• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
kac ke krupkam nepotrebuje zoubky
24. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
začínají je dávat od 6m to ještě nejsou zuby, prý se rozpustí..ještě se zeptám dr. když už tam zítra jdem
24. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslela jako, že jsou i trochu na učení kousání... tak aby se to neučil s dásničkama... ale zase na druhou stranu jestli bude po mě tak zuby bude mít až v devíti měsících....
24. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,teda člověk na pár dní odejde a nestíhám dočíst.No ale oznamuji,že už jsme doma.Stěny jsou sice flekaté,ale už suché-páč ještě topí.Jinak jsme zvládli i oslavy od malého synovce,měl 4 roky a tady je náš výtvor.Ten bordel okolo si nevšímejte.
24. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 ten je krásný :slight_smile:
24. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac neee,to je pro ne takova zdrava laskomina
24. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha.. tak já mu je tak za měsíc koupim :slight_smile: .... pam: nádhernej :slight_smile:
24. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kup,uvidis jak mu bude smakovat,jen se priprav na vsechno olepene
24. kvě 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u abych pořídila ty puzzle :slight_smile: ... z těch to pude dolů :grinning:
24. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave nepujde,jsou vroubkovany a do tech rych to zaleze ad rzii
24. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
furt lepší jak z deky ne????
24. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud je to deka spanelska s vlaknem,z toho to stahnes.
24. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak jste,ja mam vykoupano,nakrmeno,ulozeno,teda T. se dívá na telku. a ja si dal konecne vtouzene pivecko,na ktere mi vcera mm odmitl jit
24. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám vykoupáno... dala jsem mu kašičku sněd celejch těch 150 i když něco vybryndal.... pak se ještě dokojil a ted leží v postýlce a čekám jestli usne, nebo bude řev to se uvidí .... a doufám, že bude dýl spát.... pže na zuby to fakt nevypadá... je protivnej jenom když je uanvnej nebo když se mu chce kadit a nejde mu to tak čekám co z toho dneska bude :confused:
24. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý je protivný :unamused: :unamused:
24. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyb vas ty zoubky trpily vic,nebo celkove neklid miminka,zkus homeopatiak chamomila vulgaris,nam hrozne pomahaji jak na zoubky,tak na neklid
24. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jonáš spí...ale kdybyste vidělijak usnul... usnul na boku, v ruce má plínu, je natlačenej na celou tu boční stranu ale jako u hlavy jedna noha pokrčená druhá natažená.... nemám ho radši nák obrátit???? jo a k tomu mantinelu je čelem....
24. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a na tu kratší stranu se samozřejm na dýlku nevejda tak je jakoby v záklonu....
24. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne enchej ho. videla si jak vcera usnula Betka.nohy na polstyry,hlavu uperiny a na brichu.v rukach drzela sprusel od postylky.
24. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechcej ho tak.
je to dobrý už se sám přealil na záda a je napříč tak aspon, že tak :grinning:
nahravam na fejc novy video z kopani,jen to nejak blbne
zatim tam nic nevidim .....
24. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac Kuba jinak než na boku neusne a v noci se pak otáčí na břicho....na zádech nespal snad už měsíc....a ráno ho vždycky najdu v nohách postele hlavou dolů
24. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nejak to prave blbne
24. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin :grinning: .... no Jonášek usnul právě prvně na boku... no asi to s nim začne bejt veslý :grinning: :grinning: :grinning: .... je to takovej bobek můj malej... holky a co s těma dětma všechno děláte přez den mě už nějak nenapadá jak si s nim hrát... na to abych mu furt mávala chrastítkem nad hlavou mi příde už velikej... ale aby na sebe stavl kostičky nebo tak to taky ještě neni... tak mu sem tam něco zazpívám (i když teda nevim, jestli z oho nemá chudák trauma s mym zpěvem :sweat_smile: ) jako třeba polámal se mraveneček, nebo něcojinýho a u toho s nim dělám kravinky... hrozně se tomu směje :grinning:
24. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý spí bez válečků tak jsem zvědavá jak ho najdu...spaní na břichu nesnáší..včera mi usnul na rameně když jsem ho nesla po zahradě :sweat_smile:
24. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky má FB tedka nákej pomalej
24. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac my jdem do skolky ja pak malou polozim na puzzle a ona si uz hraje sama na brisku, vysypava kosicek s hrackam,rozebira puzzle.....vydrzi sama i hodinku. treba u ni lezim, povidame si,ona me otapava,pak ji davam kolem devate spat, spi kolem hodky, nekdy dyl, pak obedva,zase si chvilku hraje, brbla,jdeme ven....spinka a pak uz je kolotoc zase do skolky,s malym...
24. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 ja se spis desim too az mi odcestuje z podlozky monitoru,a ten bude jecet
24. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek