Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
raakosnicek
24. kvě 2010
Zdeni u starsiho jsem nevedela vubec nic,net jsme nemeli...nic me nenapadlo.
ted u Betky uz jo a byl to jen jeden velky stres
zdenka33
24. kvě 2010
Přesně jak říkáš internet jsem v těhu sice měla,ale tam jsem si hledala jen o těhotenstvííííííí. 🙂 🙂 🙂 vlastě poprvé nevíš do čeho jdeš!!!
raakosnicek
24. kvě 2010
poprvy jsem mela takovy stres,nebo strach z neznama,ze jsem nevedela,co me ceka...podruhy uz to bylo jeste horsi
kacamura
24. kvě 2010
já jsem si ani nikdy nepřipustila, že by Jonáškovi něco mohlo bejt... a tak jsem nad tím nepřemejšlela... ale bojim se si pořídit druhý... bojim se, žže zravý nebude a když si to furt budu řikat tak to určitě přivolám... takže se napřed chci zbavit toho stresu a pak druhý mmčo... jestli se týhle bavy někdy zbavim....
raakosnicek
24. kvě 2010
Kac mozna strach premuze touha po druhym....
ja kdyz je tedka vidim spolu,co vyvadi. Maly dela opicky,Betka se tomu rehta....nemenila bych nikdy. a doufam,ze ukecam manzela na treti
kacamura
24. kvě 2010
fuj to je překlepů... já se na tom notebooku psát prostě nenaučim.... nepíšu všema deseti tak mi furt někde lítaj palce a většinou dolítnou na tu plošku co je místo myši a něco mi zmáčknou brrr...........
raakosnicek
24. kvě 2010
Kac taky mam preklepy. ja tedap isu vsema desewti,ale obcas(vic nez obcas)mam prehozene pismenka
kacamura
24. kvě 2010
já chtěla tři dřív... ale už jsem si to rozmyslela a chci dvě... určitě nechci aby Jonášek vyrůstal sám, ale taky se potřebuju zbavit toho stresu.... prostě babičce umřel druhorozenej syn a mámě zase umřela druhorozená dcera a já z toho prostě mám strach no... a nechci to na nás přivolat... tak ten stres ze sebe potřebuju dostat
raakosnicek
24. kvě 2010
ja driv chtela jen dve,ale ted chci treti.......
kacamura
24. kvě 2010
to se stává.... chtěla jsem se to všema deseti naučit, ale píšu docela rychle těma čtyřma prstama co používám.. a když zkoušim všema deseti tak už mi to nejde jakty prsty přivykly...
raakosnicek
24. kvě 2010
ja umim od stredni
ktr
24. kvě 2010
raak:proč se vlastně malá narodila dřív??u romika to byla psychika.....to víš bylo mi 19 let 🙂
raakosnicek
24. kvě 2010
nevim,asi infekce
zdenka33
24. kvě 2010
tet jsem si přečetla že umřel Petr Muk..... 😞
raakosnicek
24. kvě 2010
taky jsem to četla
kacamura
24. kvě 2010
ježiš a co se stalo???? raak oni ti neřekli co by to tak mohlo bejt???
kacamura
24. kvě 2010
ježiš a co se stalo???? raak oni ti neřekli co by to tak mohlo bejt???
miska73
24. kvě 2010
no fuj...taky to tady teď čtu.. 😞
raakosnicek
24. kvě 2010
oni ti nikdy nereknou co je pricinou predcasnyho porodu,ale hned po poodu jsem kolabovala a mela vysoky crp infekci mocovych cest

sebevrazda
kacamura
24. kvě 2010
už jsem si to taky přešetla... aha to jsem nevěděla, já myslela, že se to ví.... já rodila jenom o pět dní dřív takže vlastně v termínu, ale svádim to na psa.... pže jsem čtrnáct dní před porodem začla venčit mufa a to na vodítku,páč jsem nevěděla jestli by mi neutek a on hodně táhne a taky skáče a tak....
ktr
24. kvě 2010
Jak psali holky,bylo mi 19 a vůbec mě nenapadlo,že by se malej Romik mohl narodit dřív....já jsem až do 34.týdne jezdila do Brna,5 dní před porodem dělala maturitu....tak z toho...byli to nervy.....ještě dnes (a to je 17 let) ho vidím,jak tam hajá v inkubátoru,s vtahujícim se hrudníčkem a ambuvakem za hlavičkou....a dnes kluk jako buk!!!!! studuje průmyslovku,šikula můj!!!!a nemocný taky vůbec není....ale užililjsme si to...celková sepse,podezření na meningitidu,apnoický pauzy-už mi ho chtěli dávat na dejchač 😞
kacamura
24. kvě 2010
jejda.. to není pěkné... ty nervy dělaj hodně co??? se zbláznim... já měla nejhorší začátek... pak jsem měla peklo v práci, ale o mi bylo buřt, na šéfy jsem z vysoka s..... a oni mě skoro ani nepozdravili, ale běda jak viděli, že jsem prohodila slovo... přitom tam krafalo deset jinejch... fakt byli směšný, ale nic jsem si z nich nedělala... věěla jsem, že na mě nemůžou a zase na druhou stranu já je mohla zažalovat za spoustu věcí a oni s báli, tak na mě pakuž ani nemluvili 😃 😃 😃 ... docela sranda to byla .... takže konec jsem měla pohodovej a už jsem se nemohla dočkat jak budu měsíc a půl doma...
zdenka33
24. kvě 2010
@ktr jsem ráda,že to vše dobře dopadlo!!! 🙂 🙂 🙂 Jak vidím ty miminečka v inkubátorech...chte to mooooc síly 🙂
raakosnicek
24. kvě 2010
...ten pohled do inkubatoru...kdyz jsem poprvy po porodu sla naj ipku se za malou podivat,ty pristroje,pipaci alarmy......ted ona tam lezela....

kazdodenni strach,kdyz jsem ji nesla mlicko,jestli bude v poradku...co se dovim
ktr
24. kvě 2010
Zdeni,dík 🙂 🙂 🙂 proto jsem s dalšíma klukama už vlastně celý těhu byla doma...a pohodička 🙂 Jája se narodil ve41 týdnu,Kubík ve 40 tt.,kluci měli 3.80kg a 3.92kg 🙂
zdenka33
24. kvě 2010
Jéééé tak to máš 3kluky???? 🙂 🙂 🙂 🙂
zdenka33
24. kvě 2010
Chtěla jsem taky tři děti...po porodu jsem se zařekla,že jedno mimi stačíííí......ale už mně to přešlo!!!!!! 😉 😉 😉
Holky už máte ,,menstruaci" 😉
raakosnicek
24. kvě 2010
zdeni jo,prave ted,druhou
zdenka33
24. kvě 2010
já právě ještě nééééé,ale už jsem myslela v pátek,že to příde!!!!Bolelo mně hrozně břicho...až křeče...a nic 😞 😞 😞 Asi zaražený prdy 😃 😃 😃
kacamura
24. kvě 2010
tý jo tři klucí to musí bejt docela zápřah ne???... Jonášek bude podle všeho pěknej raubíř a jenom doufám, že ho zmáknu 😃 .... a ještě bych ráda holčičku, ale to si dopředu nevybere člověk.... tak jsem chtěla jít ven a začíná nám tu bouřit... tak nevím :-| ....
kacamura
24. kvě 2010
já mám azalii a po tý se vůbec nemusí menstruovat... ale jinak jsem měla dvě hnedka posobě než jsem začla brát... a nedávno m bolelo břicho a trochu jsem špinila... ale jinak jí očekávám až přestanu brát azalii.....