Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
raakosnicek
24. kvě 2010
tak už vím,c oto je. nejaké vzorečky od Hami
kacamura
24. kvě 2010
jé to se máš... no vidiš a to nevim, že praha 98 je černák....
raakosnicek
24. kvě 2010
jsem to hledala na netu,vis??

a zase bouříííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 8-(
pett7
24. kvě 2010
tak jsme doma a hned začalo pršet 🙂
raakosnicek
24. kvě 2010
@pett7 😉
kacamura
24. kvě 2010
no my vyšli ven... to to ještě šlo a jak sme se vraceli tak začlo pršet, ale nepršelo moc a bylo to doela osvěžující.... tak jsem v klídečku došla dom 😃
pett7
24. kvě 2010
už neprší taková byla bouřka no hnus :-S
pett7
24. kvě 2010
tady je nějaký divný čas u příspěvku 19.24 a je 17.24.. co jsem to stvořila za větu...
pett7
24. kvě 2010
malý se mi na procházce pokadil, byl žlutý až na zádech samozřejmě jsme vzali jiné oblečení......
raakosnicek
24. kvě 2010
no casy koukam nejaky divny, no co už.
pett7
24. kvě 2010
lekla jsem se, že je půl 8... zítra začínám hubnout a cvičit 🙂
raakosnicek
24. kvě 2010
joo cvicit,nemam na cem
kacamura
24. kvě 2010
tady už je dneska druhá bouřka a pěkně to tu fučí... bouřky já miluju, ale musej bejt blesky a od tud mám nádhernej výhled akorát teda nás většina bouřek obejde tak z toho mám většinou prdlajs 😢 .... pett a zítra to odsuneš na pozítří 😃 😃 😃
raakosnicek
24. kvě 2010
joo taky mam bouřky ráda,hlavně v létě,když se pak krásně pročistí vzduch
lin18
24. kvě 2010
Ahojky, tak Kubík už od tří spí....by mě zajímalo co bude dělat v noci 😃 A včera když jsem chtěla koukat na hokej tak nemohl zabrat...jsem přišla o celou druhou třetinu....asi se chtěl taky koukat 😃
já bych taky cvičit potřebovala...kvůli zádům...dneska mě zas bolí, že skoro nemůžu ani chodit... ]-(
raakosnicek
24. kvě 2010
mně bolí,ale jak se tu hrbím na bobku u pocítace
raakosnicek
24. kvě 2010
fuj mě bolí
kacamura
24. kvě 2010
docela se blejská a ukazobala jsem to Jonáškovi, ale toho zajímá víc tahání mě za vlasy 😃 😃 😃 .... já si lin řikala jak po tom pivu bude Jonáš krásně spinkat a on je ještě aktivnější :-N (myslim nealko).... tak doufám, že večer spinkat bude... to to máš až tak s těma zádama??? mě poslední dobou bolej dost, ale chodit ještě můžu... delší vycházky jsou teda problém 😞 ....
raakosnicek
24. kvě 2010
jo tady bylo uplne cerno
pett7
24. kvě 2010
kdy se můžou dávat prckům takové ty sušenky bez chuti?
raakosnicek
24. kvě 2010
myslis treba ty nestel a tak??ja davam odpul roku,ted se s nima patla v sedacce. mela dopoledne i rohlik.
a vetsinou ji je davam do presnidavyk
pett7
24. kvě 2010
nevím jak se jmenují takové ty dlouhé, žluté kukuřičné připomíná to arašidové křupky
raakosnicek
24. kvě 2010
jo kukuricné krupky. jsou super,akorat je od nich vsechno zamatlany
raakosnicek
24. kvě 2010
tohle???
pett7
24. kvě 2010
a nemůže to ukousnout a dusit se? včera jsem nechala malého chvíli s tatínkem a hned mu cpali nějakou lodičku od brumíka...byla jsem nas.....
raakosnicek
24. kvě 2010
neee,to jak da do pusinky,tak se to slinama zacne rozpoustet.ale samo je lepsi,kdyz je s tim pod dozorem. pockej jak v nich potom budou mizet jedna za druhou.

Ale tatika nechcej, mala obcas dostane lliznout zmrzky...nejsem uz takovy puritan na jidlo jako u prcka
pett7
24. kvě 2010
jj ty... to mu nedal tatík, ten ho měl pohlídat..přišlo mi to dost sladké
raakosnicek
24. kvě 2010
jo tak sladke to je,jako kazda laskomina.....ale ja tohle neresim. stejne ji davam oplatky od nestle, ty medvidky. to je jak bebecka a cukr v tom je 100% taky
pett7
24. kvě 2010
ty křupky už asi koupím, když jím chleba tak by mi ho vyrval z ruky :-N
kacamura
24. kvě 2010
ale ty křupky asi až budou zoubky nějaký ne????... Jonášek má fakt jenom dásničky a ani to nevypadá, že by rostli...