Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
pett7
20. kvě 2010
ahoj, tak malý je dneska hodný stihla jsem uvařit oběd bez řevu 🙂 teď je nějaký protivný řve a válí sudy 🙂 občas se mi taky propíná do luku většinou jen sleduje co je za ním a nebo v autosedačce a kočárku když je v takovém polosedu...asi se mu nelíbí ta poloha
kacamura
20. kvě 2010
já už ho doma taky nemám skoro vůbec tedka tu je,ale pracuje a my nic... takže je to jako když tu neni 😞
raakosnicek
20. kvě 2010
Pett co je hodné díte???zuří v postýlce,naz emi,v sedačce....
zdenka33
20. kvě 2010
😃 😃 😃 😃
raakosnicek
20. kvě 2010
vypada to,ze usnula.sice jsem obcas zaslecha takove to její jakoby výsměšné pochechtávání,ale už je ticho
pett7
20. kvě 2010
sedí v lehátku, hraje si, nevyžaduje pozornost, směje se a neřve....občas se to podaří 🙂
raakosnicek
20. kvě 2010
hmmm jsem to zakrikla 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
ktr
20. kvě 2010
holky,já se taky o ty děti tak bojím,až si myslím,že to přehámím.....taky na nich pořád něco hledám.....při každý maličkosti bych běžela k dr. 😞 jenže manžel mě vždycky zarazí......a zatím měl pravdu 🙂 🙂 tak na něho dám......Včera holčička od mého bratra najednou omdlela.....už se to stalo po druhé,tak jsou na pozorování v nemocnici.....ach jo,snad to bude dobrý,jsou z toho neštastní.....
kacamura
20. kvě 2010
ještě mě tedka seřval at na něj nemluvim, že to měl mít před tejdnem hotový... a já po něm chci jenom blbejch deset minut.... už sme spolu nemluvili, ani nepamatuju ani těch blbejch deset minut 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
raakosnicek
20. kvě 2010
Kac hm ono je podnikani stres...a pak to nekdo vetsinou odnasi
pett7
20. kvě 2010
strach má každý, já doktorce nejdřív volám většinou řekne ať přijdeme..sice si pak připadám blbě když mu nic není, ale aspoň mám klid
raakosnicek
20. kvě 2010
Lepší zbytečně než pozdě nebo vůbec
ktr
20. kvě 2010
on je z oboru,tak tomu rozumí 🙂
pett7
20. kvě 2010
malý má neklidné spaní škube sebou
raakosnicek
20. kvě 2010
ktr v cem konkretne??
raakosnicek
20. kvě 2010
muj manzel mi taky vzdycky rika ze to moc resim a prehanim
ktr
20. kvě 2010
všeobecné lékařství,atestace z chirurgie 🙂
raakosnicek
20. kvě 2010
je fajn mít doma doktora,ne?
kacamura
20. kvě 2010
no já nevim... tchýně je doktorka a bojí se krve... myslim, že ale dělala jenom ve výzkumáku a ted má jednu organizaci... a co já se vžycky nedovim... kolikrát bych radši nic nevěděla...
raakosnicek
20. kvě 2010
by me zajimalo,jak studovala a odpracovala si praxi,kdyz se boji krve
ktr
20. kvě 2010
je,ale za cenu toho,že jsem pořád sama 😞 mívá i 6 služeb za měsíc,tak se moc nevidíme....já jsem před MD pracovala na směny,takže byli týdny ,kdy jsme se vůbec neviděli 😞 a to opravdu manželství nesvědčí....nevím, jak to bude dál,přemýšlím,že šla jen na půl uvazku ,aspon do doby,než půjde Kubík do školy
raakosnicek
20. kvě 2010
ktr nemusím mít chlapa doktroa a taky ho nevidím.....nejsi sama.

co bude az pujde Betka do skolky,to nevim.....
kacamura
20. kvě 2010
to já taky nevim.... vim, že je doktorka, ale nevim jaká přesně... třeba jsou nějaký obory kde tolik nekoukáš na krev... jdu umejt nádobí a uvařit než se vzbudí bobek 🙂 .... ktr: neni to jednoduchý s prací a chlapama.. máme to hodně podobný s tim, že manžela nevidíme já ho sice tedka vidim,ale koukat se na něj je jediný co můžu dělat 😞
zdenka33
20. kvě 2010
tak už zase spinkáme....odpoledne chi jít s ní ven tak doufám,že mebude pršet...
raakosnicek
20. kvě 2010
Zdeni deště už mám plné zuby
ktr
20. kvě 2010
Kubík už spí skoro 2 hodiny 🙂 Už konečně sám sedí 🙂
raakosnicek
20. kvě 2010
ktr on uz leze??
kacamura
20. kvě 2010
jj déšt je blbej ale odpoledne se asi víc projdem páč.. pejsek se musí proběhnout... a musim dát ale zase do hlubokýho kočáru.. páč s tamtim se nedá jezdit 😢 ... ktr: jak konečně???? vždyt na sezení má klidně ještě dva měsíce 😉
ktr
20. kvě 2010
🙂 🙂 🙂
raakosnicek
20. kvě 2010
jééé,to je supééééér.ja ci taky lezce