• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Kač, bohužel není, je to "zpevnit se". Změna stavu, vem si, že původní stav je to, že pevný není a pak se se ten stav změní do "pevného" :wink: Takže změna jak vyšitá.
20. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak - to s těma onkol. stěrama mám za sebou taky před 2 lety, užila jsem si svoje :unamused: , tak hlavně ať je to dobrý :wink:

židličku mám taky tuhle plastovou, je dobrá :slight_smile:

jo a sluníčko už je zase pryč :frowning2:
20. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, ty v tom příspěvku máš obě varianty, já so všimla té se "s" :sweat_smile:
20. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misko jak to pak je dal,kdyz budou zase blby???
vim ze nekomu se to jen sleduje,treba kazdyho pul roku....ale jak se to resi jinak?ja vubec nevim co cekat
20. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak - písnu ti IP
20. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj děkuju
20. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidiš nad tou první jsem nepřemýšlela a napsala co se mi víc líbilo a v tý druhý jsem měla napřed s a pak jsem nad tim začla přemejšlet a napsala z :sweat_smile: .... na bříško se myslim otáčí dobře, žádnej švih tam neni... my jak chodíme na ty rehabilitace tak mě učila jak mu to mám ukazovat.... :slight_smile: .... ale na ty záda mu to furt nejde vždycky mu tam špatně zůstane ruka tak, že by si jí mohl vykloubit a furt mu ukazuju, že se musí překulit přez loket a ramínko a on ne rve to na bok, ale ruku tam nechá..... raak: hlavně žádný nervy ju?? :wink: ... to bude dobrý
20. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta židlička je pěkná už jsem právě hledala nějakou v bazárku,protože nová je fakt drahá....
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaco - Adámek pod sebou taky ze začátku nechával ručičku, te´d už to zvládá bravurně :slight_smile:
20. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac noo klid,ono to moc dobre nejde.

jinak na otaceni na zadicka ma jeste cas,mezi 7-8 mesicem,rikaji rhb
20. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na tu jsem se dívala dneska mimibazárku a myslím,že tam byla ještě levnější...ale moc díky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac...s tím záklonem jsem to byla já. já teď pořád řeším jestli nemá hypertonii, jak se pořád vzteká a propíná nohy a zaklání se, ale jukni na téma cvičení Vojtovou metodou, teď mi tam doma psala kočka jak se dají udělat doma laický testy tak to zkus a uvidíš. Já jsem taky kvůli malýmu už hypochondr...jenže já měla tak těžkej porod a pořád všude čtu co to všechno může způsobit....a on je teď tak protivnej, že už fakt přemýšlím nad vším co by mu mohlo nějak pomoct. Ale epilepsie to určitě není...to by prý ztrácel vědomí a při tom záklonu obracel oči v sloup...prý to nejde přehlídnout...tak neboj :wink:
20. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky panebože budte rádi,že máte zdravoučký děti...a nehledejte pořád na nich něco!!!!Vždyt chodí na pravidelný prohlídky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac, Adam se taky ještě nepřetáčí na záda. Mají ještě čas, však oni na to přijdou. Nemá cenu na ně spěchat a nervovat se tím. Některá miminka jsou holt rychlejší, jiným to trvá. Naše známá má 3 měsíčního chlapečka, otačí se už i na záda a taky teď musí cvičit vojtovku, protože ani tato zrychlená varianta není v pořádku.
20. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuhle jsem zabrousila do tématu,,Zemřelo mi dítě" už tam v životě nenahlídnu ...takové bolesti ,smutku...brečela jsem jak želva :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
20. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, taky jsem tam jednou koukla, ale nemám na to nervy, brečela jsem, ani spát jsem pak nemohla :pensive:
20. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin, tak laické testy bych so doma nelajzla. To už pokud máš obavy, tak to řekni doktorce, dobrý pediatr to zjistí. Ale jinak bych byla v klidu, vždyť ty děti taky nemůžou být pořád dobře naladěné, to počasí má na ně vliv. Může být rozmrzelý kvůli zubům, což nemusí být ani zřetelné. Nebo stačí něco s bříškem, to náš Adam dovede rubat nohama klidně i tři dny, než se mu to uvolní.
20. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin dr by ale hypertonii nebo hypotnonii mela poznat.
20. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě možný hypotrofie
20. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je pravda, i to očasí jim určitě vadí....Adámek má taky někdy den na prd. Stejně jako my dospělí... :wink:
20. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas je dneska taky umrceno.
kdyz jsem prislao d dr,tak spala, je to tak hodina a neco co se vzbudila a nejradeji bych ji soupla spat znova. ji se nejlip spi v loznici ve velky posteli,ale manzel je po nocni,tak ho nechci budit,kdyz ho i tak budu budit pred druhou.
20. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máš mažela po noční já taky a chtrěla jsem ho budit kolem jedný...aby si užil rodinky...protože po 4 mu začíná hokej :angry: :angry: :angry: :angry:
20. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeje vy na mě mluvíte úplně cizí řečí... vůbec nevim co to je všechno.... já vim, že má čas... :slight_smile: ... ale někdy se na ty záda obrátí sám a jindy at dělá co dělá mu to nejde... do tématu zemřelo mi dítě nikdy ani nezabrousim... vim co to provedlo s mojí mámou a do dneška je na práškách a já se kvůli tomu hrozně bojim si pořídit druhý..pže u nás v rodině prostě druhorozený děti umíraj :frowning2: .... já na něm nic nehledám, jenom se mi občas nezdá a jsem ráda, že je zdravoučkej... já nemám zkušenosti s tou dr co k ní chodíme tak nevim co pozná a co nepozná.... no lin to mžou bejt zoubky :slight_smile: .... já si taky myslim, že to jak zrudne v oličeji prohne se a bětšinou odkopne je prostě to že si potřebuje prdnout a bolí ho bříško, ale nedá mi to se nad tim zamyslet
20. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo byl na prescasu,jinak mel mit jeste dneska volno.
a patek a cely vikend bude az do vecera v praci,zase budeme samiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :angry: :angry:
20. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrudnout a odkopnout muze taky namahou.
20. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukyn chodil ješte minulí rok na 12 tak to bylo dobrý,tet jim zavedli 8 takže chodí do práce každý den i soboty protože mají moc práce :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Už ani nevím že mám manžela!!! :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
20. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
námahou???? jak námahou??? mě to dělá hodně když už je unavenej a taky po jídle....
20. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac to je jasný že se o ty naše sluníčka bojíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAc psala si ze se prohyba do mostu,to je taky namaha.

Zdeni hmmm,tez je stale pryc. soboty,nedele..
20. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek