• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
tady nee, ale je tam divne.dusno,zatazeno..
27. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam po novym mobilu. prodam ten svuj a vyberu neco novyho
27. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je taky zataženo...hrozný dusno,ale zatím neprší.... :frowning2: Dneska asi nepůjdu ven....
@raakosnicek ...tak si nekupuj tel.a kup si ten orbitrek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě stačí co mám hlavně že si zavolám a napíši zprávu
27. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
telefon potrebuju a orbitrek doma manzel nechce.
27. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hu y ste toho napovídali... my sme dostali pochvalu :slight_smile: , že už je mnohem lepší... dneska i spolupracoval :grinning: ... no eště sme objednaný.... a pak jsem tam hnedka skákla do billy (poslední naděje) a byly tam ty puzzlíky tak už má parádní plochu a může řádit :grinning: .... pam. já myslim, že hodně reaguje malej na tebe... jestli ty tu tchýni moc nemusíš, tak on si to od tebe převezme a může jí taky nemuset.... já mám skvělou tchýni a Jonášek jí má rád takže pohoda... hlavně ona celej život nedělala nic jinýho než že vychovávala děti tak ví jak na miminka :slight_smile: ....
27. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já bych radši něco novýho na sebe... můj mobil má funkce který ani nepoužívám, takže nic novýho nepotřebuju :grinning:
27. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já teda váhám,jestli jít ven.Ale kůli maluchovi asi půjdu na chvíli.Sice si myslím,že dlouho bez deště nebude,ale on je fakt nějak moc protvný.A stejně musím do obchodu.A jak to tady píšu,tak koukám a venku prší,takže zase nic a musím vyčkat,až přijde manža a pak budu muset i do deště.Možná se to ale zlepší.
27. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampu dest mi nevadi,kdyz do nej nemusim tahat deti a muzu treba na nakup sama. ale jinak jak jsme mokri vsichni,bych vrazdila
27. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ven chodím za každého počasí...v extrémním dešti nebo mrazu teda ne..malý to vyžaduje :slight_smile: teď spí v posteli
27. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem se rozhodla,že razím ven.Když tak zalezu někde do obchodu :wink:
27. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja za pul hodky musim stejne do skolky
27. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
prcek spí nějak dlouho :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pett u nas se spi od 12
27. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chtěla jít ven to ho budu muset mít v pololehu aby viděl ven jinak bude protivný...do obchodu chodím jen když spí
27. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak my taky šupajdíme ven... pejsek potřebuje :slight_smile: ....
27. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se dívala na Vizitu......asi navštívím gyndu,nebyla jsem ani na kontrole po šestinedělí.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,jsem toho nějak v depresi...
27. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ..tak to mi ani neříkej!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ada je dneska hrooooozně protivná...dneska má plačtivou...ach joooooooo :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
27. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubík už hodinu spinká..... :slight_smile: pak půjdeme ven
27. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to ti vydrží v kočárku?????
27. kvě 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ada má kočárek jen na spaní jinak jí to tam nebaví a ned řve!!!! :angry: :angry: :angry:
27. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže jáááá ,žadný procházky nebo nákupy nemůžu :frowning2: :frowning2: :frowning2: A to jsem se tak těšila až budu kočíkovat :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ona tam leží nebo sedí??Kubík tam sedí,ale taky ho to moc nebaví :frowning2: spát ho do kočáru nedávám,je hned vzhůru...budí ho hluk...
27. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě taky je tet naučená spát doma,protože jí taky cokoliv probudí.....v kočárku leží,protože sedět ještě neumí
27. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my býváme když je hezky na zahradě v houpačce ,to se mu líbí :slight_smile: do města s ním jezdím jen když musím,včera jsem ho vzala na úřad,konečně už mám vyřízenou mateřskou :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr ja na KO byla po sestinedeli,tzam mi vysly blbe onkologicky stery a tedka jsem po pul roce byla znova na pozvani
27. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek at ti to dobře dopadne!!!!!!já se tam taky vypravím,jenže co s malým??to je vždycky problém...naši ho hlídat nechcou :frowning2:
27. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak po hodině normálního počasí zase prší, tak malej dospává v kočárku na balkóně...se z toho po... ani jsem nestihla nakoupit.. :confounded:
27. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
když malý nespí tak nesmím zastavit kočár :unamused: ještě že mám otočný sporťák kdyby mě neviděl tak by jen řval... :frowning2:
27. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek