• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
tak sme byli ještě na kyčlích... a jadýrka už má vidět takže super :grinning: ..... už tam nemusíme... se úplně divim jak je ten Jonášek zdravoučkej o proti mě s mužem... já měla dečku a manžel taky a Jonášek je v pohodě :slight_smile: ... já ekzematik, manžel ekzematik a Jonášek vypadá v pohodě.... a já alergik a krátkozratec a to ještě nevim jak na tom bude, ale ty oči jsem si zkazila sama tak doufám bude taky obojí v pohodě... ještě aby nepodědil nákou vadnou páteř co má manžel a jeho táta taky (nákej jeden blbej obratel nevim) a bude to v poho :slight_smile: ... vy máte takový šikovný děti :wink: ... Jonáš někdy celý dopoledne leží na zádech a ne a ne se otočit... a jindy za nim lítám a co minutu ho obracim na záda... páč na poprvé vydrží na břiše dlouho, ale pak už se na něm vzteká.... a stojí hrozně rád... ale nemůžu ho nechat dlouho....
26. kvě 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaca-ty jadýrka závidím,my teda už náznaky máme,ale ještě jednu kontrolu dr.chce.Ale u nás nikdo s kyčlema problémy neměl,tak by to mělo být OK.Zase je ta paní dr.asi zodpovědná a chce to mít v pořádku a nic nepodcenit.Asi jsme tu s jadýrkama poslední,ale co už.Hlavně že jsou kyčle OK.
26. kvě 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka no ono, ani Matýsek se moc nepřekulí, nebo spíš, uumí to, to jo, ale rád to nemá, dám ho na bříško, a on to moc nemá rád, tak se naštve a překulíse, snad bude šikovný :slight_smile: uvidíme
kacamuru?to je pech s těma jadýrkama, my už máme od 4mm OK
26. kvě 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pam: jadýrka maj prej čas do roka... takže to se určo ještě objeví, zvlášt když už jdou náznaky :wink:
26. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jadna věc.... nějak nevim co s tim.. Jonášek začne brečet jenom co přídem k nějakýmu doktorovi a začnu ho svlíkat.... a nepřestane dokud neodejdem... na rehabilitaci tak vůbec nespolupracuje s tou fyzioterapeutkou a dělá to co nemá a já jí můžu řikat jak chci, že dělá tohle i tohle, ale Jonáš jí to tam neukáže pač brečí a brečí.....
26. kvě 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se mu nedivím, Matýsek třeba na kyčlých řval furt, svoji Mudru taky nemusí, ale hodně chováme, tak to nějak zvládne, a Mudra má sympatickou sestřičku kterou Matýsek má rád, tak ona asistuje a DR dělá co potřebuje, ale někdy to stejně neklapne
26. kvě 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na kyčlích to se doktor hrozně divil, že se nebrání, ale jenom pláče....a přitom mu nic zlýho nedělal... no a zejtra jedem na rehabku tak jsem zvědavá... tam mi to prořve vždycky a ona si nás pak objedná znova, pže prostě Jonáš pláče a nedělá co má...
26. kvě 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: my jsme byli taky na kyčlích v sobotu a už nemusíme :slight_smile: máme jadýrka :slight_smile: Kuba byl úplně super,na všechny se smál a když mu dr. jezdil UZ po kyčlích ,tak se tomu strašně řechtal :sweat_smile: no,nevím asi ho to lechtalo.
26. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonáš se právě strašně rozbrečel když mu jezdil tim ultrazvukem po kyčlích.... jestli ho to studilo nebo co.... a mrzutej byl ještě i potom když jsem ho oblíkala... no chudák prostě úplně vyřízenej.... já chci aby se nebál doktorů sakra.... jestli v tomhle bude po martinovi tak mu zachvíli nepíchnou injekci ani v pěti.... mě to nikdy nevadilo (co si teda pamatuju).... ale martin byl drak toho drželo pět sestřiček a šestá píchala.....
26. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a říkal,že by děti v 6 měs. neměli na nožky stoupat,přece je to jen brzy a mohli by mít křivý nožky :wink:
26. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamura-to bude asi povahou.Některé děti nemají rádi cizí prostředí a některým to nevadí.My třeba chodili kvůli žloutence na krev skoro pořád a malý pak už ani nezaplakal a dokonce se usmíval.A u doktorky se mu líbí a je tam vysmátý.On má celkově strašně rád lidi,v tom je asi po mně :slight_smile:
26. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem dala malou do postýlky a čekám až zaspí, snad to bude co nejdřív. Holky jakou dáváte značku kaše. A dáváte ji na lžičku nebo do flašky??
26. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampu:malýmu vše nej k svátku :slight_smile:
26. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr-děujeme
terezko-mamka nám nakoupila spoustu kaší,takže zkouší.Favorit je od Sunárku krupicová a pak taky od Sunárku-kaše do flašky.Ale efekt to u nás nemá,v noci kojím úplně stejně :slight_smile:A dneska kaaši nechtěl a chěl prso,tak jsem byla nadšená.
26. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme od Hami rýžovou,ale moc mu to nejede :unamused:
26. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dostala od švagrové kaši od nestlé ale naředila jsem ji a dala do flašky. Tak jsem zvědavá jestli vydží celou noc. Máme doma ještě sunarku. Tak nevim... Potřebovala bych takovou co zasytí na celou noc :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezko-tak takovou jsem zatím neobjevila.Prostě celou noc nespí a asi dlouho nebude :frowning2: Ale ty dvě kojení mi zase tolik nevadí.
26. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,ten náš Kubi je hrozně dneska protivnej :frowning2: chci se dívat na Comeback ale nevím,nevím....... :angry:
26. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už půlhoďku spinkkáme
26. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá je taky v limbu :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme taky nestlé.... ale dala jsem mu včera zbytek přesnídávky co nesnědl odpoledne a spal dýl jak po kaši... a dneska u oběda taky nesněd všechnu tak jsem mu jí dala místo kaše večer tak uvidim.... jinak mi zase v podvečer udělal to, že měl najednou super náladu... tak řikám ty ses určitě pokadil... čuchnu k plíně a nic necejtim... tak sme šli koupat a já objevila dva úplně minimini bobečky a dostalo mě jak se mu zlepší hnedka nálada když udělá mini bobek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..... Jonášek pomalu usíná :slight_smile: .... pam se máš, že má rád lidi... Jonášek se na ně taky usměje, ale spíš dělá krabice.... doma a v kočáru je nejradši... no... ale když přijedem k někomu domů tak mu to taky nevadí... ale doktor.......
26. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem si všimla,že když se vykadí je hned veselejší :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě ke všemu je to takový prasátko, že si ani neřekne, že chce přebalit a klidně si v tý po.... plíně hraje dál.....
26. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...ten Kuba je tak nenažranej on má snad tasemnici! Dneska vypil přes litr mlíka, snědl 3/4 skleničky mrkve, ráno půl sklínky přesnídávky a večer ještě 50 ml čaje. A přitom skoro vůbec nekaká...já to nechápu.
Jinak já jsem ráda, že poznám když kadí...on má to hovínko teď takový tvrdý, že když ho rozbalím tak to má přilepený mezi půlkama a pak znova kaká jak ho rozbalím...už by se mu to tam prostě nevlezlo :grinning:
26. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin: to je pěknej žrout :grinning: .... Jonášek tedka tolik nejí.... ale ymslim, že fur papa krásně...
26. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to mám ještě pocit, že ho týrám hlady...on vypije 200 ml a za dvě hodiny už zas řve a chce jíst....tříhodinový intervaly u nás fakt nehrozí...bohužel ani v noci
26. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin to je teda jedlík.Já nevím kolik vypije,ale dnes měl kromě kojení plku velké skleničky krůtí se zeleninou a pak celou malou skleničku přesnidávky(velké sní něco víc jak půlku)a čaje vypije celkem dost,dneska to bylo určitě víc jak 200ml,ale nekaká bobky ale má takovou kašovitou stolici.
26. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin-může mít i nějaký spurtík??
26. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin taky jsem si říkala jestli nemá sprut???? :wink: ....
26. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo...ale to by musel spurtovat už aspoň 14 dnů....on se klidně nají...za chvilku to vyblije a chce zase...spíš je rozežranej :grinning:
26. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek