• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
taky bych si dala. Já dělám vše na sádle olej dávám jen do salátu. Mě totiž přepálený olej smrdí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělám právě hodně na oleji... ale musim uznat, že obalovaný řízky a bramboráky jsou mnohem lepší na sádle :grinning: ... ono toho bude asi víc věcí lepších na sádle, ale tohle znám :grinning:
19. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky hlavně na oleji...mám sádlo tak nějak spojený s tukem uloženým na mým břiše :grinning: ale je pravda, že smažený věci jsou na sádle lepší....
19. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nevim... já používám jeden z nejlevnjších olejů co jde koupit u nás v obchodě... a myslim, že už je jedno jestli smžim na tomle oleji nebo na sádle :grinning: ... kdybych kupovala jinej olej tak už je to asi o něčem jinym :wink: ... jsem nějaká mrtvá... Jonášek dneska zblajznul celou lahvičku mrkvičky :slight_smile: .... a večer ve vaničce tak cákal, že málem vycákal celou vodu a měl z toho hroznou radost :grinning: :grinning: :grinning: ... a kdyby ta vanička byla větší tak mi asi někam uplave :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pouzivam jen a pouze olivov olej, pravda ze smazeny veci u nas moc nedelame,maximalne ooooobcas ty rizky....ale sadlo mi nesmi pres prah
20. kvě 2010 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeje to už si tu byla takhle brzo??? my smažíme hodně a na sádle e to prostě lepší... co na tom, že to neni to nejzdravější... a jím i jiný sr....
20. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAc ano,my vstavamae v pul sedme,v sedm odchazime do skolky
20. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo takhle... brrrrr... jonášek teda dneska vstával ve čtvrt na šest, ale nakonec se mi ho v sedm povedlo ještě na hodinu uspat :slight_smile: ... ale já jsem teda pěkně unavená....
20. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...tady je pěně hnusně...už mně to nebaví...potřebuji probudit a to mi dá sluníčko!!!Kde jsi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ?????
20. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak doma mám také sádlo protože manžílek pochází z vesnice kde se pěstují prasátka!!!Takže maso i sádlo máme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jen já to moc nemusím...mně se nejlépe vaří na řepkovém oleji :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuk tuk tuk ....je tu někdo...kde jste???????
20. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá zase na chvilku usnula...tak mám čas......
20. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tohle je roztomiloučkýýýýý....strašně se mi líbí dvojčátka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem právě přišla, chudák Adam do rána schytal 11 štípanců od komárů, a to jen na hlavě, protože zbytek těla mu kryly dupačky. Mně bylo do pláče, když jsem ho viděla a on se řehtá!
20. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to,že tam máte tolik komárůůůůůůů :frowning2:
20. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
je zajímavý jak jsou pořád vysmátýýýýýý
20. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje sestřenice má zítra plánovaného císaře se dvojčaty, kluky. No, bude myslím veselo, jsem zvědavá :sweat_smile:
20. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem u našich na Moravě a ony se ty potvory tady prý letos přemnožily. Ráno jsem vybily s mámou tři, udělali si na něm hostinu :frowning2:
20. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu :slight_smile: .... tady je taky pěkně hnusně to jsem radši chodila ven v zimě v tom příšernym sněhu než tohle .... jinak musim furt chodit otáčet Jonáška furt se otáčí na břicho a nejde mu to zpátky.... a co znamená když on pod sebe dává nožičky a strašně se vzteká přitom si hraje s něčim na zemi a nevypadá to, že by chtěl někam lézt.... já vždycky získám dojem, že už na bříšku bejt nechce tak ho obrátim.... nebo se vzteká, že by někam popolezl???? jinak se mi hrozně prohybá na zádech už se kolikrát fakt bojim jestli to něco neni... dřív se zakláněl že chce vidět... tedka se staví do mostu a jekoby si přecupitá tam kam chce vidět, ale taky kolikrát příšerně zrudne vydá takovej ten vztekací zvuk a prohne se a má v tu chvíli hroznou sílu... to ho bolí bříško????
20. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem tu

moje kamaradka tajila celou dobu dvojcatka.rodine ani kamaradum nic nereklií,az se prcci narodili posilali sms a vsichni byli u vytrzeni. ji obdivuju,ze othle dokazala tajit
20. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac nehledej ve vsem ze ho neco boli.
muze se vztekat proto ze chce lezt,ale nevi jak.
mala taky dava nozicky pod sebe,je to naznak nal ezeni,jen musi dojit na to ze se musi zaprit i na rukach.
a prohibani do mostu,je to jeho zpusob,jak se nekam poposunout
20. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tady vysvitlo slunce :astonished: , mám šok....doufám, že aspoň chvíli vydrží na obloze :slight_smile:
20. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo Ada tet taky začala dělat mosty...konečně nějaký pokrok...a kac.začína se mi taky pěkně stekat když jí něco nejde...tak jí v tom nechám trošku podusit,aby se trošku snažila!!!
20. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluníčko...já chci taky...ale tady to spíše vypadá na nějakéj slejvák.....
20. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už máte pořízenou jídelní židličku???My máme tu dřevěnou (děděnou),ale přemýšlím o nějaké plastové...
20. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni joo,mam po malym.
tuhle

jinak ja byla dneska na gynde,mela jsem pozvanku,v lednu mi nejak blbe vysly onkoligky stěry.
20. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni mi ta dřevěná nějak neprijde bezpecna.nevim no.
vetsinou nemaji pasy a i to polstrovani na tech umělych se mi zda lepsi.
u nasich je takova skladaci drevenna,ale hrozny,je porad rozlozena
20. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a myslim jsem tady davala odkazy,da se koupit i za slusnou cenu,treba kolem 1300.a nebo pouzita
20. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem prostě jenom hrozně udivená z toho, že mám krásně zdravý miminko :slight_smile: .... až se prostě kolikrát bojim, že něco neni v pořádku... jako když mu byli dva měsíce a on když řval tak modral kolem pusy tak jsem se bála aby neměl něco se srdíčkem... no a ted se děsim zase tý epilepsie jak vás tu některou ted nevim kdo to byl... vyděsila doktorka s tim jak se zaklání, ale uklidnuje mě to, že jinak co tu psala pak colette ty jiný příznaky,že to snad nemá.... židličku nemáme a ještě nákou dobu nebudeme potřebovat jonášek nesedí... přitáhne se krásně to jo, ale neni pevnej.... ale krásně se spevní když ho chytim za hrudníček a dám nad hlavu jako letadlo... tak se krásně celej zpevní (je tam to z správně???)
20. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAc je zdravej, doktori by davno neco shledali,kdyby to tak nebylo.
zaklaneni dllouhodobe neni moc dobry(ale takovy ten luk,kdyz jsou na boku)oni si to muzou zafixovat a pak spatne tocit na brisko ze zaklonu a svihem a ne s nakrocenim nozicky a pohybem a zapojenim svlau.
20. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek