• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
takže mladý bulimik??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
a to se po jídle vyzvrací když ho neháš si hrát??? zkus ho udržet aspon půl hodky v klidu aby se nepoblinkal, třeba se spotřeba jídla zmenší :wink:
26. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic jdu do hajan.Tak zase zítra ahoj
26. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,vám teda papají :grinning: Kubík dá polovinu :frowning2: ,tak nevím z čeho přibírá?????????
26. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
já se ho po jídle snažím držet v klidu ale vždycky to nejde...a někdy se poblinká při brknutí a už by zas jedl....
26. kvě 2010 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tak malý teď moc nejí, nevím co s ním je, ale za měsíc přibral 500g. Dopoledne mi plival 100% ovoce, asi mu moc nechutná a večer jsem mu zbytek dala do kaše moc toho taky nejedl..Za 14 dní začneme zařazovat křupky a lepek..
26. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Bréé ránko

vcera uz jsem nebyla,byl tu muj tata, spal u nas,rano odjel smer nemocnice na operace srdce,tak prosim drzte palecky
27. kvě 2010 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

raak, tak to držíme všechny co máme, to je jasný :wink:
já jsem po včerejšku mírně zničená, R. nás všechny vytáhl na tenis, tak jsme dvě hodinky hráli a dneska mě bolí celý tělo :sweat_smile:
A večeře s kamarádkou byla super !! Až na to, že po cestě domů jsme parádně zmokly, ale to už bude asi brzy běžná věc a bez deštníku zřejmě tohle léto nemá cenu vycházet z bytu :unamused:
27. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja bych chtela jezdit do fitcentra aspon jednou tydne cvicit HEAT. doufam,ze po vyplate dostanu aspon dodatecne k narozeninam pernamentku.

he se otocim ze je nejake ticho a mala mi usnula v sedačce
27. kvě 2010 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
já cvičím doma na ab-rocketu (nevím jestli se to tak píše) a máme v baráku malou posilovnu, tak tam chodím na rotoped a posilovač zad...ale ne úplně pravidelně, jak to stihnu, chodím většinou večer po koupání
27. kvě 2010 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
joo barak. ja bych to tady v byte nemela ka mdat.
ja zoufale chci ten orbitrec,ale minimalne 4000 ted neneajdem
27. kvě 2010 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
to není jako náš barák, ale dole u ve společných prostorách místo sušárny, nebo co tam bylo, nám udělali posilovnu :wink:
27. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
to mate super.i kdyz takhle bych se asi nedonutila.bud to musim mit v obyvaku a mit to na ocich nebo pernamentku a jit cvicit mezi lidi,kde to po peti minutach nezabalim :slight_smile:
27. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem si koupila docela pěkný plavky na dovču a tak si říkám, abych v nich nevypadala jak idiot a díky tomu, se donutím :slight_smile:
já zase nerada chodím tam kde cvičí hodně lidí...
27. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
no ten heat je prave super kolektivni,no uvidime.
kazdopadne uz se na sebe nemuzu divat.....rifle,ktere jsem si koupila pred dvema mesicema uz na sebe opet nenarvu
27. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tak doufej, že se oteplí a hubnutí do riflí odložíš na neurčito a budeš nosit sukni, nebo kraťásky :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jooo,ale jak v tysukni budu vypadat???
27. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no já vím, je to hrozný a mě pořád honí mlsná..... :sweat_smile:
27. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
me ani ne,koukam na tu vcerejsi vizitu a moc dobre mi z toho neni
27. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé, vidíš, jdu si to taky pustit
27. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
přijde mi,ze ty dva pribehy uz jsou ta nejhorsi varianta,ale nic o tom co tomu predchazi tam neni
27. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
raak-taky držím pěsti,ať to dobře dopadne.

No mě dneska čeká návštěva tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To zase bude od 11h že má Filip určitě hlad(a to papá ve 12 a předtím chodí schrupnout-ale to tchýně pořád nějak nechápe :sweat_smile: )
27. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé pampu, kde máš fotečky? Chtěla jsem mrknout na Filípka, jináč vše nejlepší ke včerejšímu svátku :slight_smile:
27. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Raak taky přeji tatínkovi lehký průběh operace a brzké uzdravení :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska jsme měli noc malá se bojí bouřky,,je po mamince" tak se budila skoro každou hodku :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak my měli dneska klidnou noc malý se probudil jen třikrát, ale proti včerejšku se to nedá srovnat..teď bude naštěstí klid od očkování :slight_smile:
27. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem si zablokovala fotečky,ale pak mi to nedalo a nechala jsem je veřejné.....když je bude chtít někdo zneužít tak už to možná udělall.......proto možná pam blokla.proběhlo to tet celým koníkem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
copak??nekomu se neco udalo s fotkama????
proto je mam zamceny na rajceti a na fejsu pouze pratele,vim ze nekdo se k tomu i tak dokaze propracovat,ale mym svedomim,jsem pro ochranu deti a nas udelal vse
27. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ted uz asi tata lezi........mam strach
27. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
neboj :slight_smile: ...jenže ono se to povííííídá
27. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek