• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
tak u zubaře jsem jako doma... už se ani k němu nebojim chodit.... mám tam hotový minový pole :frowning2: ... ale prej s tim nic nenadělám mi řikal zubař.... tak až prostě budeme ty milionáři tak si nechám udělat celou novou hubu a bude.... jinak prsa se do postýlky natáhnout daj to bys koukala :grinning: :grinning: :grinning: ... v nejvyšších stavech nouze jsem to používala ale ted už ne.. už prostě trvám na tom, že usne v postýlce a bez prsa a basta páč si neumim představit jak bych to asi dělala kdybych přestala kojit... takže jsem najela už natvrdo... a asi najedu natvrdo i na flašku páč dneska jsem kojila snad co hodinu hrozný a v noci se taky budí víc... nemusím ho odstavit úplně ale aspon jednou denně aby si dal lahvičku...
22. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už nevím kde ho nechat...na zemi se odvalí pryč a v postýlce má mantinel a nebesa které si dává do pusy. kolotoč vrátíme až snížíme postýlku to ho neurve :slight_smile: a nebesa půjdou pryč
22. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zubaře mi ani nepřipomínejte....jsem tam byla nedávno a už mě zas pobolívá jeden krček potvora :angry:
já už ho právě nikde nenchávám samotnýho, jen v postýlce když spí...jinak když už něco musím tak ho mám s sebou v lehátku anebo ho nosím na ruce...už jsem docela dobrá v tom co se dá zvládat jednou rukou...i tak už vařím :grinning: ...a v lehátku ho mám i když jsem na záchodě...tak doufám, že z toho nebude mít trauma :grinning:
22. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ho ještě chviličku bez dozoru na zemi nechat můžu... ale taky mi to zachvíli skončí.... u lehátka mám napsáno, že je jenom do půl roka a že v něm nesmím malýho nechat pokud už sedí (což nesedí, ale v té zvýšené poloze se už očas umí vyšvihnout do sedu a pak se předklání a tuhle jsem se achvilku otočila a už visel hlavou dolu....
22. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho nosím spíš v autosedačce a lehátko mám v kuchyni...asi si koupím manducu..chlap mi ji rozmlouval, ale on ho celý den nenosí :confounded:
22. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac co máš za lehátko? Já to do 18kg do sedu se přitahuje s přehledem... minule jsem ho nechala v pololehu na posteli opřeného o polštář vedle psa a on se dostal do sedu a chvíli seděl a hrál si se psem :slight_smile: v kočárku ho už vážu..
22. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám lehátko do dvou let a do 18ti kg tak snad ještě vydrží i když už mu z něj lezou nohy :slight_smile:...ale má tám popruhy na připoutání, ale i tak mám strach aby se neotočil i s popruhama a neshodil to celý na sebe. Dneska jsem mu dávala zas epít z hrnečku jenže on si ho chtěl držet sám a samozřejmě se nakonec praštil do hlavy...tak bylo pár slziček. Já ho do kuchyně přenáším v tom lehátku...teda už nepřenáším ale tahám po zemi...i tak dostávají záda zabrat.
Manducu má kámoška a hrozně si ji chválí...mně už to teď přijde i zbytečný...je celkem drahá. A navíc nevím jestli by se mu v ní líbilo...když jdu třeba na zahradu a beru ho sebou v náručí tak se za chvilku začne kroutit...on pořád potřebuje pohyb. Vím, že jde objednat i na zkoušku ale vím, že bych pak neměla sílu to zase balit a posílat zpátky... :wink:
holky taky se vám tak hrozně potí? Malej někdy po jídle nebo když si hraje na zemi má úplně propocený vlásky....
22. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevim nějaký levný a úplně blbě udělaný a do kolika kil je to nevim mám dojem, že tam bylo napsáno bud 9 nebo 18 už fakt nevim... ale udrží i mě tak jsem v klidu s váhou.... holky já vůbec nevim co mám dělat s krmenim jako zeleninkou.... já ho dám do lehátka a dám mu bryndáček, jenže on je nenechavec nenechavá a hned si ho strká do pusy tak mu ho vyndám a řeku ne (zkoušim jestli to začne chápat časem)... no ale jak příde přesnídávka, tak se napřed sápe po skleničce takmu jí dám z dosahu no tak si zase narve ten bryndák do tý pusy a je v tu ránu celej od toho co jí... jak mám udělat to aby při jídle nechal ty ručičky napokoji????
22. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac...no já zatím krmila s manželem kdy jsme mu každej drželi jednu ruku, jednou jsem krmila sama a když jsem nesla lžičku tak jsem druhou rukou a loktem držela ručičky. Mamka říkala že oni nás svazovali plínkou... :grinning: Ale podle moderních knížek se má dítě nechat aby potravu prozkoumalo i hmatem...aby se s ní seznámilo...no ale ten autor to asi prát nebude, že....
22. kvě 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tam napsáno výrobce babyprint (nebo tak nák).... já ho nekupovala... a jonášek se nepotí... jenom občas v noci v postýlce nebo když ho moc navleču do kočáru jinak ne....
22. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě... já sem mu dneska aspon strčila ruce do toho jak je připoutanej, ale moc to nepomohlo.... a nechci aby k tomu začal mít odpor protože ho svážu.... když mu to dám hnedka po spaní tak je ještě takovej rozespalej a ruce nechá na pokoji celkem, ale dneska to dostal když měl fakt dobrou náladu a to jsem ty ruce nestíhala
22. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mu držím ruku, ale vetšinou je v klidu dneska měl kořenovou zeleninu, nebylo to špatné. manducu má sestřenka tak to zkusíme. malý se taky dost potí..
22. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je manduca????
22. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budeme mít zítra poprvé mrkvičku s bramborem a už jsem koupila i cuketu s bramborem...ta barva je dost nechutná. jinak mně teda ty příkrmy vůbec nechutnají...už se těším až budu mít na zahradě vlastní....A taky prodávají strašně málo jednodruhových skleniček...s masem jich je spousta ale jenom čistá zelenina skoro není. :angry:
22. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkoušela jsem cuketu z dm jinou jsem nesehnala byla to spíš bramb.kaše bez chuti a trochu cukety
22. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chcípá mí notebook a šňůru mám u malýho v ložnici tak ho nechci budit, takže jdu spát...dobrou
22. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to se mi líbí.... nevim ale jestli bych to za tu cenu tolik využila.... rozhodně na živce kdyby sme šli na výlet na vyhlídku... tam bych se kočárem nedostala, ale jinak as moc ne :frowning2: ..... no taky jsem koukala, že tý zeleniny moc neni... nebudu to hrotit... tohlemu zatim stačí a pak bude dostávat ty masový tak bude pstřejší... a nebo začnu vařit... ale tomu sama nevěřim....
22. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou, můj vydrží tak minutu bez šňůry
22. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ten náš notebook používám jako pevnej takže je na šnůře pořád... ale to doufám brzo skončí.... a bude normální stolní počítač... on teda je ale neni základovka....
22. kvě 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám obyč. klokanku kolem krku, ale z té bolí záda
22. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já přemejšlim, že bych ase pak nasadila šátek , v tom se dá nosit i na zádech... ale mám nákej divnej... bojim se v něm jonáše nosit
22. kvě 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych ho asi neuvázala no nic malý konečně spí tak jdu taky, budí se ve 3 na jídlo asi má budík :wink: tak at se vyspím
22. kvě 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou... mě se vzbudil před půl jedenáctou... děsnej bordel... nevim co si to vymyslel :frowning2: ... asi jdu taky spát
22. kvě 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko

Zdeni kolena, jeeeeej nepíšeš o mně.
ale já je nějak cítím snad od Vánoc,ale strašně,když si dřepnu,tak se z dřepu normalne nezvednu,musím na kolena na ctyri,a zvedat se jak nemocná bába. strasne to bolí,i když jdu ze schodu, když si sedám,kdyz se zvedam.kolikrat uplne citim,jak mi tam necoi rhne
23. kvě 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin nebo komu to tady spadl na prcka ten kolotoc????jak se to udalo,dyt on je zahaknuty zespod i z vrchu o tu vrchni vodorovnou latku??
23. kvě 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
juu vy jste probiraly nostika.
moje srdcovka.
mam satek i manducu,nedam dopustit ani na jedno. a super je tedka,kdyz jdu s malym na hriste,tak nemusim tahat kocarek a mala se diva a nevzteka se.

satkovala jsem kdyz byla mrnatko,tedka vyuzivame manducu.
co se tyka tech obycejnych klokanek...nesla bych do toho,nejen ze vas z toho boli zada,ale hlavne to neni zdrave a dobre pro miminko. klasicka klokanka,nezajistuje spravnou polohu patere,nozicek a nici se pater,deti visí za rozkrok a uz vubec nenosit celem od sebe
23. kvě 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile: ....proč ne čelem od sebe???? tady je pěkně hnusně.... raak to tě to bolí tak moc??? a nechtěla by si s tim k doktorovi??? mě občas chytnou záda dole jako kdybych si narazila kostrč a nemůžu se vůbec ohnout k malýmu, ale neni to častý tak to neřešim
23. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac k dr,ani neee.nemam rada doktory a pokud to neni moc akutni,nejdu.
celem od sebe vubec,nici se mimcum pater. kor takhle malym.
kdyz je neses celem odsebe,plandaji jim nohy,visí za rozkrok,nemají vubec oporu patere.
spravne postaveni miminka na noseni jsou nozicky pokrceny a kolinka museji být víš než zadeček a zakulacená zádička,což celem od sebe proste nezajistíš
23. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha... no já klokanku stejně nemám... a šátek jsem použila asi třikrát mám nákej divnej... sem zase blbě koupila... je celej ze 100% bavlny a hrozně se vytahává... tak jsem se bála, že mi z něj vypadne.... a ještě v něm byl hrozně zkroucenej :frowning2: ... tak jse si pak řekla že ho radši budu nosit v ruce než mu křivit záda
23. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek