• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
raak: děkuju, ale já je někde seženu... přece je někde musej mít... a hlavně sije koupim až budu mít včera bych je koupila ale nebyly tak jsem udělala nákup... a nechci abys na ty peníze pak třeba dlouho čekala nebo něco... přece nemůžu bejt tak neschopná... no a už jsem se taky ptala v hodně prodejnách a oni to ty lidi snad žerou všude to maj vyprodaný
22. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pett a ktery teda jste vybrali??
22. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jak ja shanim mluviciho pejska od fisher price.vsude maji jen ty debilni s tim srdickem a ja potrebuju tu starsi kolekci v cervenym tricku a nikde neni,co se divim ze kdyz je uz novej asi rok
22. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám sto chutí ho občas už něčim praštit, ale to bych to nevylepšila... ba naopak... na něj musim jinak (po dobrym) to je jediný co na něj zabírá... ejt chápající, vzorná a milá manželka a teprve potom se dočkám odměny toho, že udělá něco pro mě nebo pro jonáška :frowning2: :frowning2: :frowning2: ... taky jsem zase asi jediná ženská, terá s nim vydrží... on dostal od života už takovejch kopanců až to hezký neni a bohužel se z tho stále nepučil... lidi který ho akorát podrážej tak těm vleze omalu až někam a lidi co ho maj rádi on posílá do háje.... snažíme se furt přijít na to čim to a co s tim udělat a docela se daří, ale všechno je v tu ránu pryč když dostane další kopanec
22. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím chci si je pořádně prohlídnout, ale asi pliko :slight_smile:
22. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak:má nánožník???Taky budu kupovat sporták,přemýšlele jsem o značce X Lander 2010 :slight_smile:
22. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeezis odmena za to ze jsi mila a vzorna...paneboze...............................bych ho hnala
aby na nej nekdo byl milej a hodnej,taky asi musi mit za co ne????
22. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr nanoznik nak terej kocarek myslis???????????,na to janecko??
22. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
proc mi vzdycky po nejaky dobe zmizi obrazek u nicku?????????
22. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo
22. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybych kupovala sporťák tak bych brala ten co jde otočit i proti směru jízdy, u golfek mám strach, že závislák bude ječet :confused:
22. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi proto, že to není fotka?
22. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr ano ma nanoznik a vyhodou je i to pretaceni te sedacky
22. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 joo uz jsem to cetla.ale kdyz je tam vsude ta panenka,tak me to strasne mate a spliva
22. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
on to po mě nevyžaduje, ale já to tak dělám, pže se snažim aby si uvědomil co ve mě má... kdybych tenkrát neudělala tu nehoráznou pí.ovinu tak se chová už i tak jinak... kdybyste viděli co dělal když jsem se s nim rozešla... prostě musim přijít na to co udělat aby věděl, že už ho nezradim a trochu víc mi věřil a tim pádem se k nám začal chovat jako k rodině... no nic mám zase protivu tak ho jdu pověsit na prso jestli se neuklidní
22. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ppokud by byly penizky,tak ten sportacek koupime driv,ale nevim nevim.hlavne u nas problem kam ulozit dvak ocarky
22. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kato jenze za takovy hcovani.....on by mel delat vse proto,aby vas nestratil.mas to trocha prehozany.a hlavne on. proste kompromisy,ucta,obetovani se...musi byt z obou stran
22. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho budu kupovat na zimu,mám Firkona a ta sportovní sedačka je hrozně uzká......s fusakem,dekou a v kombinéze ho tam prostě nedám.....škoda,jinak bych kočár nekupovala :frowning2:
22. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tezko rict.ty janecka maji prave prostorne sedaky
22. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek to pliko není problém složit do té jejich tašky co se dá koupit a někde uložit sporťák je horší
22. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pett ja vim, ale ja zase s golfkama nerada porad sachuju skladat a rozkladat. mam pocti ze jsou pak takove rozveklane.
Ale je fakt ze pres zimu proste budu jezdit se sportakem.
22. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud má chlap dítě tak by se o něj měl i starat a ne až bude větší, protože neví co s ním.....má se to naučit já taky nevěděla co s ním když se narodil...taky si občas potřebuji odpočinout
22. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr taky mám pocit, že sedačka u mého sporťáku je třeba proti Janečku úzká, ale snad tam vydrží co nejdýl..
22. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja rychle valim do toho obchodu,tady je cerno,doufam ze to stihnem a nezmoknem
22. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sporták chci určitě a mám ho, ale zatím ne moc funkční... a golfky to se uvidí.... a můj manžel je prostě takovej co nadělám... moc dobře jsem věděla do čeho du s tim, že jsem si řekla, že se budu snažit s tim něco udělat... a už se to maličko zlepšilo :slight_smile: .... a snad to ude lepší a lepší budu doufat... má v sobě hold hodně ze svýho dědy a ten je ještě horší.....
22. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlap se nezmění...jedině k horšímu
22. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nestrašte :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning: taky jsem věčnej optimista jako kac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně uvařeno......malou jsem položila na bříško,ale vůbec jí to nebaví!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dneska vařit nemusela :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dám vařit jenom brambory o zbytek se stará muž :slight_smile: .... a Jonáška já už na břicho vůbec neotáčim on se tam několikrát za den otočí sám... jeno hlídám jestli se otáčí na obě.... a jinak chlapa nezměníš to vim... jenže martin má masku a ta já chci shodit... on je v jádru úplně jinej člověk... a zkrejvá se za nepřístupnýho zlýho a všechny urážejícího člověka... toho dědečka v sobě má ale ten by se shozením tý masky mohl rochu mírnit.....
22. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek