Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
pampusik77
26. kvě 2010
takže mladý bulimik??? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
kacamura
26. kvě 2010
a to se po jídle vyzvrací když ho neháš si hrát??? zkus ho udržet aspon půl hodky v klidu aby se nepoblinkal, třeba se spotřeba jídla zmenší 😉
pampusik77
26. kvě 2010
no nic jdu do hajan.Tak zase zítra ahoj
ktr
26. kvě 2010
holky,vám teda papají 😃 Kubík dá polovinu 😞 ,tak nevím z čeho přibírá?????????
lin18
26. kvě 2010
já se ho po jídle snažím držet v klidu ale vždycky to nejde...a někdy se poblinká při brknutí a už by zas jedl....
pett7
26. kvě 2010
tak malý teď moc nejí, nevím co s ním je, ale za měsíc přibral 500g. Dopoledne mi plival 100% ovoce, asi mu moc nechutná a večer jsem mu zbytek dala do kaše moc toho taky nejedl..Za 14 dní začneme zařazovat křupky a lepek..
raakosnicek
27. kvě 2010
Bréé ránko

vcera uz jsem nebyla,byl tu muj tata, spal u nas,rano odjel smer nemocnice na operace srdce,tak prosim drzte palecky
miska73
27. kvě 2010
ahojky 🙂

raak, tak to držíme všechny co máme, to je jasný 😉
já jsem po včerejšku mírně zničená, R. nás všechny vytáhl na tenis, tak jsme dvě hodinky hráli a dneska mě bolí celý tělo :-N
A večeře s kamarádkou byla super !! Až na to, že po cestě domů jsme parádně zmokly, ale to už bude asi brzy běžná věc a bez deštníku zřejmě tohle léto nemá cenu vycházet z bytu :-|
raakosnicek
27. kvě 2010
Ja bych chtela jezdit do fitcentra aspon jednou tydne cvicit HEAT. doufam,ze po vyplate dostanu aspon dodatecne k narozeninam pernamentku.

he se otocim ze je nejake ticho a mala mi usnula v sedačce
miska73
27. kvě 2010
já cvičím doma na ab-rocketu (nevím jestli se to tak píše) a máme v baráku malou posilovnu, tak tam chodím na rotoped a posilovač zad...ale ne úplně pravidelně, jak to stihnu, chodím většinou večer po koupání
raakosnicek
27. kvě 2010
joo barak. ja bych to tady v byte nemela ka mdat.
ja zoufale chci ten orbitrec,ale minimalne 4000 ted neneajdem
miska73
27. kvě 2010
to není jako náš barák, ale dole u ve společných prostorách místo sušárny, nebo co tam bylo, nám udělali posilovnu 😉
raakosnicek
27. kvě 2010
to mate super.i kdyz takhle bych se asi nedonutila.bud to musim mit v obyvaku a mit to na ocich nebo pernamentku a jit cvicit mezi lidi,kde to po peti minutach nezabalim 🙂
miska73
27. kvě 2010
já jsem si koupila docela pěkný plavky na dovču a tak si říkám, abych v nich nevypadala jak idiot a díky tomu, se donutím 🙂
já zase nerada chodím tam kde cvičí hodně lidí...
raakosnicek
27. kvě 2010
no ten heat je prave super kolektivni,no uvidime.
kazdopadne uz se na sebe nemuzu divat.....rifle,ktere jsem si koupila pred dvema mesicema uz na sebe opet nenarvu
miska73
27. kvě 2010
tak doufej, že se oteplí a hubnutí do riflí odložíš na neurčito a budeš nosit sukni, nebo kraťásky 😃 😃
raakosnicek
27. kvě 2010
jooo,ale jak v tysukni budu vypadat???
miska73
27. kvě 2010
no já vím, je to hrozný a mě pořád honí mlsná..... :-N
raakosnicek
27. kvě 2010
me ani ne,koukam na tu vcerejsi vizitu a moc dobre mi z toho neni
miska73
27. kvě 2010
jééé, vidíš, jdu si to taky pustit
raakosnicek
27. kvě 2010
přijde mi,ze ty dva pribehy uz jsou ta nejhorsi varianta,ale nic o tom co tomu predchazi tam neni
pampusik77
27. kvě 2010
raak-taky držím pěsti,ať to dobře dopadne.

No mě dneska čeká návštěva tchýně :-p :-p To zase bude od 11h že má Filip určitě hlad(a to papá ve 12 a předtím chodí schrupnout-ale to tchýně pořád nějak nechápe :-N )
miska73
27. kvě 2010
jééé pampu, kde máš fotečky? Chtěla jsem mrknout na Filípka, jináč vše nejlepší ke včerejšímu svátku 🙂
zdenka33
27. kvě 2010
Ahojky holky 🙂 🙂 🙂
Raak taky přeji tatínkovi lehký průběh operace a brzké uzdravení 🙂 🙂 🙂
zdenka33
27. kvě 2010
dneska jsme měli noc malá se bojí bouřky,,je po mamince" tak se budila skoro každou hodku 😞 😞 😞
pett7
27. kvě 2010
Ahoj, tak my měli dneska klidnou noc malý se probudil jen třikrát, ale proti včerejšku se to nedá srovnat..teď bude naštěstí klid od očkování 🙂
zdenka33
27. kvě 2010
Taky jsem si zablokovala fotečky,ale pak mi to nedalo a nechala jsem je veřejné.....když je bude chtít někdo zneužít tak už to možná udělall.......proto možná pam blokla.proběhlo to tet celým koníkem 😞 😞 😞
raakosnicek
27. kvě 2010
copak??nekomu se neco udalo s fotkama????
proto je mam zamceny na rajceti a na fejsu pouze pratele,vim ze nekdo se k tomu i tak dokaze propracovat,ale mym svedomim,jsem pro ochranu deti a nas udelal vse
raakosnicek
27. kvě 2010
ted uz asi tata lezi........mam strach
zdenka33
27. kvě 2010
neboj 🙂 ...jenže ono se to povííííídá

Začni psát odpověď...

Odešli