• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Ahojky holky včera jsem se sem vůbec nedostala :frowning2: :frowning2: :frowning2: Byly jsme ve velkoměstě koupit mobil,starý kaput :confounded: No a pak jsme měli náštěvu....Ada dostala dort...jak ho nejím tak jsem si strašně pochutnala...no a večer jsem nějak brzo odpadla :wink:
tady je nádherně tak si asi po dlouhé době uděláme grilovačku na zahradě :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
trošku se nám rozpadnul něž jsem ho stačila vyfotit :frowning2: Ale jinak byl moooc hezkej a hlavně dobroučkej
22. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni krásnej.

ja premyslim co k obedu a zamilovala jsem se do kocarku,ja jsem uchylna...
22. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdyz jinak to nejde.na zimu stejne budem kupovat sportacek,tak bych chtela tento
22. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
už spinká :slight_smile: ... no já jsem venku akorát chytla deštíček... ale jinak to vypadá, že už bude hezky... hezkej kočárek, já se jízdy v tom sportáku asi nedočkám a už mě to fakt sere... nespolehlivost mého manžela je tak obrovská, že nevim... jako jo on má hodně práce, ale taky je to lenoch... potřebovala bych ještě nákýho dobráka.. kterej by tady udělal ty věci na který já jsem krátká.... a zdeni tn dort musel bej nádhernej :slight_smile: ... já bych akorát musela seškrábat všechen marcipán než bych se do něj pustila...
22. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my zase měli noc malý se budil nejsem vyspaná...teď se mi houpe na noze...jeho oblíbená činnost.
raakosničku krásný kočárek co to je za značku?
22. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten sportáček je fakt hezkej...chtěla jsem taky novéj,ale Luky nedovolil.Jelikož jsme koupili kočárek a tam byla trojkombinace...takže si nemám vymýšlet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechci to zakřiknout,ale noci už máme pohodový......
22. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac muj muž teda neni dvakrat do prace doma a kolem bytu,ale kdyz je treba,tak se do toho pusti,at ma klid a jap orad nehudram a co se tyce deti,to dela pro prcky,ne pro me.
22. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett nový janecko unlimit.
ja jsem kocakovej uchyl,mela jsem taky trojkombinaci,tak jsem ji prodala a koupila golfacky. vzdycky kdyz chci kocarek,tak to manzel nechava na me,ale ten puvodni musim prodat.
on totiz vi,ze co se tyka kocarku,bych si ho stejn ekoupila,i kdyby rekl ne.
navic v zime pokud bude jako loni,se s golfkama dat nebude
22. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
22. kvě 2010 v 10:17 • zdenka33
Jinak dneska pečeme kuřátko s rýží a knedlíčkovou polévku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Malá už spinká skoro hodinku :slight_smile:
22. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni ja melo skoro totez,jen to byl v-cross,ten sportak je sileny.nenapadlo me to pri koupi zkouset,no a tay to tak dopadlo.
pro maly dite,kor nasi malou to vubec nebylo,strasne tam litala,i kdyz byl skoro v leze.kdyz si vezmu jeho vahu a pak prictu vahu dvouletyho prcka,neeeeeeeeeeeeeeee.
takhle sjem mela trojkombinacku bebecaru,koupili jsme nomada a kdyz jsem ho reklamovala a musela jezdit s tim sportakem bebecar,mela jsem problem ho uvezt
22. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja asi udelam kureci s bramborama a smetanou zapecene
22. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam tako a v-cros jsou uuuplne stejny,jeste myslim je uplne totez dorjan
22. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no manžel když je výjimečně půl dne doma tak si chce odpočinout což chápu... ale kdyby se prostě jednou zved a udělal to tak bude mít pokoj.... jako když mu řikám, že si toteda udělám sama, tak mi řekne já to udělám... tak se ho zeptám kdy a on že dneska a takhle to dělá třeba měsíc nebo dva... hrůza fakt mě to se.e ..... na kočárky já radši vůbec nekoukám... zatim mám i když ne moc funkční :frowning2: ... no a kdyby to nešlo opravit tak začnu shánět
22. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak ten sporták je hroznej...vypadá to dobře,ale je nepraktickej.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale Luky to nechápe...Tet jsme pořizovali chodítko,jídelní židličku a do sportáku se mu už nechce...musím ho nějak ukecat :confounded: :grinning:
22. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni a kdyby si ho cely prodala a jen pridala na sportacek??????????
ja ho vzdycky ukecam a vim,ze kolem vanoc koupime tohle janecko.
chtela jsem zase nomada,ale ten novy se mi libi vic.
jeste cekam co mi odpovi z handypraha o vaze celeho kocarku.

ke sportaku taka a v-crossu , vypada dobre na fotkach, ale v realu uz tak moc ne,teda aspon mne se tak nelibi. a o prakticnosti radeji nemluvim
22. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou stejnýýýýý hroznýýýý jak to všechno kopírujííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jsou tri znacky,myslim jeste jedna 4 je skoro totez.polsky sunty no.
22. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to ste takový kuchařky??? já jsem lempl na vaření... dneska budou karbanátky s bramborem.... jestli se mi teda povedou... a nebo když to líný co si řiká můj manžel vztane někdy.... tak je možná udělá on... ale přišel někdy v pět ráno tak pochybuju... já nevim jak ho mám donutit aby pracoval přez den a ne v noci.... ale vim co mi řekne... že měl schůzku s airsoftákama a že se domlouvali jak budou airsoft presentovat na školách.... úplně to vidim... vrrrrr... :frowning2: .....
22. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac jenze je to nejen zivitel rodiny,ale i tata a Jonda ho bude potřebovat.....to by si mel uvedomit a venovat se i malymu a tobe. proste udelat si to tak,aby aspon jedenden,dva v tydnu měl cas na vas.
22. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a k vaření, baví mě varit i píct,jen už ted nepecu,chci hubnout a ne žrat buchty..jen nemuzu mm zase prekecat na ten orbitrack.
22. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jdu kupovat ty puzzle, Kaci kdyby si je chtela
22. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem dala male do postylky polstar a spinka a spinka...uz docela dlouho
22. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo hodinu, to ten prvni spanek byva tak max 30 minut
22. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže to mu bohužel nějak nemůžu vysvětlit :frowning2: :frowning2: :frowning2: ... nedaří sepřitom je to kolikrá práce nachvilku... a když jsem šla nachviliku pryč aby ho pohlídal tak si vzal kytaru, že mu bude hrát... a jak jsem přišla slyšim příšernej řev a martina celho rudýho at si ho vezmu... tak jsem na něj nevěřícně koukala, že nad nim mohl zamávat chrastítkem, že to úplně stačí... a on sedí mlátí do kytary a myslí si, že ho to uklidní.... neumí to s nim a ani e to nechce naučit.... nevim chlapi by si měli pořizovat děti až tak po 30 nebo nevim... jenže já jsem zase chtěla mimčo ted a po třicítce už nechci... a co máme jako dělat když sme o sebe necelej rok... ale on se mu začne věnovat až bude starší :slight_smile: ... ale ted je to utrpení prostě no :frowning2: .... já hubnu a hubnu a je jedno co jim... zatim kojim tak to bude asi tim jinak už bych asi byla sud :confounded: :grinning:
22. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se chci jet podívat do obchodu na ty golfky konečně :slight_smile: tady u nás nebyly..ať už můžeme sami cestovat
22. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chci taky hubnouttt.

a kaci ted si to neber,ale takovyho chlapa bych necim majzla...
az bude starsi,tak se na nej Jonda vy**re.
22. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek