• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
aha,ja prave premyslim jestli to mate dobre chyceny. ono se to toti jinak nehybe. nemas fotku??
23. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
fotku nemám...ale on to asi vyviklával dlouho...normálně se to nehýbe, ale je to na našroubování ..takový platový kolečko, takže se to asi povoluje
23. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
a když ty vaše děti tahaj za hračky na tom kolotoči jdou sundat??? já tam mám ty zvířátka na suchej zip a když zatáhne tak ho sundá.... a za zbytek netahá... má to hrozně rád :slight_smile: ....
23. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
lin ja vim jak se uchytava,a zalezi jak to mate uchyceny. nemuzes mi to prosim vyfotit.
segre to taky dela a ja ses s ni doahduju,ze to maji blbe upevneny.
23. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Kac nam nejdou,jsou napevno
23. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak kdyby ty naše nebyly sundavací tak mu to snad nad tu postýlku ani nedám... to by to na sebe strhnzl určitě je ti z nějaký hrozně křehký umělý hmoty a asi by to zlomil...
23. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
rak nevím jestli z toho něco poznáš :wink:
holky konečně neděle...to hlídá můj...jedou s klukama s kočárama a pak ještě k tchánovcům....do šesti budu mít klid... :sunglasses:
23. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jo poznam,mate to stejne jako ja. diky
23. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
lin to se maaas.
ja jsem s detma sama
23. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jestli se nic nepokazí, tak du večer do hospody :slight_smile: .... a venku je zase pěknej hic.. jsem si vzala tenkej svetr a triko s dlouhym, že to bude stačit a zase mi bylo vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... venkovní teploměr je mi tady na dvě věci když svítí sluníčko tak mi ukazuje něco přez třicet někdy i čtyřicet a i když je pod mrakem tak to asi neni moc aktuální.... a do stínu to nemám kam dát... stín tu máme akorát chvilku ráno.... to bude v létě prcek doma furt nahatej jaký tu bude vedro....
23. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte maminky, prosím vás, můžete mi písnout, jak ty vaše listopadový mimča spinkají? Myšleno kdy vstávají, jak se v noci budí, kolik spí přes den atd?
Já už začínám být zoufalá. Náš Denda, se v noci budí i po hodině apůl. A dokud nemá to prso v papule, tak znovu neusne. Zkoušeli jsme místo toho dudany, čajíky, ale nic. Kvůli nespinkání jsme začali s příkrmama (kašičky, mrkvičky) ale nic se nezměnilo. Přes den víc papá, míň spinká ale jak říkám pořád žádné zlepšení.
Budu ráda, když mi napíšete jak jsme na tom vy.
Díky
23. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
pikynka: my sme na tom tedka hodně podobně ale nají se a spí dál, dneska se jdu podívat po kašičce jestli to pomůže pže mi příde, že má hlad... ale jestli se ti budí po hodině a půl, tak to může znamenat, že chce jenom vědět že tam si... tak ho zkus třeba jnom pochovat a ne ho hnedka dávat prso a jestli umí sám usnout v postýlce tak by to mohlo zafungovat... mě se taky budil napřed po třech pak po dvou a kolikrát si chtěl ve dvě v noci hrát pak dokonce po hodině a půl,a le jak se vzbudil po hodině a půl tak už jsem mu nedala prso jenom pochovala a dala zase do postýlky a on spal dál a asi za dva dny spal zase skoro celou noc... ale tedka nevim jak to mám řešit když se zase budí po třech hodinách
23. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Malá mi spí celé odpoledne. Ještě se nevzbudila od dvou. Normálně se začínám nudit :grinning: pikynka- malá zaspí kolem osmé, a budí se na jídlo v jednu, a pak až kolem páté. Ale já nekojím, dávám umělinu. Dávám hami extra na noc a krásně mi spinká. No ona tak spí už od poronice. Narodila se v 16.30. V osum sem se dostala na pokoj ,a když mi ji po osmé přivezli tak spala až do pěti do rána na jeden zátah. :grinning:
23. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, malej chodí spát kolem deváté večer, pak mu dám ještě najíst když jdu kolem jedenácté spát já. Pak se budí kolem třetí a mezi 6-7 vstáváme. Pak jde spát dopoledne na dvě hodinky a odpoledne na dvě hodinky a někdy si schrupne ještě večer tak na 45 minut. Já bych radši kdyby nespal tolik přes den a spal dýl v noci...ale co nadělám. Jak je tři hodiny vzhůru tak začne být protivnej tak je lepší ho uspat, aby měl zase náladu. Když se v noci vzbudí tak jsem zkoušela dávat dudlík, on sice usne, ale stejně je za hodinu vzhůru a řve...to je pro mě lepší mu dát jídlo zrovna...víc se vyspíme oba dva. A on si v noci rozhodně jenom necucne...vypije klidně 150 ml, takže hlad asi fakt má.
pikynko musíš vydržet....taky jsme měli období kdy se budil po hodině pak to samo přešlo. Kaše byla celkem bez efektu...akorát měl po ní zácpu a ještě větší žízeň.
23. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já vám teda nevim... koupila jsem nějakou kaši od nestlé.... a maj tam napsáno, že na to množství mám použít 8 zarovnanejch polívkovejch lžic (neni náhodou každá jinak velká???) a taky to nejde zarovnat... a nešlo mi to rozmíchat bez hrudek... tak nevim... Jonášek poctivě otvíral pusinku a vypadal, že mu to i chutná, ale mám dojem, že většina obsahu stejně skončila na plínce, že to plival..... tak nevim... jo a dneska jsem ho prvně viděla jak se snažil dostat za hračkou kterou má z dosahu a vypadalo to velice vtipně páč ještě neví jak na to tak jenom třepetal nožičkama a ručičkama :grinning: :grinning: :grinning: .... doufám, že na to příde :slight_smile:
23. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Kac oni tam maji i gramaz,ja to delam proste od oka,aby to nebylo ani ridky ani husty a rozmichavam vidlickou nebo metlickou po kazde lzici a hrudky nikdy nemam
23. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
no vidličkou jsem to taky zkoušela a metličku nemám..... a maj tam napsáno,že to tam mám nasypat najednou tak jsem se ím řídila.. a nic na čem bych si zvážila gramáž aky nemám.... tak jsem tam místo osmi lžic nasypala 7....
23. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
dyt ti pisu, ze to delam od oka. tech lzic na 120ml vody davam tak cca 4.
a jinak k tem hrudkam,me napadlo, ze to bude hrudkovatet, jinak by si to msuela delat naopak,mit prasek a do nej lit vodu,prasek do vody hrudkovati vetsinou
23. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
já na to chtěla vzít pak mixér, ale nevim co by to s tim udělalo, ale těsto na palačinky mi to umíchá skvěle... když to míchám vidličkou tak ho dělám asi hodinu a půl a s mixérem je za 20 min hotovo :slight_smile: .....
23. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
mixer ne.
zkus to po kazdy lzici rozmichat
23. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem ji napřed rozmíchala ve studeným mlíku a teprve pak zahřála a hrudky jsem neměla :wink:
23. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ja zas enapoustim 100ml studene vody a 20 doplnim prevarenou,je to vlazne a hrudky tez nejsou
23. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Kašičku jsem udělala jednou a byla jak beton. Dávam teď rýžovou krupičku a používám odměrku od Nutrilonu. 4 odměrky na 120ml. A jsem spokojená. :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Teri nedavno jsem to udelala podobne,mala ji plivala.proste ji delam jak vidim......vcera dojedla krabici susenkove od nestle
23. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jí to nenutím když to nechce... Tu krupičku dávám sem tam. Ale kaši nechce. Nevadí i tak je jí dost, nemusí přibýrat ještě ještě víc.
23. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ja davam.kdyz nema, v noci se vic budi. kdyz ma,nejedla v noci vubec.
23. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ona se mě budí pořád stejně, takže to nějak nehrotim :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
u nas prave ne,ale vypozorovala jsem to az tedka.....a jsem rada.modlim se za cele prospane noci. to starší spával celou noc od jednoho mesice
23. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
závidím.... i když taky si nemůžu stěžovat jednou za noc vztanu a dám jí mléko a v pohodě vydrží do šesti.
23. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
23. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek