Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
raakosnicek
27. kvě 2010
@zdenka33 noo povida.
zdenka33
27. kvě 2010
tatka byl taky na operaci srdíčka......a tet se cítí jak 40cátník...a to mu je 68.Neboj ty co ho operují jsou kapacity 🙂
zdenka33
27. kvě 2010
@miska73 ...jsem ráda,že sis to užila 🙂 🙂 🙂
Joooo jinak ta buřina včera tak ta teda byla......bojím bojím :-S :-S :-S
raakosnicek
27. kvě 2010
noo tak tady u nas kapacity,co se tyka srdce,asi moc ne.
Po tom,co mu rekli minule a pak chteli delat uplne neco jinyho....nevim nevim
raakosnicek
27. kvě 2010
Kdyby byl v Praze v cardio centru tak mozna,ale tu ne
pampusik77
27. kvě 2010
jo jo zamkla jsem fotoblog,ale jak tak nad tím uvažuju,tak ho odemknupáč když někdo bude chtít,tak se dostane všude.
raakosnicek
27. kvě 2010
Pampu to uz by nekdo msuel mit duvod dostavat se kokretne an tvy fotky,ktery jsou zamceny.....
zdenka33
27. kvě 2010
tatka byl v Ceských budějovicích....doktoři super 🙂 🙂 🙂
raakosnicek
27. kvě 2010
ono zdanlive to ma byt banalita,ale kdyz tu byl pred 14 dny,tak mu chteli tracheotomkou rejpat v srdci, coz dle jeho doktroa u nasich je zbytecne...tak cekam co se zase semele,jestli si to necha,nebo jen pod narkozou elektrosokem nahodit spravnou funkci sini
zdenka33
27. kvě 2010
Tak proč se nechal operovat tady...vždyt nemusí ve svém bydlišti...
kacamura
27. kvě 2010
raak: držim palečky.... neboj to bude dobrý a když už někdo operuje srdce tak už by měl bejt aspon trochu kapacita tak bych se nebála 🙂 ... kamarádovi tedka dávali nový srdíčko a zatim vypadá, že je dobrej, ale krytickej je prej celej první rok.... a zase pam když si můžou vzít fotky od těch co to zamčený nemaj tak proč by se obtěžovali 🙂 ..... a jak se zneužívá těch fotek??? když tam ty imča třeba nejsou nahatý a nic... já na ty nahatý fotky asi budu přidělávat čtverečky....
zdenka33
27. kvě 2010
určo to bude dobrýýýýýýý 🙂 🙂 🙂 🙂
zdenka33
27. kvě 2010
ono to bylo trošku jinak........na nějaké smutné téma se prihlásila holka a zažala vyprávět svůj příběh!Holky ji litovali...no a pak se přišlo na to ,že si to celé vymyslela a fotky holčičky nebyli vlastně její!!!!Bylo to velice nemorální a neetickéééééé....no pak si holky začali zavírat albíčka kůli nějaké potvoře...... 😞 😞 😞
raakosnicek
27. kvě 2010
kde tady?????neni operovany ve svem bydlisti, jako primo u nich,ale aby jel pres celou republiku nekam kde to vubec nezna
raakosnicek
27. kvě 2010
Kac jakkoliv,nekdo muze ty fotky vydavat za sve,nejen nahate mimca.
a co ty vis,kdo kdy co proti tobe pouzije,co si kdy kde napsala
zdenka33
27. kvě 2010
Jdu vařit ..dneska jsem si vymyslela slepku na paprice!!!!!!Mám chut na omáčku... 🙂 🙂 🙂
zdenka33
27. kvě 2010
Já jsem je tam nechala...nevidím důvod si je zamykat 🙂 🙂 🙂 Nepíši nikde nic co by někdo mohl použít proti mně nebo mojí rodině!!!!!!
raakosnicek
27. kvě 2010
Zdeni my meli vcera kure na paprice a dneska ho budeme jeste dojidat
zdenka33
27. kvě 2010
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat raak ...proč píšeš Beatka 8měsíců...ona se nenarodila v listopadu????Mám v to zmatek!!!!!
zdenka33
27. kvě 2010
@raakosnicek mááááme stejné chute!!!
raakosnicek
27. kvě 2010
Zdeni máš IP
raakosnicek
27. kvě 2010
Proto je tam album nase tezsi zacatky.
pampusik77
27. kvě 2010
zdeni asi máš pravdu.Jinak my máme zelňačku a na zítra plánuju těstoviny se sýrovou omáčkou.
raakosnicek
27. kvě 2010
ja na zitra nevim a vikend taky neeeeeeee
ktr
27. kvě 2010
ahoj 🙂 raak:at´to tatínkovi dobře dopadne 🙂 pochopila jsem správně,že mu budou zkoušet nahodit sinusový rytmus kardioverzí???
raakosnicek
27. kvě 2010
nevim co to je,co pises,ale nepracujou mu nejak synchronne sine...tak to chteji elektrosokem nahodit.
nu ale minule tam uz byl a chteli mu traechotomkou se koukat do srdce,nevim proc,kdyz echo mel ok.
Tak mam strach no...
kacamura
27. kvě 2010
já nevim, nemám pocit, že bych psala něco čeho by někdo mohl zneužít.. ano plácám o sobě hodně kravin, ale nic z toho neni tajemství pro nikoho z naší rodiny a vlastně pro nikoho... a když už něco někam napíšu (jako třeba sem, je mi jasný, že si to může přečíst kdokoliv).... neudávám adresu na sebe a je to.... číslo na sebe na facu mám, ale to se dá vždycky změnit... ani se moc nechci registrovat nikde kde chtěj adresu....
ktr
27. kvě 2010
no ono se to někdy povede nahodit,ale ne vždy.,držím palečky,aby se to povedlo!!!
raakosnicek
27. kvě 2010
Ktr on rikal,ze tam byl minule i mlady kluk a pani, co tam byla uz po nekolikate.
spis mi vrta hlavou ta tracheotomka, no (jesatli to pisu teda srpavne)
jeste by me zajimalo,kdy ho pusti domu
kacamura
27. kvě 2010
tak my zachvilku pošupajdíme na rehabku, tak držte palce at spolupracuje a zase mi to tam celý neprobrečí....

Začni psát odpověď...

Odešli