• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
my jsme doma a ja jdu variiiiit.
22. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jsté
22. kvě 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý spí tak uklízím a občas nakouknu :slight_smile: zase cpu lékorky :angry:
22. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lékořicový zlom..
22. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....chich.
ja koutkem pozorovala hokej, mala se tu pidali, prcek sklada puzzliky...a ja se nudim
22. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla bych začít něco dělat, ale nevím co..
22. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett ja dneska nic.
Manzel volal ze si zabira na zitra televizi, tak jsem psala kamosce,jestli nepujde na chvili zitra vecer na pivo
22. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem přeslazená asi půjdu uvařit zeleninu a krabí tyčinky, ty mám ráda
22. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu krabí tyčky,miluju z nich pomazanku
22. kvě 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu mám taky ráda
22. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a jer ychlovka,na bagetku, jen namaznout.
davam jen nastrouhané tycinky, majonezu,nebo pul majonezy,pul jogurtu,sul,pepr a porek. trochu cintronu
22. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla tedka venku a Jonášek ač byl unavenej tak mi za celou dobu neusnul... taky jsem tak sběžně koukala po tom hračkářství a nic tu nebylo... zato tu máme spoustu jinejch a mené užitečnejch obchodů.... taky bych mohla aspon vyžehlit.... jinak sme taky koukali na hokej a byl to nervák až do konce jsem si až řikala, že se na to vyprdnu a pudu k počítači jak jsem se nemoha koukat
22. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady bouri,my nikam nemužeme
22. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se právě večer udělalo hezky... svítí sluníčko, vítr nefouká a bylo pěkně teplíčko... až sem litovala, že jsem si tu mikinu brala
22. kvě 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm...divný jaro
22. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my asi pudem koupat už nespal dlouho tak od půl třetí.... a na procházce neusnul tak jsem zvědavá v kolik pude spinkat páč ani moc unaveně nevypadá a nechová se kromě toho když mě vidí :sweat_smile: ....
22. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych spala, až bych brečela :rolling_eyes:
22. kvě 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si měla tak špatnou noc??? Jonášek taky moc nespí poslední dobou v noci... ale když usnu hned jak nakrmim tak to jde :slight_smile: ... ale večer už jsem uanvenější....
22. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se vyspala dobre,vytuhla jsem kolem osme a vstavala tez kolem osme. mala jedla jednou ve tri a predtim taky,ale to nevim,jen vim,ze jsem v ty tri sla delat novy mliko
22. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si to měla dobré :slight_smile: ... já se opět snažim uspat Jonáška v posýlce... a opět se nedaří.... nevim co si to zase vymyslel..... no chvilku ho nechám.... ale o je jekot to vám povim.....
22. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi tě moc líto kac...snad už bude jen líp.....vím o čem mluvíš,když Jonda ne a né spát...a to jejich brečení.Srdíčko mi pak taky plače!!!!
22. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tady bylo dneska super po hokeji se zatáhlo a začalo pršet!!!!Zmoklo mi prádlo :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už tady zase svítí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem mu ještě prso... pak ještě chviličku ječel, ale už spinká :slight_smile: .... snad ho to zase naučím :slight_smile: ... on je supráckej... ale fakt se mi přestávaj líbit ty mosty co dělá... no ve čtvrtek jdeme na rehabilitaci tak se na to zeptám doktorky... uvidim co mi řekne... třeba jenom posiluje.. nebo ho fakt bolí to bříško páč už fakt prdim na nejezení nadýmavejch věcí... a po dlouhé době jsem si vychutnala dobrý bolonský těstoviny i s cibulí a česnekem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......
22. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem nějaká utahaná, malý se v noci budil.. je utahaný, ale spát nebude. Kousla jsem do rohlíku a vyletěla mi plomba..já se na to vykašlu, od porodu už 3 zub se kterým musím k zubaři..
22. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuby mám docela v pohodě,ale všimla jsem si ,že mě začínají bolet kolena!!!!Bud potřebuji vápník nebo hubnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zuby.... je s nima potíž vid pett? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pa pa jdu ven :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
V těhotenství jsem byla 2x, teď se tam asi nastěhuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malý se začal jakože plazit, problém je v tom že je na zádech prohne se do mostu a odrazí nohama..vypadá jak housenka :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett...to dělá Kubík taky...podle dr je to v pohodě...prostě si našel jednosušší způsob pohybu než plazení na bříšku. Jenže to dělá i v postýlce takže už se kolikrát praštil o šprušle.
Jinak Kubík se teď jakoby zázračně uklidnil...už od včerejška nemrčí, hraje si chvilku i sám a spousta věcí ho najednou rozesmívá....možná je to tím, že už třetí den má mrkvičku a taky dvojku UM...třeba fakt měl hlad chudáček. Ale je to fakt hrozně psychicky vyčerpávající, když je nespokojenej....takhle je to sice taky záhul, ale když se směje tak je to všechno nějak veselejší a ani to nevyspání mi tak nepřijde. On je rozdíl vstávat ráno k protivnýmu ubrečenýmu mimču anebo když se na mě z postýlky směje, brouká si a výská. Tak jenom doufám, že mu to vydrží.
Teď už usnul....ale jsem zvědavá jaká bude noc...spal 2,5 hod dopoledne a odpoledne dvě hodiny až do půl šesté....tak uvidíme....
Kac...já ho v postýlce uspávám u flašky mlíka....škoda že se ty prsa nedají natáhnout až do postýlky, že? :grinning:
22. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý si v postýlce nechce hrát..teď jsem ho dala do postýlky, chvilku tam brečel teď je klid
22. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ho dávám do postýlky taky jenom na spaní...ale ráno když se probudí tak si tam ještě hraje sám a já ještě pospávám...a právě jsem slyšela rány tak se jdu podívat a on narážel hlavou zespodu o šprušle...opakovaně :grinning: A někdy ho dávám do postýlky i přes den...když po jídle nechce být v lehátku...on má reflux a postýlka je vyvýšená tak aby hned neblinkal...pustím mu kolotoč a on chvilku vydrží. Jenže už na sebe kolotoč jednou strhl tak mám teď strach aby si něco neudělal...
Je to problém když třeba někdo zvoní...my máme venkovní dveře přes dvůr takže nemůžu jít otevřít s ním aby nenachladl....dřív jsem ho nechala na zemi nebo v lehátku, teď už mám strach....na zemi aby se nepraštil o něco hlavou a z lehátka aby nevypadl...a bude prej hůř :grinning:
22. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek