• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Ahoj holky.
Nějakou dobu jsem tady nebyla. A tolik stranek jste napsaly :astonished: . Jen tak jsem to prolítla.
Už snad všechny dětičky dostávají kromě mlíčka i příkrmy. U nás je v kurzu zatím jen MM. Ale když něco jíme nebo pijeme tak kouká ani nedutá. Jo vlastně ji dávám pít vodu z hrnečku. Má reflux a když vidím, že se jí vrací šťávy tak jí dám cucnout aby si to spláchla a ulevilo se jí, ale jinak nic. Jsem zvědavá jak se bude tvářit na mrkvičku a pak bramboru. Snad to bude jedlík.
Kolik vaši miláčkové v pěti měsích měřili a vážili? Naše Ája 60 cm a 5700 gramů. Máme asi proti vám drobečka. 3.6. jdeme na kontrolu v 6.měsíci tak jsem zvědavá jak vyrostala přibrala. Každý měsícm přibrala cca 600g, není to moc ale Mudra je spokojená.
Ty dortíky jsou úžasný. Taky bych se do něčeho mohla pustin. Ale nevím nevím. Misko73, mohla bys mi taky poslat recept na tu potahovací hmotu. Budeme v sobotu slavit mini narozeniny 1/2 roku tak mě napadlo něco uklohnit.
Jo a už se točíme na bříško, sice jí tam pořád vadí ta ručička, ale párkrát se jí podařilo ji vytáhnout zpod těla. Je to šikulka. A postýlce taky cestuje a párkrát nam monitor taky spusil. Vyletěla jsem jak čertík z krabičky.
25. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jak je u vás???Tady už hodinku svítí sluníčko..tak doufám,že to vydrží.K nám přišla bouřka v noci takže jsme to pěkně zaspali...
25. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni chceš to vyfotit ten hnus??? tady je příšerně :unamused:
25. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca2 Ahojky naše Ada měřila 68cm a 7050 gramů v pěti měsících.Andrejka se narodila předčasně????Už se určitě těšíš až dáš první příkrm?Vid?
25. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani nevím co na sebe. Připadá mi tam zima :unamused: , tak teda vyrážím do města, určitě zmoknu...fuj!!!
25. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 radči nééééééééééééééé :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
@miska73 tak pa pa pak se pochlubíš...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
nemám menzes.... Jinak Jonášek vážil 7520 a měřil 68,5cm.... tedka usnul.... tad je taky hnusně a začal foukat vítr :frowning2: .... jinak jsem dneska spozorovala, jak Jonášek řiká H nebo HA a rozhlíží se kolem sebe nevim jestli měl namysli pejska, ale vyznělo to tak :grinning: .... to je úžasný... fakt jsem ráda, že toho Mufíka máme... on se od něj učí takovejch věcí.... třeba mu dávám do ruky i tyčinku pro mufa aby mu jí dal a tak a snaží se plazit kvůli němu :grinning:
25. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se taky něco chystá a to musím odpo za mamkou.Jsem si u našich zapomněla monitor dechu-ten panel,tak pro něj musím.Jsem měla bezesnou noc,jsem si už na ten monitor zvykla a jsem klidnější,když vidím,jak mi to tam bliká. :wink:

luca-my měli v 5 měsících 6820g a 65 cm.Jste drobečci,ale hlavně že zdraví a v pořádku. :wink:
25. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuco2 - my jsme este mensi drobecci (v 6 mesicích 6,1 kg a 62 cm :slight_smile: ), ale jsme zdravi a mala je spokojena :slight_smile:, holcicky jsou o neco mensi vetsinou :slight_smile:
25. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo jak říkáte hlavně že ty naši drobečci jsou zdravočký :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím,že u nás u chčije :frowning2: No snad to bude jen přeháňka.Jinak už zase spinká,že by na něj dneska zapůsobilo počasí???
25. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaahoj
25. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak kdepak jsi lundala????? :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja do 11 spinkala a pak sla pro prcka do skolky.
25. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééééé spinkat do 11 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak to jsem naposedy spinkala,když jsem byla těhotná :wink: :wink: :wink:
25. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky za celou dobu co se mala narodila prvne
25. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on to člověk potřebuje :slight_smile: :wink: ....já se dneska cítím pod psa,moje alergie se po roce ozvala...mám hrozně oteklej krk a z nosu mi teče vodopád.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Dneska jsem v noci chrápala,takže mně manžel na noc vyžena do děcáku,abych ho nerušila :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni:tak s tebou soucítíme, jsme na tom nápodobně :unamused: je to hezké, jak to všechno pučí, ale nás alergiky to ničí :angry:
25. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox hrůza vid!!!!!!Já se jen bojím aby to Ada neměla :frowning2: :frowning2: :frowning2: To bych jí fakt nepřála :frowning2: Nejhorší to mám na jaře :angry: ,jenže když jsem otěhotněla musela jsem přestat brát prášky......no hrůůůůůza......pak byl dlouuuuuho klid,už jsem si říkala,že to třeba těhotenstvím přešlo.......ne ne ne je to tu zas :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zpět :slight_smile: , nakoupila jsem nějaký hadříky, trochu zmokla, ale stálo to za to :slight_smile: . Mám sukni, kraťasy, nějaký trička a jedny kalhoty, něco jsem koupila dětem a taťkovi jedno triko :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůůůůů ty jsi,ale rychlíííík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže jsi nezapomněla na nikoho.Mamka šikulka :slight_smile: Jo a tady se začíná pěkně zatahovat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je už zataženo asi natrvalo :angry: , chtěla bych jít s malým ven....ach jo...
25. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded: :confounded: :-už leje :confounded: :confounded: :confounded: a mám po sluníčku......
25. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejhorší je že pořád předpovídají takové škaredé počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, nebere to konce... :confounded: a u nás postavili tak krásný koupaliště.... :frowning2:
25. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:unamused:jo počásko ja na prd, člověk by kočíkoval, ale copak to jde :unamused:
tento způsob května, zdá se mi poněkud neštastný :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek