• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Zdeni u starsiho jsem nevedela vubec nic,net jsme nemeli...nic me nenapadlo.
ted u Betky uz jo a byl to jen jeden velky stres
24. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně jak říkáš internet jsem v těhu sice měla,ale tam jsem si hledala jen o těhotenstvííííííí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vlastě poprvé nevíš do čeho jdeš!!!
24. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
poprvy jsem mela takovy stres,nebo strach z neznama,ze jsem nevedela,co me ceka...podruhy uz to bylo jeste horsi
24. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si ani nikdy nepřipustila, že by Jonáškovi něco mohlo bejt... a tak jsem nad tím nepřemejšlela... ale bojim se si pořídit druhý... bojim se, žže zravý nebude a když si to furt budu řikat tak to určitě přivolám... takže se napřed chci zbavit toho stresu a pak druhý mmčo... jestli se týhle bavy někdy zbavim....
24. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac mozna strach premuze touha po druhym....
ja kdyz je tedka vidim spolu,co vyvadi. Maly dela opicky,Betka se tomu rehta....nemenila bych nikdy. a doufam,ze ukecam manzela na treti
24. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj to je překlepů... já se na tom notebooku psát prostě nenaučim.... nepíšu všema deseti tak mi furt někde lítaj palce a většinou dolítnou na tu plošku co je místo myši a něco mi zmáčknou brrr...........
24. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac taky mam preklepy. ja tedap isu vsema desewti,ale obcas(vic nez obcas)mam prehozene pismenka
24. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chtěla tři dřív... ale už jsem si to rozmyslela a chci dvě... určitě nechci aby Jonášek vyrůstal sám, ale taky se potřebuju zbavit toho stresu.... prostě babičce umřel druhorozenej syn a mámě zase umřela druhorozená dcera a já z toho prostě mám strach no... a nechci to na nás přivolat... tak ten stres ze sebe potřebuju dostat
24. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja driv chtela jen dve,ale ted chci treti.......
24. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se stává.... chtěla jsem se to všema deseti naučit, ale píšu docela rychle těma čtyřma prstama co používám.. a když zkoušim všema deseti tak už mi to nejde jakty prsty přivykly...
24. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja umim od stredni
24. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak:proč se vlastně malá narodila dřív??u romika to byla psychika.....to víš bylo mi 19 let :slight_smile:
24. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim,asi infekce
24. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tet jsem si přečetla že umřel Petr Muk..... :frowning2:
24. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem to četla
24. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš a co se stalo???? raak oni ti neřekli co by to tak mohlo bejt???
24. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš a co se stalo???? raak oni ti neřekli co by to tak mohlo bejt???
24. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fuj...taky to tady teď čtu.. :frowning2:
24. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni ti nikdy nereknou co je pricinou predcasnyho porodu,ale hned po poodu jsem kolabovala a mela vysoky crp infekci mocovych cest

sebevrazda
24. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem si to taky přešetla... aha to jsem nevěděla, já myslela, že se to ví.... já rodila jenom o pět dní dřív takže vlastně v termínu, ale svádim to na psa.... pže jsem čtrnáct dní před porodem začla venčit mufa a to na vodítku,páč jsem nevěděla jestli by mi neutek a on hodně táhne a taky skáče a tak....
24. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak psali holky,bylo mi 19 a vůbec mě nenapadlo,že by se malej Romik mohl narodit dřív....já jsem až do 34.týdne jezdila do Brna,5 dní před porodem dělala maturitu....tak z toho...byli to nervy.....ještě dnes (a to je 17 let) ho vidím,jak tam hajá v inkubátoru,s vtahujícim se hrudníčkem a ambuvakem za hlavičkou....a dnes kluk jako buk!!!!! studuje průmyslovku,šikula můj!!!!a nemocný taky vůbec není....ale užililjsme si to...celková sepse,podezření na meningitidu,apnoický pauzy-už mi ho chtěli dávat na dejchač :frowning2:
24. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda.. to není pěkné... ty nervy dělaj hodně co??? se zbláznim... já měla nejhorší začátek... pak jsem měla peklo v práci, ale o mi bylo buřt, na šéfy jsem z vysoka s..... a oni mě skoro ani nepozdravili, ale běda jak viděli, že jsem prohodila slovo... přitom tam krafalo deset jinejch... fakt byli směšný, ale nic jsem si z nich nedělala... věěla jsem, že na mě nemůžou a zase na druhou stranu já je mohla zažalovat za spoustu věcí a oni s báli, tak na mě pakuž ani nemluvili :grinning: :grinning: :grinning: ... docela sranda to byla .... takže konec jsem měla pohodovej a už jsem se nemohla dočkat jak budu měsíc a půl doma...
24. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr jsem ráda,že to vše dobře dopadlo!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jak vidím ty miminečka v inkubátorech...chte to mooooc síly :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
...ten pohled do inkubatoru...kdyz jsem poprvy po porodu sla naj ipku se za malou podivat,ty pristroje,pipaci alarmy......ted ona tam lezela....

kazdodenni strach,kdyz jsem ji nesla mlicko,jestli bude v poradku...co se dovim
24. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,dík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: proto jsem s dalšíma klukama už vlastně celý těhu byla doma...a pohodička :slight_smile: Jája se narodil ve41 týdnu,Kubík ve 40 tt.,kluci měli 3.80kg a 3.92kg :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé tak to máš 3kluky???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem taky tři děti...po porodu jsem se zařekla,že jedno mimi stačíííí......ale už mně to přešlo!!!!!! :wink: :wink: :wink:
Holky už máte ,,menstruaci" :wink:
24. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni jo,prave ted,druhou
24. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě ještě nééééé,ale už jsem myslela v pátek,že to příde!!!!Bolelo mně hrozně břicho...až křeče...a nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: Asi zaražený prdy :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo tři klucí to musí bejt docela zápřah ne???... Jonášek bude podle všeho pěknej raubíř a jenom doufám, že ho zmáknu :grinning: .... a ještě bych ráda holčičku, ale to si dopředu nevybere člověk.... tak jsem chtěla jít ven a začíná nám tu bouřit... tak nevím :unamused: ....
24. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám azalii a po tý se vůbec nemusí menstruovat... ale jinak jsem měla dvě hnedka posobě než jsem začla brát... a nedávno m bolelo břicho a trochu jsem špinila... ale jinak jí očekávám až přestanu brát azalii.....
24. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek