• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@zdenka33 noo povida.
27. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatka byl taky na operaci srdíčka......a tet se cítí jak 40cátník...a to mu je 68.Neboj ty co ho operují jsou kapacity :slight_smile:
27. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 ...jsem ráda,že sis to užila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Joooo jinak ta buřina včera tak ta teda byla......bojím bojím :confounded: :confounded: :confounded:
27. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo tak tady u nas kapacity,co se tyka srdce,asi moc ne.
Po tom,co mu rekli minule a pak chteli delat uplne neco jinyho....nevim nevim
27. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby byl v Praze v cardio centru tak mozna,ale tu ne
27. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo zamkla jsem fotoblog,ale jak tak nad tím uvažuju,tak ho odemknupáč když někdo bude chtít,tak se dostane všude.
27. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampu to uz by nekdo msuel mit duvod dostavat se kokretne an tvy fotky,ktery jsou zamceny.....
27. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatka byl v Ceských budějovicích....doktoři super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono zdanlive to ma byt banalita,ale kdyz tu byl pred 14 dny,tak mu chteli tracheotomkou rejpat v srdci, coz dle jeho doktroa u nasich je zbytecne...tak cekam co se zase semele,jestli si to necha,nebo jen pod narkozou elektrosokem nahodit spravnou funkci sini
27. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak proč se nechal operovat tady...vždyt nemusí ve svém bydlišti...
raak: držim palečky.... neboj to bude dobrý a když už někdo operuje srdce tak už by měl bejt aspon trochu kapacita tak bych se nebála :slight_smile: ... kamarádovi tedka dávali nový srdíčko a zatim vypadá, že je dobrej, ale krytickej je prej celej první rok.... a zase pam když si můžou vzít fotky od těch co to zamčený nemaj tak proč by se obtěžovali :slight_smile: ..... a jak se zneužívá těch fotek??? když tam ty imča třeba nejsou nahatý a nic... já na ty nahatý fotky asi budu přidělávat čtverečky....
určo to bude dobrýýýýýýý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to bylo trošku jinak........na nějaké smutné téma se prihlásila holka a zažala vyprávět svůj příběh!Holky ji litovali...no a pak se přišlo na to ,že si to celé vymyslela a fotky holčičky nebyli vlastně její!!!!Bylo to velice nemorální a neetickéééééé....no pak si holky začali zavírat albíčka kůli nějaké potvoře...... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde tady?????neni operovany ve svem bydlisti, jako primo u nich,ale aby jel pres celou republiku nekam kde to vubec nezna
27. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac jakkoliv,nekdo muze ty fotky vydavat za sve,nejen nahate mimca.
a co ty vis,kdo kdy co proti tobe pouzije,co si kdy kde napsala
27. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu vařit ..dneska jsem si vymyslela slepku na paprice!!!!!!Mám chut na omáčku... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem je tam nechala...nevidím důvod si je zamykat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nepíši nikde nic co by někdo mohl použít proti mně nebo mojí rodině!!!!!!
27. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni my meli vcera kure na paprice a dneska ho budeme jeste dojidat
27. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat raak ...proč píšeš Beatka 8měsíců...ona se nenarodila v listopadu????Mám v to zmatek!!!!!
27. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek mááááme stejné chute!!!
27. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni máš IP
27. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proto je tam album nase tezsi zacatky.
zdeni asi máš pravdu.Jinak my máme zelňačku a na zítra plánuju těstoviny se sýrovou omáčkou.
ja na zitra nevim a vikend taky neeeeeeee
27. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: raak:at´to tatínkovi dobře dopadne :slight_smile: pochopila jsem správně,že mu budou zkoušet nahodit sinusový rytmus kardioverzí???
27. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim co to je,co pises,ale nepracujou mu nejak synchronne sine...tak to chteji elektrosokem nahodit.
nu ale minule tam uz byl a chteli mu traechotomkou se koukat do srdce,nevim proc,kdyz echo mel ok.
Tak mam strach no...
27. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevim, nemám pocit, že bych psala něco čeho by někdo mohl zneužít.. ano plácám o sobě hodně kravin, ale nic z toho neni tajemství pro nikoho z naší rodiny a vlastně pro nikoho... a když už něco někam napíšu (jako třeba sem, je mi jasný, že si to může přečíst kdokoliv).... neudávám adresu na sebe a je to.... číslo na sebe na facu mám, ale to se dá vždycky změnit... ani se moc nechci registrovat nikde kde chtěj adresu....
27. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono se to někdy povede nahodit,ale ne vždy.,držím palečky,aby se to povedlo!!!
27. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ktr on rikal,ze tam byl minule i mlady kluk a pani, co tam byla uz po nekolikate.
spis mi vrta hlavou ta tracheotomka, no (jesatli to pisu teda srpavne)
jeste by me zajimalo,kdy ho pusti domu
27. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my zachvilku pošupajdíme na rehabku, tak držte palce at spolupracuje a zase mi to tam celý neprobrečí....
27. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek