• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ja jsem nedopsala proc nedavam uz klasicky odrihnout. ona jak potom lezi naz emi a otaci se na brisko atd..tak si rihne sama.
21. kvě 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... já dávám říhnout, ale po mrkvi si málokdy říhne... spíš ho pak dám na zem on se tam otočí na břicho a v tu ránu je mrkev venku :unamused: .... taky potřebuju do města, ale pojedu.... musim nakoupit zeleninku pro Jonáška a vůbec udélám nákup v tescu maj tam levnějc.... a taky potřebuju opravit brejle hrozně mi je ti dva ničej... radši bych čočky, ale to je na mě drahý... a přemejšlim, jestli pojedu autem nebo tramvají ..... Jonášek bude mít v pondělí půl rok a já bych mu taky ráda sehnala ty puzzle... ale zatim se nedaří :frowning2: ...
21. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chci taky autoooooooooo.
dneska jsem vztekla volala manzelovi do prace,ze uz odmitaam kazdy rano tahat obe deti,i v desti,v zime ve snehu
21. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se právě snažím ho aspoň půl hodiny po jídle nechat buď v lehátku nebo v postýlce aby neblinkal
jééé teď se na bříšku točí dokola....ale naříká u toho....je to holt dřina naučit se hýbat :grinning:
21. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a u nás je po 14ti dnech deště konečně jakž takž slunečno...ale už se to taky kaboní tak myslím, že nás to dneska opět nemine :angry:
21. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vy nemáte žádný???? nebo máte jedno a to používá manžel??? my kdybysme neměli dvě tak taky všude jezdim hromadkou a nebo nejezdim nikam, pže já bez auta nedám ani ránu... to chápu je to hnus v tomhle počasí.... jinak hedám hledám puzzle a našla jsem, že je maj třeba v nějaký sibřině tady to je někde za prahou tam bych netrefila... nebo bych si taky mohla udělat výlet do hradce králové.... du hledat dál vždyt to přece někde musej mít
21. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo kaco - udělej si výlet k nám do Hradce :slight_smile:
21. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura nee my nemame zadny.kdyby bylo aspon jedno,tak mi ho proste enchava doma.prednejsi je auto pro me s detma,nez pro nej do prace
21. kvě 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 no ona se mi toci i v postylce, a v lehatku rve,nechce tam sedet,krom jidla,takze davame na zem.a ona uz ani moc nelbindi,obcas se jeste stane,ale malo
21. kvě 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten náš malej brouček má stále narvaný ruce až v krku, tak my říhat musím, jinak by to pořád házel ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíš marjá co to zase je....nahoře je tlačítko Zmínky o mně a jak rak napsala odpověď pro mě tak to tam mám....to je snad zbytečný, ne?
21. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin to aby si neprehlidla,ze asi nekdo komentoval tvuj prispevek
21. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych se bez auta zbláznila.... oni je snad v praze nikde nemaj :frowning2: ... takový velký město a člověk tu nesežene normální pěnový puzzle :angry: .... ještě bych si mohla udělat výlet do zlína a do jinejch všemožně vzdálenejch měst od prahy... vrrrr.... ale našla jsem takový velký 30x30 ale 36 dílků.... to by se mi líbilo... ale asi si kopim ten s deseti kusy... de z deseti kusů udělat čtverec nebo obdelník aspon o třech řadách??? nejde co jenom čtverec tři na tři a ten desátej dílek si můžu strčit třeba do ........
21. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac tak kup dvoje baleni
21. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac já mám dojem, že jsem něco takovýho viděla v Tescu, byla ses podívat tam?
21. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdyby si nesehnala,tak ti je koupim a poslu
21. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
misko tohle je super,protoze je v celku a neda se rozebirat,mala mi to furt rozdelava a vyndava zevnitr ty dilky.
Ale krteckove je taky jednou tak drazsi nez to obycejne
21. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani jsem se nedívala jestli mají jinej motiv...
21. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v tescu maj hezký, ale malý... je to jenom 60x90 celkově já potřebuju aspo 90x90 a 120x90 by bylo ještě lepší.... a tahle krtečkové jdou fakt drahý... kdybych měla víc peněz tak si snad objednám ty veliký jsou asi za sedm stovek a je jich tam 36.... a to rozebírací by mi vůbec nevadilo aspon by si mohl skládat až bude větší :slight_smile:
21. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac rozebírací mám,ono se to dá zespod podlepit izilepou a pak to rozdelavat nedje
21. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,malý dneska po probuzení válí sudy :grinning: nějaký aktivní po ránu...včera jsem ho fotila se psem opřeného o polštář, chytl se psa a už si seděl :grinning:
puzzle jsem kupovala přes mimibazar zkusím to najít je velké tak se malý zatím neválí po koberci...i když jak ho dneska vidím asi brzo bude...
21. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ty jsou hezký už jsem na ně koukala... ale nechce se mi prostě platit další stovka za poštovné a balné a za dobírku a tak :frowning2: ... proto to futr shnimněkde kde bych to mohla koupit jenom tak, že tam dojdu....
21. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho mám na dece právě a pod dekou je lino :confounded: ... a on se jednou otočí a je z deky venku... tak furt chodim a dávám hoo zpátky na deku... dneska pojedu do tesca tam je nemaj, ale musim nakoupit přesnídávky... koupim kojeneckou vodu když budou mít aspon tu 5ti litrovou a ty brejle musim opravit.... asi dám sprchu a vyrazíme....
21. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho mám na dece právě a pod dekou je lino :confounded: ... a on se jednou otočí a je z deky venku... tak furt chodim a dávám hoo zpátky na deku... dneska pojedu do tesca tam je nemaj, ale musim nakoupit přesnídávky... koupim kojeneckou vodu když budou mít aspon tu 5ti litrovou a ty brejle musim opravit.... asi dám sprchu a vyrazíme....
teď chci kupovat tohle je rychle složené tak ho nestihne ničit nudící se pes
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31078717&tab=4
škoda v tom posledním odkazu jdou pěkný fakt ale je to až v náchodě... já budu brečet normálně....
21. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsem nic nesehnala, tak jsem nakonec objednávala a při platbě převodem bylo poštovné 50... mám maxi 24 a koncové díly..
21. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek