• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
raak:já bych zase chtěla,aby tak hezky vykládal jako tvoje malá :slight_smile: každé asi umí něco dřív a něco později.....
20. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr vy jste teda šikulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hee myslis to jeji be be be, be be be
20. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo uplne nejlip,kdyz vystrci jazyk a vsechno oprska i s pusou plnou jidla
20. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo taky jsem myslela,že malá bude po mně...já jsem seděla v 5.měsíci a první krůčky v 9.měsíci,asi bude lenoh po tatínkovi :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jediný co jí jde nejlíp tak je ukecanááááá...něco podobného jak Bea :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jsou to ženský no
20. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,jen vás chci pozdravit.Jsem v exilu u rodičů-doma máme úplně mokré stěny a to bydlíme ve 4.patře!!!!Takže tam nechci s malým být,ať mi něco nechytne.
Jinak příkrmy papáme ukázkově a mpc mu šmakuje,neprská,ale spíš se směje u toho.Máme prostě dokonalé dětičky.

Stalo se u vás něco podstatného??Nemám čas dočítat.
20. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítej včera jsem si na tebe vzpomněla,že jsi tady dlouho nebyla...jsem rada že jte v pohodě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi nějaká telepatie... :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampu ahoooj.
at jste brzo zase doma ve svym.
20. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé,no jo to počasí je děs a tak nás kapku vytopilo.Teď už jen aby začalo svítit sluníčko a vysušily se stěny a hurááá domů.Ale u našich je to fajn.
20. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně, že máte kde být.
20. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pam: jsem ráda že ste pohodě :slight_smile: .... ktr: ste fakt šikulové šikovný :slight_smile: ... já mám skoro chut se tě zeptat jestli si seš fakt jistá, že ste v listopadu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... (je to jenom legrace abys to nepochopila nák zle :wink: )...
20. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac a pak ze pre jsou kluci linejsi
20. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé pamp ahoj, jsme si říkaly, co s tebou je :slight_smile: , tak hlavně, že jste ok :wink:

my byli venku, je teplo, ale pod mrakem, Adámek to celý prospal :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdem ven ted,mame scuka s kamaradkou a jam usim koupit plavky,na zitrejhsi bazen s malu
20. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem venku byla,musela jsem do obchodu,abych dovařila a Filip spal až doteď,takže jsme papali s více jak hodinovým skluzem.Ale chutnalo mu,takže teď mi spát nebude.
20. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonášek spal taky dneska dlouho a bála jsem se, že jak bude mít hlad tak, že bude chtít napřed prso a pak, že si teprve třeba veme mrkev... a ono ne jak jsem ho posadila do lehátka tak se usmál na přesnídávku a krásně jí celou zblajznul :grinning: ... odpoledne vemu hlubokej a pudem se projít na dýl :slight_smile: ....
20. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky dneska sem nechala malé nastřelit naušničky. Konečně.... ale jak malá plaka, tak to byl děs. Jak začala plakat, tak já jsem začla taky, páč mě jí bylo líto :cry:
20. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malému dneska praskla žilka v oku :confounded:
20. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonášek zase dneska pláče v postýlce :frowning2: ... já prostě nějak nechápu proč jeden den usne bez pláče a druhej ne a ne a ne já tu spát nebudu.... o odpověz je nový tlačítko nebo jsem si ho všimla až ted????
20. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac...jééé máš teda postřeh, fakt je to nový tlačítko :wink:
jinak k tomu vyšetření....ty testy co jsem psala, že se dají udělat doma jsou v podstatě jenom pokrčení nožičky k bříšku a reakce druhé nožičky a natáhnutí ručičky když leží na bříšku, takže to s klidem udělám doma, samozřejmě na neurologické testy kdy se dítě drží za nohu hlavou dolů bych si netroufla. A malej je protivnej už asi šest týdnů....kdyby to bylo pár dnů tak to neřeším, ale tohle je fakt dlouho a já už jsem z toho na prášky a nejvíc z toho, že se evidentně trápí a já nevím jak mu pomoct, takže zkouším úplně všechno.
Pam: ta voda je fakt hrůza, aspoň že to odnesly jen zdi...a ber to pozitivně aspoň si na chvíli odpočineš od nošení malýho do schodů :wink:
jsem ráda, že nemám holu...nastřelování náušnic bych asi psychicky neunesla, já brečela i u prvního očkování.... :wink:
Holky zeptám se...dáváte odříhnout i po mrkvičce? Já to dneska zkusila a malej mě celou nahodil a stejně nebrknul....tak nevím
20. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin vždyt už jsem sem několikrát psala, že jsem pomalá... tak tady máš důkaz :grinning: :grinning: :grinning: .... a kůli zubům může bejt protivnej i několik týdnů nky trvá třeba dva měsíce než vylezou... a netrápí ho třeba zase bříško??? Jonáš byl dneska k večeru tak protivnej, že už jsem si řikala, že je to divný takk jsem mu pustila kolotoč, že teda napustim vaničku a pudem se koupat a spát no a pak jsem k němu přišlaon úsměv od ucha k uchu vykaděnej a zase skvělá nálada :slight_smile: .... ty jo já Jonáška miluju nadevšechno na světě a když ho očkovali tak mi ho bylo líto, ale věděla jsem, že bez pláče to nebude tak jsem nebyla ani nervozní a napodruhý už jsem dokonce byla připravená i na tu příšernou náladu co pak měl.....
20. kvě 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac ale já to nemyslela ironicky s tím tlačítkem....já jsem si ho nevšimla vůbec :grinning:
no malej kaká každej den, prdí taky furt, tak snad jedině ty zuby....už aby byly venku..... :angry:
21. kvě 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem doma ze skolky,mokra jak mys.tolik vody na me netece ani ve sprse. sakra uz....
a to mame jit na plavani,hmmm vsechno mam mokry,v botech rybnik.
koukam na regionalni predpoved pocasi a hlasi slunicko a 20 stupnu,tak se nejak sekli no
21. kvě 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin mala ma nausnicky od druhyho mesice nastreleni je rozhodne min drasticke nez pichani,jew to rcyhle a nez jsem ji polozila do kocarku spala.

odrihavat nedavam uz ani po mliku.
21. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady teď pršet přestalo, ale pršelo asi celou noc. A já potřebuju do města, tak bych byla ráda aspoň za trochu sucha :frowning2:
ale pro HK hlásí na celý den déšť...
21. kvě 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
misko jen jsem dosla,mam vse promacene a uz z okna vidim,jak se o protejsi panelak odrazi slunicko.
jen nevim co si obuju a oblecu
21. kvě 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my s našima prdama odříháváme po všem a po všem si fakt krkne...

a náušničky jsme u Péti taky nastřelovali a ani se nestačila leknout a bylo to :slight_smile:
21. kvě 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek