• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ono nevadi,kdyz uz dítko stojí samo,ale to uz ti bude asi k nicemu.....
26. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi jooooo .....protože pak už nebude chtít být někde zavřenýýýý :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
spis kup to chodtko,ke kterymu se postavi a bude ho tlacit pred sebou,bude se mit ceho drzet...
26. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá usnula...ale dneska se jí vůbec nechtělo...dneska mně čeká koš s prádlem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se dala do uklízení, jelikož mě počasí ani dnes nepřekvapilo a leje a leje :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my uz jsme vzhuru a nejaci protivinci. chjooo to bude dlouhej den
26. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude asi tííím počasím :frowning2:
26. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooooo, otrava...i ja mam nejakou blbou naladu
26. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dneska dobrou náladičku...včera večer jsem si konečně s manžílkem udělali mooooc pěknýýý věčer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm,muz mel nocni a ted chrape.
rano uspal hajzlik a kdyz jsem m uto byla rict,ze potrebuju na wc,at to jde upravit se jen otocil a vztekle zavrcel, ze spi....uz to me nasralo
26. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my neměli hezký večer :frowning2: jsme pořád ztahaní, kde ty časy jsou :wink:
26. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak nam nejde notebook.. druhy pocitac ted zrovna jde , ale jen podle nalady...na klavesnici mame smazane pismena a znaky, tak carky hacky nehrozi.. :pensive: vcera jsme byli na prohlidcea ockovani, v 6,5mesicich ma 8.800 cekala jsem vic... Dostal posledni davku a reakce hrozna...celou noc jsme nespali,az k ranu teplotu nemel, ale jak jsem ho dala do postylky tak rev spal mi jen na rukou..po pulnoci na hodinu zaspal a zbudil se s takovym revem, az jsme se lekli...do rana jsem ho vzala k sobe,ale i tak pobrekaval..jeste ze to ma za sebou dneska uz snad bude klid :confounded:
26. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no my s Matýskem jdeme zítra na alergo, s manželem jsme oba alergici, a Matýsek už má atopický ekzém, a venku nám kýchá a má očka jako králík, tak dostaneme asi tabletičky(myslím já), prý by mu to mohlo pomoci, dostane menší dávku v mlíku :slight_smile: tak uvidíme, no ua chvíli budeme na alergo chodit celá rodinka
co se týče v těhu, tak to bylo mnohem lepší než před tím, měla jsme jen dejcháky, od 4mm, dobré, ale je fakt, že jsem pak musel ležet a člověk toho po venku moc nenachodil
26. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
raakos-no my jsme na tom podobně,Filip je protivný až hrůza.Ani hrát si nechce,jen by se nosil a to zase nechci já,páč mám bloklé záda.
26. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no toho se taky bojím...jak se pozná atopický ekzém...Ade se začína dělat pupínky...spíš mi to přioadá jako nějaká vyrážka!jen neví s čeho...pořád používám to samé :frowning2:
26. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni-Filip má taky malinkaté pupínky kolem pusinky,ale když ho po příkrmu dobře umyju a namažu,tak je to zachvilku OK.Nemůže to mít taky z jídla??
26. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni atopak vetsinou svedi a je takovy hoodne suchy,takove jakoby suche mista,az mapy.....vetsinou na obliceji,rucickach,zadicka....
26. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky fakt nevím asi se budu muset zaměřit na jídlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: na ten ekzem to fakt nevypadá jsou to pupínky dřív je měla na nožičkách a tet i na zádíčkách...
26. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
obcas je mame taky.....ale ja uz to neresim.
26. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 máme takové plošné ekzematické plochy na obličeni, na hrudíku, v loketních jamkách a pod kolínkama, už máme i Locoid, nic nám nezabíralo, ale když mu to přestanu mazat tak je to do dvou dnů zpátky,kdybys viděla jak má oleznou pusu, chudák, je jako já, až na tatínka jsme olezlá rodinka
26. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudátka to je mi líto...... :frowning2: Locoid je dobrej mně to taky zabíralo...to už se může mazat miminkám?
26. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox zkus krem linola feet a vyborna je kosmetika od adermy - exomega.
segra dava male oboje,taky maji exemek a je to super. oboje koupis v lekarne bez predpisu.ta linola je primo na exemky, je i bezva olej do vody.
26. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox dívala jsem se do albíčka...vy snad budete zachviličku chodit????? :grinning: :grinning: :grinning: Matýsek je mooooc šikovnej
26. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... hu tak jsem konečně tu.... vnoci to bylo zajímavý... malej se vzbudil na jídlo až ve tři... ale cítil se tak vyspinkán, že do pěti byl vzhůru (nevim jak mu mám jako vysvětlit, že ve tři ráno se nevstává).... no ale pak ještě spal pak se vzbudil vzala jsem si ho do postýlky a spali sme až do devíti.... pak jsem nás ráno rychle zbalila a jeli sme na úřady a poštu a tak... no veselý to bylo, ale aspon mi přídou příští měsíc penízky :grinning: ..... taky jsem objela ještě asi tři billy jestli tam nemaj ty puzzle a všude se po nich asi jenom zaprášilo nebo co... přirom třeba hrací koberec dopravní... tak ten tam zůstal.... brala bych ho bejt Jonáš větší.... já se docela hodně divim, že Jonášek atopák nemá doufám.... pže my sme s manželem atopici oba a na alergologii my řekli, že je asi tak 20%ní šance, že ho mít nebude.... tak doufám.... no a alergii bude mít na 40% a to nevim... nic na něm nepozoruju, ale občas venku pčíkne.... tak doufám, že to neni alergie.... nevim co se dáná miminkům, ale mě ožařka vždycky napíše takovou mastičku... je žlutá, namíchaj mi jí v lékárně a píšou, že je na měsíc... ale vydrží třeba rok a furt pomáhá....
26. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 zdeni díky, snad bude Matýsek šikovný, kosmetiku linolu používáme, je dobrá, a ještě Atoderm od Biodermy
právě proto nechci kupovat ten šátek, si říkam, abych ho za ty prachy neměla na 3 měsice
26. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek děkuji za radu, Linolu používáme, a Atoderm, no je to lepší, ale vyloženě super to není , ale není alespon olezlý celý
26. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacatko, taky jsem si dívala do alba a čučíííím :slight_smile: Teda to je fakt šikula, to není ani možné. Jde vidět, jak jsou ty děti opravdu jiné, náš Adam se ještě ani neotočí z bříška na záda a někteří už by potřebovali pořizovat boty :grinning:
26. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka tak to máme stejný...ada by taky pořád jen a jen ležela :wink: :wink: :wink:
26. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Filip už taky dokáže chvíli stát,ale moc mu to nedovoluju,my ještě nemáme úplně ty jadýrka :frowning2: Ale na čtyřech se mu stejně teď líbí více :wink:
26. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malý se vyspal a je celkem hodný :slight_smile: okupuju bratrův počítač, mám za ty dva dny absťák :slight_smile: malý si začal sedat kdykoli může..když sedím a vezmu si ho na ruce tak se zapře a stojí nebo nejraději houpe a poskakuje ve stoje a já mám nohy samou modřinu...
26. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek