• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
tak přidávám fotku jak vypadá když zaklání tu hlavu na zádech...jak kdyby ho zajímalo co se děje za ním
16. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
pavla..jj...doma by mi to tak nevadilo...ale vadí mi, že neustále sundávám vlasy z malýho...furt je má na ruce nebo na puse...fakt děsný....
16. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Lin-teda Kubovi to sluší a asi je zvědavý :wink:
16. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
vidím že řěšíte vlasy... mě jich dost vypadalo když jsem přestala brát prášky, pak mi začaly růst konečně nové a ted to začlo znovu...to jsem si 4 měsíce po porodu říkala že je to dobré nic nepadá....ted už se snažím minimálně česat a nezatěžovat vlasy.....
16. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky snažím se vás tak průběžně číst,mám doma pěti měsíčního Tomáška který má dneska za sebou už druhou dávku očkování.Vidím že řešíte vlasy.U prvního syna mi vlasy padaly když jsem otěhotněla,pak se to uklidnilo až do těď.Pět měsíců po porodu mi padají zase ale děsně.Jestli to takhle půjde dál tak budu za chvíli snad plešatá.Je to něco šílenýho
16. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
já si na vlasy koupila aspon vitamíny, ale zázraky nečekám...malého čeká druhá dávka v pondělí trochu kašlal tak se to posunulo. Minule po očkování skoro nespal budil se po hodině až do rána.
16. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mám pětiměsíčního klučíka mohu se k vám přidat?
16. dub 2010 ve 14:07  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
lin: to víš že mi taky chybí sednout si u pivka s kámošema, ale to neni takovej problém, třeba dneska jdeme nachvilku posedět sice si dáám jenom nealko pivo a budu tam jenom chvilku, ale s tim jsem počítala, že to tak prostě bude a až mu bude víc tak ho můžu nechat pohlídat a někam si vyrazim... v tom prostě problém nevidim.... K22: a proč by si nemohla?? :wink: .... a vlas už přestávám řešit padaj mi furt a jsou úplně všude, ale furt jich mám dost tak to snad nebude tak horký, jediný co mě na tom štve je teda to, že je má malej opravdu všude a taky chlupy od psa má úplně všude... jsem z toho na nervy... navíc jako můj vysavač se rozhodl, že se ucpe a nebude vysávat a já nemůžu přijít na to kde je ucpanej a s koštětem je to tak abych lítala každou půl hodinu paráda prostě...
16. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,jsem tady nova,mam listopadove mimi,takze mame 5.mes.,vazime 8.60kg a 72cm,jsme narozeni 6.11. (3.92kg 53 cm),kojime ale uz prikrmujeme, protoze kubicek nam prestal pribyvat,za minuly mesic asi jen 350gr,
16. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je pěknej macek :slight_smile: .... ty jo já než jsem se přidala do téhle diskuze tak jsem řikala jaký mám velký mimčo a tady je to teda průměr :grinning: ...
16. dub 2010 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Kac...no já s tím taky počítala...ale stejně mi to posezení pořád nějak chybí :slight_smile: A ještě víc mi chybí pořádnej pokec s přítelem...my jsme byli zvyklí si párkrát v týdnu sednout u vínka a řešit třeba do noci úplně všechno co nás napadlo. Teď máme sotva čas spolu promluvit a když už tak se to týká jen malého nebo organizačních věcí. Já chápu, že jeho nebaví furt poslouchat o mimču, ale mně zase něja uniká dění ve světě...když už mám chvilku tak musím stihnout tolik věcí...a mám pocit že na nic jiného mi prostě nezbývá mozková kapacita...tak mám pocit, že nějak degeneruju. A navíc jsme se jaksi automaticky začali oslovovat mamko a taťko...a to jsem před porodem byla zásadně proti....no děs :slight_smile:
ty vlasy jsou fakt hrůza...věčně je z malýho obírám....já mám navíc vlasy dlouhý a přítel taky...syn vlastně taky...už aby to přestalo...ale asi až skončím s kojením, že?
ktr...teda to je obřík...to ti fakt hodně přibýval...Kuba měl při narození 4,15 kg a teď má 7,5 kg...ale my jsme až 29.11. tak tě možná ještě dohoníme :slight_smile:)
16. dub 2010 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale on žádný obřík není,je poměrně dlouhý tak vubec tlustě nevypadá.Velký byl při narození,to všichni koukali,já která měla na začátku těhu 46kg a měsic před porodem mini břísko!!!ted nám zlobí s jídlem, nechce papkat a nechce, ach jo,každý jídlo je na hodinu,už jsem z toho neštastná :frowning2:
16. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ktr... tak ho nenut vždyt si řekne když bude mít hlad... mě Jonášek dneska jedl v půl třetí a od půl šesté jsem mu strkala prso a nechtěl dal si až v osm :confounded: .... takže jsem si řikala co to... moc ho tedka nechápu pořád si vymejšlí něco nového :slight_smile: .... lin: a to si nemůžeš odstříkat mlíko, že by vám ho někdo pohlídal a vy si došli si někam popovídat??? já manžela doma moc nemám většinou chodí domů když já už spim a ráno dlouho spí a pak zase pádí pracovat... takže jsem si už celkem zvykla, že si moc nepopovídáme, vždycky tak nák ve spěchu :frowning2: .... neni to jednoduchý většinu dne si povídám s miminkem facebookem a psem... a taky tady s váma... kdy skončí vypadávání vlasů to nevim, pže mě vždycky padaly hodně a vždycky jsem jich hodně měla... takže mě to asi už neskončí....
16. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to jsme na tom stejně,celý den s miminem,manžel stále v práci ,víkendy, noční,ale peníze potřebujeme,tak se nedá nic dělat.Ale je to dost velká změna,dřiv jsem skoro nebyla doma,pořad jsme nekam jezdili,a ted sedim od rána do rána doma,ani jsem si od porodu nic na sebe nekoupila.Akdyž už vyrazím větsinou seminář v Brně,tak mi mnžel neustále volá kdy už pojedu domu,problem je taky s krmením,malej chce prso a flašku ne a ne,to vydrzí nejíst celé dopoledne a řve mu hlady :fearful:
16. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
kac...no když on mi přijde ještě moc malej abych ho nechala samotnýho :slight_smile: . Navíc ještě stavíme barák takže můj přes den nemá moc času a večer už jsem tak unavená že prostě padám do postele. Není čas ani na sex natož na povídání :wink:
16. dub 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to já aspon s malim ted už sem tam někam vyrazim, když je hezky.... to je docela masakr, že si jí prostě nevezme a nevezme, Jonášek jí taky nechce, ale taky je furt semnou, takže mu musim prostě vždycky dát prso... chtěla bych v půl roce přestat s kojením, už bych si chtěla dát normální jídlo taky.... ale zatim to vypadá, že budu kojit i potom... pže flašk prostě ne a ne ale je fakt, že když má dobrou náladu tak si aspon cucne, ale většinou to stejně vyplivne i když si cucne... to dělá tedka s čajem, má učící lahvičku a hraje si stim hrozně ho baví, že z ní něco teče ale místo toho aby se napil tak to plive, takže ho pak většinou musim celýho převlíkat...
16. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
lin: já jsem někde četla, že v pátém měsíci není vůbec na škodu když ho někdo pohlídá, aspon si zvyká na jiné lidi... takže kyby ses někdy dobře vyspala a mla náladu a čas a měli ste koho na hlídání tak bych se tomu nebránila... :wink: .... a o sexu mi ani nemluv beru tu azalii a kdyby mě k tomu občas manžel nepřemluvil tak ani nějak nejevim zájem :unamused: ....
16. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky,

tak jsem na mrtvici, měla jsem radost z počasí, tak jsem malého vytáhla ven na celé odpoledne a večer ve zprávách jsem viděla ten Island :frowning2: Asi mě klepne :rolling_eyes:

Vzhledem k tomu, že nekojím, tak dáváme Kubu občas do babiboxu :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, a co je to vlastně ten sex? :grinning:
16. dub 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Vítám ktr a k22, která nám tak nějak zapadla :wink: Samozřejmě, že se můžeš přidat :slight_smile:
16. dub 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jonáš byl dneska taky celej den venku... nemyslim si, že by to měl bejt problém... teda doufám... aani jsem nepozorovala žádnou změnu v ovzduší... jenom nějakej mráček vysoko na obloze... no jo je to zlý s tim sexem co??? :grinning: ....
16. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
No já nevím, docela jsem pokašlávala a pálily mě oči... Jsem mírný alergik, tak jsem to připisovala pylu, ale klidně to mohl být ten popel :frowning2: A bylo špatně vidět, jako přes filtr...
16. dub 2010 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
to je divný, na naší straně prahy bylo vše ok :grinning: .... jsem taky alergik,ale zatim mě jenom sem tam svědí oko a dneska nic... přišlo mi, že bylo všechno ok, proto jsem to nějak neřešila...
16. dub 2010 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
kubik spinká,konečně hezky spal od20 hod až do 8 :slight_smile: probudil se 2krát na krmení a jednou chtel ke me do postýlky :slight_smile: to už se dlouho nestalo,většinou se budi po hodině :cry: Co s tou sopkou?nemá se chodit s miminama ven?Nevim.nikde jsem o tom nečetka,jestli to vadí :fearful:
17. dub 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to my měli prořvanou noc :rolling_eyes: .... vzbudil se v půl čtvrtý ráno (a pčed tou půl čtvrtou byl vzhůru už asi taky třikrát) najed se a od tý doby až do půl sedmý řval.... jíst nechtěl, přebalenej byl, dásničky jsem mu namazala... vypadalo to na bříško, ale neomáhalo vůbec nic ani pupík ani cvičení s nožičkama ani teplý na bříško prostě nic pak asi usnul vyčerpáním a furt brečel a brečel :frowning2: ... nemůže mu něco bejt??? o tom prachu z tý sopky jsem taky nečetla a nic ale myslim, že to nevadí... snad... my normálně pudem ven....
17. dub 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tak uz mám po obědě měli jsme plněné knedlíky se zelim,pak jsme si manžilkem na hodku schrupli :dizzy_face: Kubíček je hezky protivnej ,mozná mu rostou zuby? :frowning2: furt je nějak nespokojenej :cry: My na bolení břška netrpíme tak nevím?Kubík řve jen když chce spat nebo má hlad, :sweat_smile: Když ho bouchne brácha ,tak ten pláč je uplně jinej,hned to poznám,že ho to bolelo :frowning2:
17. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ktr vítej do klubu maminek nespokojených dětí :slight_smile:. Mně Kuba taky furt řve a je protivnej...vždycky ho na chvilku zabaví když s ním blbnu ale pak zase začne...ani to není pláč spíš takový mrčení jako že se mu něco nelíbí. A mně se v noci budil zase po 1,5 hodině...sice pak zase usnul když jsem ho hladila, ale já už stejně byla probraná. Ktr a to jíš zelí? já bych měla strach, že se z toho nafoukne.
na čt24 říkali, že nemají děti chodit ven...ale my měli domluvenou babičku takže Kuba stejně byl
17. dub 2010 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
kac mně se na tohle brečení kdy nic nepomáhá nejlíp osvědčilo ho uspat...bývá protivnej protože je nevyspalej...a aby taky byl po takových nocích
17. dub 2010 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no,Kubík taky neřve ale mrčí,pořídila jsem mu klokanku, tak jsem zvědavá co on na to.Hlavně se nemusím tahat s kočárem Kuba vše uvidí a snad bude spokojeny :sweat_smile: Zeli jsem jedla ale ne moc,Kuba ma dobry zažívání, co mu delá bolení je brokolice :frowning2:
17. dub 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak my máme poslední dobou ubrečené večery..nevím jestli je to bříško, nebo je unavený ale stejně dřiv jak v 10 spát nebude..když si spolu hrajem je spokojený stačí ho položit nebo od něj odejít tak řve řve a řve :unamused:
17. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek