli do večera vydrží pže ted mi neusne :frowning2: .... a venku je tááák hnusně až se mi chce brečet :cry: ....
19. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek