• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ktr,rak...vám ti děti pěkně řádi v postílce...to my pořád nic...kam jí položím tam jí najdu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé,já tu fotku omylem smazala :unamused:
23. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jakou zase nějakou povedenouuuuu :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
23. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já něco ozkouším.... :slight_smile: ... byla jsem na hokeji v hospůdce tak jsem tu až tedkons.... sme dobrý prostě... :grinning: :grinning: :grinning: .... jinak přei šem dobrou noc i kdyzž si to asi přečtete až ráno :slight_smile: ..... jsem ráda,že jsem zase někde byla zvlášt když byla taková pěkná atmosféra :grinning: .... jinak my asi budem mít no stejnou jako vždyck takže jdu zalehnout, abych aspon něco naspala předpokládaný nejpozdější budíček tak ve dvě ráno... další v pět a když se povede bude spát do osmi když ne tak v šest nebo v sedm :unamused: ....
23. kvě 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo já jsem to napsala jak kdybych byla nametená :sweat_smile: ... nejsem jenom mám své obvyklé překelpy a nečetla jsem to ani trochu... tak ted už dobrou :grinning:
23. kvě 2010 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko

Kaci obdivuju te,ja bych tak maly ditko tchanovi ani tchyni nedala.nejde o to,ze by byli neschopni,ale je maly na to aby mama flamovala a tata nebyl doma.
24. kvě 2010 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:
přes víkend jsem neměla moc čas, tak jsem vás jenom dočetla.
My spíme čím dál líp :slight_smile: , ale nechci si to zakřiknout :wink: , spát v osm a první kojení o půl třetí, pak v sedm :slight_smile: . Přes den spí taky dobře, takže ťuk, ťuk, ať nám to vydrží.
Na hokej jsme se dívali doma, byly to nervy a ještě ve tři ráno mě vzbudil nějakej fanoušek, co venku vyřvával radostí z úspěchu těch našich kluků :grinning: :grinning: a pak byla od šesti bouřka...teď jak jinak - poprchává...už si začínám zvykat...
24. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky prší...už mě to fakt štve.odpolende zase zmokneme,jak pujdem do školky
24. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to byly nervy včera...poslední dvě minuty jsem zešedivěla snad o sto vlasů :grinning: ...taky jsem si dala vínko a šli jsme pozdě spát tak mě dneska lehce bolí hlava a malej je čilej už od šesti to zas bude den :grinning:
jinak včera jsem si odpoledne lehla jak byl můj s malým....jenže pak mi to nedalo a dvě hodiny jsem gruntovala takže jsem si moc neodpočinula
A malej prý u tchánovců zlobil a když uviděl tetu tak prý začal strašně plakat...je možný že už by začínala separačka? Protože na mě se pak doma smál....
a tady taky prší....já už chci léto!
24. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin jo, myslim, ze mozny to je.
u nas se zacne knucet,jen se vzdalim z dohledu

ja se nekoukala,M. m nasral,tak jsem šla spát
24. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin je to možný, protože náš malej je mnou teď jak posedlej....jak odcházím z místnosti, tak natahuje, a když ho chce pochovat někdo koho moc nezná, tak se lituje a nechce.... ještě před pár dny mu to bylo jedno a na každýho se smál
24. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve stredu je vizita o rakovine delozniho cipku,nesmim zapomenout a koukat se
24. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se chci dívat skoro pokaždý, ale nikdy to nevidím a tak si to pak pouštím na netu...
24. kvě 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je to docela dlouho,koukala jsem na netu na prvni dil,zez vedavosti,ale tohle videt chci
24. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.... tak budíček v jednz se nekonal... zatose konal budíček ve 4 kterej trval až do 6 :confounded: ... takže jsem spala asi pět hodin ale dobrý.... jinak raak já si vůbec nemyslim, že je nahlídání malej.. naopak všude čtu jak je dobrý když ho někdo příbuznej pohlídá.... zvyká si tak, že je taky s někym jinym než s mámou a jako, že Jonáš je jenom semnou.... navíc jsem ho uspala a teprve pak jsem odešla a tchán hlídal spící dítě a Jonášek se probudil těsně před tim než sme přišli a byla jsem na telefonu takže kdyby se vzbudil dřív tak bych u něj taky hnedka byla... já jsem ráda, že jsem šla aspon nějaké zpestření :slight_smile: .... úzkost už malinko taky pozoruju, ale neni to nic hroznýho zatim... jenom natahuje a jak s nim začneš dělat srandičky tak je v pohodě :wink: ....
24. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dneska má Jonášek půl roku :slight_smile: .... ještě teda ne až v půl čtvrtý :grinning:
24. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
misko jak vypadá když se lituje? :grinning:
24. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac jo hlidat jo,ale treba úpres den a tak a ne v noci.
na tohle mam ja zas ejinej nazor.
a to jak pisou hlidat nekym jinym,urcite nemysli aby mama sla do hospody,tata byl buh vi kde

nemam nic proti tomu jit do hospody,taky chodim,ale vzdycky je s detma doma manzel
24. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc za odpovědi, holky.
Prostě s tím spaním budu doufat, že se to bude prostě jen zlepšovat...Kaše na noc nepomáhají. Denisek flašku-savičku odmítá(a to jsem nakoupila 5krabic nutrilonu na dobrou noc), bere jen lžičku, prso a dudák na usnutí.
Takže se jen modlit.
Jinak VIVA českýmu hokeji !! :slight_smile:
Holky, chodíte s prckem na babyplavání?
24. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin - krabí pusinku a má očička zalitý slzama :wink:
24. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikynko my chodime
24. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak dneska noc super malý spal od 22 do 6.30 a leží ještě teď.. Já ho nechávám už od malička s mojí mamkou a tetou a většinou v pohodě..minule si ani nevšiml, že nejsem doma...Ale teď je to děs! Řve když jdu pryč, včera jsem ho měla v autosedačce stála tak, že na mě neviděl a byl řev a s mamkou řve taky...Včera jsem zjistila, že když se vytratím tak aby mě neviděl tak je klid...otázka na jak dlouho... Ve čtvrtek jdu k zubaři tak jsem zvědavá co se doma bude dít, abych nejela s ním..
24. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moji mamce ji necham,kdyz jsme u nich,potrebuju na pedikuru nebo tak...nema problem.
ale pres noc mi to prijde jistejsi,kdyz je s manzelem.
24. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak: to bych tak dva roky nešla vůbec nikam, pže nehrozí aby manžel pohlídal Jonáše a když malej spí u sebe doma v postýlce a tchán je tam jenom proto aby hlídal jetli se nevzbudí a kdyby jo tak aby mi cinknul a já hned přiběhnu... tak na tom neni nic špatnýho (kromě zneužítí tchána)... nezlob se,ale já v tom fakt nevidim žádnej prohřešek... a jednou za půl roku si snad vyrazit někam můžu....
24. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přes noc ne, ani přes den ho nechci nechat samotného, ale ne všude se dostanu s kočárem nebo k doktorovi ho brát nechci. Ale abych ho někomu jen tak půjčila taky nehrozí...
24. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac to je o prioritach vis.
24. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett kdyz se nekdy jinak neda......mam stesti,ze manzel smenuje,ze se vsechno nejak kombinuje,abycho mto prostridali
24. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomu nerozumim... jak o prioritách??? sama si řikala, že taky chodíš pryč... a jestli je se spícim dítětem doma manžel nebo tchán už je jedno ne??? já bych se bála nechat spícího Jonáše s martinem... páč ten prostě usne a spí a nevzbudí ho nic a je mu jedno, že měl hlídat... na tohle se můžu mnohem víc spolehnout na tchána.... takže radši nechám spící dítě s tchánem než s manželem, pže u tchána vim, že neusne.... tak už do mě prosím nerej (jestli to neni rytí tak se omlouvám, ale trošku jsem to tak vzala), já vim co dělám....
24. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ryti to neni..
ty priority myslim tim,to ze kdyz manzel proste nemuze,tak jsem doma. neni pro me dulezitejsi jit nekam sedet, nez byt s dietem.
a nereju do tebe,pisu ti muj nazor
24. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pokud někde nutně nemusím tak nejdu..posezení a různé takové akce mi nechybí...Jen chlap si to myslí a chce mě občas někde tahat...chlapi to asi berou jinak prcek je malý a nemám potřebu ho s někým nechávat a večer někde chodit...věčně to trvat nebude
24. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek