• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ja bych postovne neresila.navic spousta obchodu je i v Praze,tak ti je muze manzel vyzvednout osbone
21. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem chtela jit,ze se projdem prochazkou do mesta a rovnou na plavani,ze se mala vyspi a ona mi usnula tedka.hm hm,ji budu muset za pul hodky vzbudit
21. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já byla na andělu... brejle zpravený koupeno sposta přesnídávek... dneska měl prvně brokolici a snedl jí i když se od půlky skleničky vztekal ale hned jak jsem mu dala lžičk do pusy tak se vztekat přestal... nevím čím to... když posledně nechtěl tak řval i když už měl v puse lžičku.... jinak já právě hledala na internetu kde to maj v praze a nic jsem nenašla :frowning2: ... bud neumim hledat nebo to jsou všechno internetový obchody....
21. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Konečně mám chvilku času..... Dáváte už ovoce??? :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonáškovi ještě neni ani půl roku... tak ovoce nedávám... a ani nevim kdy s nim začít... až bude mít tak 6,5 tak začnu přidávat maso :slight_smile: ....
21. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dr mi říkala že měsíc po zelenině se může dát ovoce
:slight_smile:
21. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezko ja davala ovoce zaroven se zeleninou, treba vecer misto kase.
Sama vypozorujes co vam sedi
21. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme dávat zatim jenom v poledne pak mám začít přidávat maso a už ho vůbec nedokojovat jenom zapít čajem.... já jsem dneska tak líná.... a ted bude zase víkend a to bude ještě větší nuda než přez tejden :frowning2: ... potřebovala bych nákou zábavu... nebo už konečně ten počítač... abych mohla pracovat... nebo si aspon připomenout všechno ....
21. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdy se tak většina dětí kojí už jenom ráno a večer????
21. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už taky dáváme ovoce, začali jsme asi měsíc po zelenině
21. kvě 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už mám taky náký rozmrzelý dítě a v noci se budí co 2-3 hodiny, ale teplotku nemá a jestli jsou o ty zoubky to teda nevim... a jak jsem tedka několik dní nevyspalá tak se mi nechce nasazovat noční učení spaní bez kojení....
21. kvě 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme měli špatnou noc :confounded: Kubajda se budil co hodinu a od1 do 3 byl vzhůru...taky jsem nevyspalá :frowning2: Ovoce už dáváme ,ale jen zatím ze skleniček nebo ted kupuji v kelímkách po 4 kusech,připadají mě kvalitnější.
21. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme teď měli hipp 100% ovoce, ale zdá se mi dost kyselé malý to plive..minule jsem koupila skleničky a ty jsou lepší, ale některé druhy sladké až moc chce to vyzkoušet.. Noci teď mívame taky zajímavé :angry:
21. kvě 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám se teď Adam teď taky víc budí, dřív vydržel od půl deváté do šesti, poslední tři týdny kojím i dvakrát za noc. A to saje jak násoska. Před 14 dny jsme měli parádní spurt, to jsem v noci kojila co hodinu, ale už si to sedlo. Mně přijde líto ho v noci nenakojit, když se vzbudí. Navíc pak hned usne a já s ním, kdybych ho nechala křičet, případně uklidňovala chováním, byla bych nevyspalá ještě víc. Navíc ho nechci trápit hladem, jde vidět, že to nedělá z rozmaru.
21. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych typovala, že mám zase málo nebo nevim už.... dneska odpoledne se vzbudil hned začal řvát... spal asi třičtvrtě hodiny... a před spaním jedl... a po spaní řval a řval.... tak jsem mu dala jíst... jak jsem ho odendala tak zase řev... vypadá to že by spal, ale nemne si oči nic jenom usíná když ho krmim... takže jsem tedka asi hodinu nedělala nic jinýho, než že jsem ho měla zavěšenýho na prsu :unamused: .... ted je v klidu.. no a taky to může bejt tim, že už jsem si prostě řekla, že prdim na dietu nadýmavejch jídel... česnek a cibule se zase vrátili na můj jídelníček... tak je to třeba tim.... (ale obojí tepelně upravuju ani jedno si nedávám syrový).... a četla jsem to o tý hyper něco něco.... nějaký příznaky má, ale všechno neodpovídá... a kdyby to tak bylo tak už mi to snad fyzioterapeutka poví.... i když on jí tam v tý ordinaci jenom brečí a vůbec nespolupracuje tak nevim....
21. kvě 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kojeni v noci omezovat nebudu ,zatím je malinkej a kdyby se nenapapal,tak to bude se spaním ještě horší :frowning2:
21. kvě 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac s kojenim rano a vecer je to individual,u nas mliko je uz jen rano a vecer.

Co se tyka prikrmu,nase dr rika kdyz sni do deseti lziucek dat mliko,kdyz vic,nedavat
21. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud se v noci probudí tak se trochu napije a spí dál, občas se jen přisaje a usne :slight_smile: potřebuje zjistit jestli tam jsem a spí dál...jím všechno :slight_smile:
21. kvě 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dávám mléko i po zelenině když nechce tak nepije :slight_smile:
21. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
už to vidim... fanděte at máme klidnou dlouhou noc... je fakt nějakej nervní... a nevim z čeho :frowning2: ... mám podezření na bříško, ale můžou to bejt i zoubky.... (doufám, že je to jedna z těhle dvou možností)... budu doufat, že usne bez větších protestů.... zatim to nevypadá... :unamused: ... budete tu někdo????
21. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja neee. chystam se do pelechu.
byli jsme na zahradce s manzou na pivko a pozdni obiek nebo drivejsi vecu a on usnul a ja balim taky
21. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou :slight_smile: ... já takhle brzo ani neusnu i když jsem unavená tak bych se stejně tak dvě hodiny převalovala v posteli
21. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja usnu,ale abych se tu neobjevila po desáté :slight_smile:
21. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě tedka ječí jak o závod tak chvíli počkám... nevim co to s nim poslední dobou je.... tak já budu koukat na pravou blondýnku a je to :grinning: .....
21. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý ránko
22. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dobrý :slight_smile: .... už jsem si myslela, že sem nikdo nepříde
22. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uklizela. v rychlosti vysat,vytrit a pofackovat kuchyn.
,aůy nude mít logo za chvíli a ještě tu byla kamaradka si vzit pro prcka kapsar a maly dovezla krasny zupanek
22. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak maly skonci logo a mala se vyspi,hm hm nevypada ze by spala musime do obchodu

a jeste budu mit ohradku 1,5mx1.5metru,tak budu muset puzzle dokoupit taky,hmmm aspon dve baleni,.au au
22. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidiš... my jdem ven.... Jonášek vztával v šest a už je nějakej protivnej tak ho du uspat... a vůbec ty noci sou děsivý tedka....
22. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my spinkame zda se mi lip, na obcasne vyjimky.
a uz chrupka,paraada.
22. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek