• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
pett noooo, az budou velci a nebudou stat o maminky,si jeste uzijem.
24. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
navic, vetsinou proste jdem treba i s detma nekam na zahradku,mala spi nebo sedi v kocarku,maly se vyblbne a mi spojime prijemne s uzitecnym
24. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to prostě jenom nechápu.... moje priorita je samozřejmě malej... ale můžu si jednou za X někam dojít přece, zvlášt když jsem pár metrů od domu.... a když je tchán spolehlivější než manžel tak proč ne sakra??? mě to mrzí, že mi tohle řikáš si tedka připadám jako bych provedla něco hroznýho... přitom to neni pravda.... já jsem se svým Jonáškem furt a ráda, ale potřebuju si taky dáchnout a ten včerejšek mi udělal moc dobře víš a nevim proč bych se jako měla stresovat tim, že je doma s někym jinym než je máma nebo táta, zvlášt když můžu přijít hned jak bude potřeba
24. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to nemylsim tak,ze by si neco provedla...

...jen proste je opravdu tak dulezity jit an to pivo,bty minutu od baraku????a je jedno kdy prijdes a za jak dlouho
24. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě proč nejít někam i s malým...když jdu někde večer a někdo ho hlídá tak z toho nic nemám..
kac pokud nechodíš moc často a je to blízko tak proč ne..
24. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mam dobu,kdy je manzel v ksue v praci,mesic dva,kdy maj moc prace, se skoro ani nevidime,hrabe mi,kor kdyz prsi nebo jsou decka nemocny......litam do skolky,ze skolky,krouzky...mala doktory...
ale pak kdyz uzu jsem i na pokraji sil a potrebuju nekam vypadnout,se vetsinou neco nekd eprihodi,vidim nejaky film,reportaz neco....a uvedomim si,ze je proste nejdulezitejsi byt s detma, i kdyz uz nemuzu.....
24. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 ja to nemylslim pro kacce zle.......jen si mylsim ze se da odreagovat dobre i s detma
24. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak ono není špatné někdy vypadnout, já ale spíš přes den večer mě to netáhne
24. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 jo neni,ja nerikam,ze je...ale kdyz to nejde tak za kazdou cenu proste nejdu.
a uz ticho
24. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, že to nemyslíš zle :slight_smile: já bych malého nejraději samotného nenechala vůbec, ale pokud by si ho vzal chlap tak nejsem proti
24. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hold každý to bere jinak..
24. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz mam pro prcka vybrany dortik
24. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechodim v podstatě vůbec.... a nervozní jsem nebyla...pže jsem prostě věděla, že je tam tchán a že se sice tedka Jonášek budí častějš, ale že dřív jak v půl jedenáctý to nebude takže do půl jedenáctý jsem byla v klidu a od půl jedenáctý jsem hlídala mobil o hodně víc... a odešli sme hnedka po hymně a když jsem přišla domů tak byl jonášek vzhůru, ale byl u něj tchán a snažil se ho uspat... což se mu docela dařilo než sme přišli... kdyby tam s nim bl manžel tak by mi akrát zavolal, že už je vzhůru a nechal by ho řvát, pokud vůbec by bl vzhůru.... a s malým přez den moc nemám s kym a neni na to počasí.... mmoji kamarádi jsou převážně studenti nebo pracující a ty sou přez den v práci a manžel to samé... jo je tu tchýně, ale s tou se nedá jít posedět na pívo nebo tak... leda do cukrárny, která je taky fajn,ale pivo tam nemaj ani nealkoholický.... no a ještě tu znám jednu holčinu co bych s ní mohla zajít i s mimčama, ale nějak sme se k tomu ještě nedostaly.... prostě jsem neshledala nic špatnýho na tom, si jednou dojít jenom s manželem do hospody...
24. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dortík pěknej :slight_smile: ...
24. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko nemusíš se ale pořád obhajovat. je to vas nazor,vas postoj,podle vas, je to to nejlepsi,co muzete dělat...tak se neobhajuj.
24. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: Holky co jéééééé :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni niiiic
jen vymena nazoru
a jeste josu dneska super strepiny o Vaclavu Vojtovi
24. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac se obhajuje :slight_smile: ...rak má svůj názor :slight_smile: .....
24. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem chtěla vařit....ale mamča byla na náštěvě a naznačila,že bych si měla umýt okna!!!!Takže jsem je před chviličkou dodělala!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hrůza,ale už to fakt potřebovala.....hned je venku líííííp :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo okna, mamka porad reje,ze je mam umejt.
rozmontovavala jsem je a myla pred Vancoema a ted opravdu nebudu,neb nam je maj menit.
24. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a uvareno uz mam,v troube se dopíka sekaná
24. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak k mytí oken musim donutit manžela.. bydlíme v devátym patře a já mám závratě... nebojim se vejšek, mám je i docela ráda, ale zamotá se mi hlava při pohledu z výšky a i když si okna můžu úplně otevřít dovnitř do bytu tak si stejně pak musim na něco stoupnout abych dosáhla až nahoru.... nebo se přemůžu a umeju je, ale nevim... aby pak jonášek nebyl bez maminky...
24. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu kojit :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: malá se probudila...tak jdeme papat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to jonášek vypadá unaveně,ale spát neece..... nene :slight_smile: ....
24. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala chrupe od osmi s M. v posteli
24. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá taky spala dneska díl asi věděla,že tady mám moc práce :grinning: :grinning: :grinning: ,ale jen kdybych si lehla s ní tak to je 20min. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se dívám na vizitu...minule tam byly miminka s roštěpem.....ježíííííši,když jsem byla těhotná vůbec mně nenapadlo,že by mimčo mohlo být nějakpostiženýýýýýý.A tet jsem strašná citlivka....... :wink:
24. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek