• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
no já už mám taky pět kg pod původní váhou...ale zas nosím skoro deset kilo a skoro celý den...nemluvě o kočáru :slight_smile:
Já jsem napřed monitor nechtěla...přeci jen stál dva tisíce...ale pak jsem si řekla, že bych si to vyčítala celý život kdyby se něco stalo...
kac syndrom náhlého úmrtí neovlivníš...stává se to zdravým dětem...co jsem četla tak častěji klukům. A zrovna včera se Kubík poblinkal ve spaní a přes dudel...kdyby měl třema rýmu a vdechl to...nevím nevím. Kámoška takhle oživovala dítě v sedmi měsících...vzbudil se a řádil v postýlce a asi vdechl slinu, začal se dusit, naštěstí ona už byla vzhůru tak ho hned plácala po zádech a naštěstí to rozdýchal....
24. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
no já myslím, že nejvíc to byly otoky...já si ani nepřipadala tlustá...ale asi to byly nějaký pozitivní hormony...když teď vidím svoje těhu fotky tak vypadám jak velryba...se divím, že mě můj nezavřel doma a klidně se se mnou ukazoval...já teda těhotenstvím rozhodně nezkrásněla....oteklá, obličej jak puberťák, tři brady...no hrůza :grinning:
24. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
malý se mi začal dusit při pití stalo se to 2x, ty lahvičky pak letěly do koše..novorozenecká savička a tekla tím i kaše...jako novorozenec mi párkrát usnul s pusou plnou mlíka..
24. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee ja me foto ani neuvernejuju
24. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
za me je monitor ok,maly ho nemel,ale mala ho ma,jednak u nas doporuceni z porodky a ted fakt vim,ze nam ji zachranil
24. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem unavená jdu spinkat... ějte se dobrou.... je to strach o ty mimča naše... mě ani nák nenapadl, že by zrovna Jonášek mohl mít syndrom náhlého úmrtí.. tak doufám, že už to nenastane... kila neřešim.. ted je to v poho, ale co řpíde až přstanu kojit to nevim....
24. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
24. kvě 2010 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jdu spát pa
24. kvě 2010 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
rak Beátka je fakt krásná...ta podložka co máš ve vaně je úplně super. My vanu nemáme jenom sprcháč...tak nevím jak to budem řešit až bude Kuba větší....už teď je vždycky nacákáno....doufám, že stihnem dodělat barák....jinak by se snad musel sprchovat se mnou v náručí...
24. kvě 2010 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
az si sedne,bude to zase jine
24. kvě 2010 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky dneska Romínka spala celou noc až do pěti. Nasnídala se a chvilku blbla z mamkou a zase spinká. :grinning: Odpoledne se budu muset vypravit na nákup, tak si něco koupim i pro sebe. :slight_smile:
25. kvě 2010 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda :slight_smile:
včera :slight_smile: tu byla dvakrát bouřka jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dneska tam je šedo fakt počasí hnus. Dneska jedu taky do města. Malýho pohlídá taťka a jedu si koupit něco na sebe :slight_smile: . Se tááák těším :grinning:
25. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky... tak kaše má nulovej účinek :frowning2: ... sice usnul napapanej bez pláče, ale v jedenáct byl zase vzůru, tak jsem se ho napřed pokoušelauklidnit v postýlce, pak na rameni, ale nedal pokoj dokud nedostal prso..... pak se vzbudil ve čtyři a opět mu chvíli trvalo než usnul, ale aspon jsem u toho nemusela asistovat... takže jsem dneska spala 6 hodin a hlava mě bolí už od rána a strašně bych spala :cry: :cry: :cry: ....
25. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky-u nás taky kaše nezabírá.Normálně se budí na kojení a nejde ho oblafnout.Už jsem zkoušela ukonejšit,ale nakonec dostal prso,najedl se spinkal.
A plány na dnešek mám jasné-po týdnu co jsem nebyla doma to tady i vypadá....Takže bude úklid a velké praní,ufufufuf
25. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
já zase mám pocit, že ho po kaši bolí břicho, zkoušela jsem jen tu od Nutrilonu, co mi přišel vzoreček, budil se víc jak jindy...
pampu - pěkný dortík jste udělali :slight_smile: , já dělala s malou dortík pro babičku k svátku
25. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
miska-krááásnej dortík.Taky jsem byla nedšená z té potahovací hmoty,už teď vymýšlím co budu dělat maluchovi v listopadu.
25. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
šmarjá... vy ste teda kuchařky :slight_smile: ... já bych tohle nesvedla ani za milión let.... já budu nucena dorty kupovat....
25. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
kaca-ale ono to není vůbec těžké upéct,pro mě je nejtěžší to nazbobit a teď mě nadchla ta potahovací hmota :grinning:
25. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73
@pampusik77 ,vy jste ale šikulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..pravdu moooc hezky.
Já vařím ráda,ale to pečení....to není vůbec moje silná stránka.Možná,to ale zkusím. :wink:
25. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
joooo jinak holky užijte si nakupování...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu uspávat už je nějak protivná :frowning2:
25. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuju za pochvalu :slight_smile: :slight_smile:

pampu - zkoušela jsem teď dělat potah ze sušenýho mlíka...atd. a je hrozně moc dobroučkej :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Já zatím malé dávám zeleninku kolem oběda,když se nemůže vykandit tak dám hruškovou přesnídávku...to je pak mazec :grinning: :grinning: :grinning: ...no a jinak kojím.Ješte jsem ji nezkoušela dát kašičku.......
25. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky úplně jsem dostal chut na ty vaše dortíky...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
miska-a můžeš mi poslat recept??

My už dáváme masozeleninové příkrmy-taky v poledne-a pak odpoledne někdy přesnídávku.Kaše dávám večer,ale že by mi po nich spal celou noc to ani náhodou.Ale já jsem ráda,že mu v noci chutná to moje mlíčko.Přes den mi už někdy dělá krky a moc kojit nechce.
25. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
já dávám zeleninu v poledne a odpoledne ovoce, jináč taky kojím, když nekaká dávám švestkovou šťávičku. Trochu ji ohřeju a taky je to venku hned :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
pampu - máš ho v IP :slight_smile:
25. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
holky je to normální.... na jídlo se vzbudil ve čtyři vstával v sedm (jíst nchtěl) jedl až v devět a to sem mu to prso ještě musela nacpat....
25. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
a nemš náhodou menzes...kluci :frowning2: pak to mlíčko nechtějí....
25. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo už to nejsou takový žrouti...... :wink: :wink: :wink:
25. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek