• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
už se začínám bát, že to jen tak neskončí :frowning2: ....po tak dlouhý zimě by nám příroda mohla dopřát trochu tepla a sluníčka :confounded:
25. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé koupák to by bylo príma......ale tento rok se radči moc nebudu ukazovat,takže nejlepší varianta bazén na zahradě :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím ale taky mi to připadá,že asi žádné léto nebede :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady bylo tedka pěkně :slight_smile: ... byli sme hodku a půl venku... a docela čučim alergie furt nikde, jenom mě semtam svěděj oči tak si kápnu a dobrý... Zdeni ty si nebrala v těhu prášky na alergii vůbec??? já do 5 měsíce pak už jsem se fakt dusila tak jsem šla na alergologii a tam mi řekla, že od 4 měs. těhu normálně prášky můžu a ještě mi přidala 2 dejcháky....
25. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíš holky to jste chuděry s těma alergiema... :unamused:
25. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje mi to zase vůbec na začátku těhu vůbec nedoporučovola!!!!Takže jsem prášky přestala brát abych miminku neublížila!!!!!Pak jsem to nemohla vydržet...protože jsem nemohla pomalu ani dýchat...tak mi předepsala nějaké prášky k inhalaci...jinak jsem dostávala injekce calciovky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨ja alergii nastesti nemam,ale manzel jo.
25. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: holky vůbec nemám čas :frowning2: Dneska jsme byli u dr. vážíme 9.22kg,74cm :dizzy_face: a kubík hopsá a hopsá....a jak hopsá tak padá na čumáček :frowning2: musí to ještě vychytat,začal delat kliky?tak nevím,jestli je to dobře?
25. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr: ty máš fakt obra... jako ne že je tlustej to neni, ale je prostě hrozně velikanánskej na svůj věk :slight_smile: ..... Jonáš dneska pěkně řádí... kvíká směje se.. výská... točí se chytá se za nohy a chce se plazit... já furt doufám, že na to příde,pže nohy pod sebe dá jenom když se vzteká, ale když se natahuje po náký hračce a chce za ní tak mává ručičkama a nožičkama jako by za nima chtěl doplavat :grinning: .... jinak mě to paní doktorka taky dovolila až po třetim měsíci první tři měsíce jsem na alergii nesměla nic jenom kapky do nosu a do očí, ale ty mě jaksi před dušností nezachránili a i tak jsem si pak brala jenom jeden zirtec denně ač si normálně beru dva...
25. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamaradka ma porcka stejne staryo jak mi a ma skoro 9 kg,mozna i vvic,je takovy pevny....
25. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak:a co ty kliky?nevíš?
25. kvě 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by zajímalo, jak je velký to dítě co se narodilo a už bylo jak půlroční...
25. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr a jak to jako vypadá??? jako dámský?? nebo jenom krčí a narovnává ručky??? neptala si se doktorky???
25. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne,udělá jako most
25. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr kliky v pohode.trenuje rucicky
25. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek díky,to jsi mě uklidnila :slight_smile:
25. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako, že se postaví na ruce a záda má úplně prohnutý a nebo ne zádech dělá mosty.... to na bříšku je normální a mosty mi jonášek dělá taky a to se mi nelíbí....
25. kvě 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo na bříšku,zvedne tělíčko a drží se na rukách a tlapkách,už ho mám zas odlezlýho pod nábytkem :grinning: jdu ho dát zpátky
25. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je správně dokonce :wink: .... maj to dělat kolem šestýho měsíce :wink:
25. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubík je taky dneska podezřele hodnej :confused: ted se naučil prskat a dělá mu to evidentně radost,u nás svítí sluníčko ,jdeme ven,Jarečka mám u našich,mamka je bývalá učitelka ,tak se s ním učí ona :slight_smile: udělá s ním ulohy a přečte :slight_smile: děda si s ním zajezdí na kole a večer mi ho pošlou ,chodí už domů sám :slight_smile: manžela máme v práci,tak sem možná ještě večer zavítám,jinak to moc nejde,manž.,nemá rád když vysedávám u počítače :confounded: ale mám svůj,koupil mi ho ,když jsem byla těhule :slight_smile:
25. kvě 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr Kubík je teda fakt obrovskej...to bude chlap! :grinning:
Kuba byl hodnej včera i v noci krásně spal...dneska pro změnu zlobí. Na oběd měl poprvé cuketu a vypadal, že se pozvrací....no mně to taky nechutnalo :grinning:
nějak mi nefunguje to odpovídací tlačítko..kliknu na to a nic....
25. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin ani mně to nějak nefunguje,asi dělám něc blbě

Jinak to co popisuje ktr,dělá Filip taky a moc se mu to líbí,taky si myslím,že posiluje ruce i nohy,pak může na 4 a hurá vpřed :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem dneska byla s mamkou v bille a co tam neměli... pěnový puzzle na zem :grinning: :grinning: :grinning: ... akorát teda jenom osm dílů a měli poslední tak mamka ještě koukne u nich v bille a koupíme druhý.... chci je.... jsou super je to jako ten dopravní koberec akorát to jsou puzzle a maj stejný rouměry jako ty klasický takže se na to daj dyštak přidělat :grinning: .... Jonášek měl dneska špenát s bramborem a docela mu jel, ale myslim, že ho docela ucpal... jinak skoro celej den nechtěl prso tak jsem nakoupila kojeneckou vodu a budu zase dělat čaje (mě zase vyděsila tchýně, že mu to z kohoutkový dělat nemám)..... u nás bylo tedka navečer jasno bez mráčku :grinning: .... a ted tam sem tam nákej je, ale žádnej deštovej :slight_smile: ....
25. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura když tu vodu převaříš,tak by to neměl být problém.Ale pokud budeš klidnější,tak dávej kojeneckou vodu,navíc když je maluch kapku háklivej na bříško.My s tím problémy nemáme a používám převařenou kohoutkovou vodu.
25. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono prej de o dusičnany nebo co, že jich je v kohoutkový víc než by měl kojenec pít a převaření vody to prý nevyřeší... ale tak ty dva měsíce to už přežiju s kojeneckou v knížkách píšou, že o osmi měsíců můžou kohoutkovou bez problémů a možná už se nemusí ani převařovat, to ale nevím jistě.....
25. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady zase nikdo... asi to zalomim... Jonáš má nějaký neklidný spaní pořád kníká ze spaní :frowning2: ... třeba už jsou to opravdu ty zuby slintá jak o život... ale nateklá dásen nikde.... já teda furt pozoruju ty přdní zuby... ale příde mi, že nateklý to má v zádějc jako na špičácích a tak... ježiš doufám, že mu nevyrostou dřív nějaký jiný zuby.....
25. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý rýnko

Kac jenze nekde je kohoutková voda pomalu lepsi,nez ty baleny...po testu,ktery loni vysel.
ja neprevaruju,kojeneckou nekupuju.
mam flitracni konvici,delala jsem tak u starsiho a nic mu neni a delam i u maly a taky v pohode.
26. kvě 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééé dobréééé ranko děvčata...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak poslušně hlasím že tady chčije,chčije a chčije........a vypadáto na celý den :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jinak já ze začátku jezdila pro vodu ke studánce kde máme výslovně kojeneckou vodičku,ale tet si říkám ,že je dost stará tak převařuji!!!!Stejně když vaříš čajík tak musíš převařit!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek ještě jednou dííííky ta písnička je super......a ten klip :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ja caj delam granulovany a delam ve studene vode.
co se tyka mlika,dam 100ml vody z konvice a dvacet priliju horke z konvice....at to pak muze kdyztak rovno upit,ale stejne ceka,az to odstoji.
26. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek