• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
no ono prave noseni na rukach taky neni dvakrat dobry pro jejich zada.
teda zalei jak nosis., rozhodne se neman osit ve svisle poloze....

ja jsem na to uchylna...
23. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
co mas za satek???mela by tam byt znacka a kolik stal??
23. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro me byla v zimě jednodušší manduc,akdyz jsem strojila oba do skolky a jeste pak vazat,brrr,spocená jsem byla až někde.
23. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
koupila jsem ho v chiccu a stál 2000 šílená cena ale on furt plakal... tak jsem si říkala, že když ho budu noit v šátku tak mu u mě bude líp a bude všechno v poho ... no když už se mi ho podařilo do toho šátku dostat tak se chvíli vzpíral a pak usnul no ale nevešel se mi do šátku v tý poloze jak tam jako leží tak jsem ho začala uvazovat hlavičkou nahoru a to měl hrozně zkroucený ty záda... tak jsem ho úplně odendala
23. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi si ho patne vazala,jinak by mel byt ok. podsazeny zadecek,kolinka vis a tim padek kulaty zadicka.
zkus to znova, ted je vetsi,pujde to lip. satek by mel byt dobrej.
23. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tou polohou lezmo myslis asi kolibku,vid?????nekterym miminkum se ani nelibi.
vertikalne asi vazala co??kriz s kapsou uvnitr???????????????
23. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby si chtela mam super meilik s videama od kamaradky,co me ucila vazat
23. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady v tý knížce se to jmenujedvojitě překřížený šátek s vakem u vnitř... takže asi to co si psala.... a ten šátek se fakt strašně tahá neni pevnej
23. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
taha,protoze je to elastik. pevny satek jako je didimos,nebo stroch by se ti netahal,ale zase kdo je zvykly na pruzny satek,s pevnym se spatne vaze.
nevaz podle navodu v knizce,ale najdi si videa. je to lepsi,vidis to.
super navody jsou na
www.nosenideti.cz

nebo mi hod meil a ja ti poslu ten meilik od kamaradky
23. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
treba ja mam tento http://www.slune.eu/noseni-deti/satky/pevne/storchenwiege/satek-storchenwiege-leo

a cenove je podobny tomu redcastlovymu,ale je to pevnej satek.mozna bych reda prodala a koupila si z druhy ruky kvalitni didimos nebo storcha a bude uz zanoseny,copz je suer
23. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale oni pevnej neměli jinak bych brala asi pevnej... fakt se bojim, že mi z tohohle vypadne... a bud ho zkusim prodat a nebo počkám až začne sedět a budu ho uvazovat na ty záda.... ale nevim... v létě bysme se asi uvařili....
23. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAc prvne se nauc vazad poradne a dobre ten vertikal,neni sranda pak vazat zada,jestli myslis batoh.je to tezsi.
navic na zada je lepsi pevny satek.

jinak to byla docelai nvestice,prvne sis mela asi o noseni neco zjistit a vyzkouset poradne
23. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vypadnout ti nevypadne,kdyz ho mas dobre uvazanyho
23. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koukala jsem jak to vážou na ty záda.... no docela legrace :sweat_smile: .... a je mi jasný, že pevnej je lepší.. a to víš já jsem děsně zbrklá a jak si něco usmyslim, tak to chci mít co nejdřív.... a hlavně nerada nakupuju přez internet a tohle bylo jediný co jsem tady poblíž sehnala... ale tchýn má snad ten pevnej tak mi ho třeba pučí páč používat ho prej nebude....
23. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky chtela kupovat satek nejaky levny myslim to byla cendulka a kamaradka co dela i kurzy atkovani se zhrozila.....je pravda ze je lepsi za satek opravdu priplatit a mit kvalitni satek.to samy si myslim o nositku,nikdy bych nesla do jinyho nez ergo nebo manduca. a vzdycky ho s dobrou cenou prodas,az nepotrebujes
23. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se mi zase budí v noci hrozně často... vzbudil se v půl jedenáctý, pak v jednu, pak ve čtyři a vstával v sedm... a pokaždý hltal jako o závod.... je možný, že už mu to mlíko prostě nestačí???? a že by na večer měl dostávat třeba kašičku??? nebo já nevim... minulej měsíc vyrost o 4cm tak si myslim, že sprut už měl a nebo ho má až ted????
23. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevim zrovna levnej ten šátek nebyl... ale v chicu je drahý všechno.... vypadá pevně, ale nelíbí se mi jak se tahá
23. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAc je to mozny,měl pul roku a myslim ze vecer uz by si mohla davat treba bud presnidavku nebo kasi...zkus a uvidis
23. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a k cene toho satku,ne vse co stoji moc penez,je kvalitni.kolikrat kouzpis za min penez lepsi a kvalitnejsi.u red castelu platis hlavne znacku
23. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no půl roku mu bude zejtra právě... tak jsem si řikala, že je to divný, že by mu to nestačilo už takhle před půl rokem je to sice plus mínus pár dní, ale stejně.... on je jedlík pěknej teda to je fakt, a jsou kašičky od půl roka?? nebo už i od dřív??? já abych hnedka nenastoupila na půlroční kaši dyštak....
23. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vim, že né všchno co stojí víc je kvalitní... ale jsem zbrklouš prostě a občas mi to nemyslí :frowning2:
23. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kase jsou uz od 4 msicu a mas jedno kterou mu das
23. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim to prozkoumat... nemám přehled.... se zbláznim... on už tak krásně spal v noci a tedka zase tohle........ no sranda.... jako jde to protože on pije a když už moc usíná tak ho odendám a dám do postýlky a on spí dál takže nemá zádný noční hrací nálady, ale stejně spát dvě hodiny pak další dvě a pak dvě a půl no nic moc :unamused: .... kvalita spánku prostě 0..... naštěstí už to neni to co měl asi před měsícem a půl kdy si v noci chtěl k romu všemu ještě hrát.... no to byl úplnej děs a to jsem spala 14 dní po 4 hodinách...
23. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kase jsou bud nemlecne,delas bud v um nebo v materine a mlecne,ty zalivas jen vodou.
jsou bezlepkove a lepkove. driv se lepek daval co nejpozdeji,tedka uz zase dle vyzkumu je dle dr jedno kdy lepek podas,alergie na nej bud je a projevi se nebo neni a je to ok. alergii se nevyhnes pozdejsim podani lepku, tak jak je to treba u alergie na bilkovinu kravskyho mlika,u teto alergie,je mozne,ze dite z ni vyroste
23. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zatím jsem naštěstí na jonáškovi nic nespozorovala tak jsem ráda :slight_smile: ... a doufám, že ani později se mu žádná alergie neobjeví.... uvidim.... nějak to vykoumám něco kopim a bude
23. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja davala sunarku a tedka davam nestle susenkovou
23. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ouknu co maj u nás a taky uvidim jestli to bue papkat... to se dává na lžičce ne??? s tou Jonášek problém nemá tak když bude chutnat tak by to šlo....
23. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano lžičkou.
23. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
rak...no malej už totiž dosáhne na hračky na kolotoči a jak za ni tahal...strašně rychle...tak se ten úchyt co je na postýlce asi vyviklal a celý to spadlo....taď jsme to pořádně utáhli, ale stejně mám strach
23. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek