• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
jé tak to Jonášek má kočár rád :slight_smile: ... ale dneska mi dělá starosti s tim jídlem od rána si malinko cucnul a až do přesnídávky neměl nic... pak snědl jenom půl skleničky a to s velkm křikem asi v jednu a tedka ve čtyři strašně plakal napřed nechtěl nic a furt plakal a pak se teda konečně najedl... ale celý to zase vrátil... tak nevím.... a ted má skvělou náladu.... vůbec teda nezávidim zdeni... já tahám Jonáše všude a něco kočárem a něco autosedačkou, ale ani jeno mu nevadí... byli sme i nakupovat v tescu tak jsem si ho v autosedačce naložila do košíku a když se vzbudil tak koukal co se kde děje :slight_smile: ..... nevim co bych dělal kdyby vyváděl v kočáru
27. kvě 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filip má kočárek taky moc rád,ale dneska na procházce ke konci dělal krky a řval a teď je na zemi u tatínka a je spokojený a tatímek nám vytuhnul :grinning: :grinning: A maluch dělá rambajz a zkoumá,co tatínka vzbudí a zatím na nic nepřišel :grinning:
27. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura .opravdu to nebylo lehké a hlavně ze začátku...každej jí chtěl vozit......dali si jednu jízdu a hotovo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže už se těším až bude sedět a bude moc být v golfáči :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sporťák už asi dám,páč mi jde dát do úplného lehu a jak začne být teplo,tak to bude lepší.
27. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my kdž jedeme na výlet, nebo někam autem, tak bereme taky jen golfáč, jde taky až do lehu a nemusíme se rozkládat s kočárkem. A Adam je v něm rád.. :slight_smile:
27. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky jsem byla u tchýně a on tam první půl hodinu byl hodnej a pohoda, ale pak hodinu jenom pláč a pláč.. jo byl trochu unavenej, ale tohle nikdy když je unavenej nedělá... a to už byla druhá zcéna dneska... poprvý mi to udělal hnedka po spaní... pak jsem mu teda mázla gelem dásně a na hodku byl klid... jestli jsou to ty zuby tak teda potěš pr..... můžu mu dát něco na bolest??? mám jenom paralen, ale jestli ten ne tak můžu kopit něco jinýho... ale psolouchat tedka já nevim kolik dní či měsíců jenom řev nechci....
27. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
usnul s rukou v puse a furt v ní usel něco žvejkat dneska a uklidnil se jenom když moh něco zakousnout... ale nejedl skoro a tak tak nevim... na teplotu taky poslední dny koukám, ale má přesně 37 takže nic.....
27. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky k nám dneska neočekávaně přijela babička...má to z Brna cca 40 km a už je jí 82 let...Kubu jsem navíc zrovna uspala...takže měl rozhozenej celej režim. Teď večer spal tři hodiny tak nevím jaká bude noc. Jinak je už zase protivnej...klidnej je jenom když jí anebo spí jinak pořád mrčí...už z toho občas chytám nervy :angry:
Holky jak se jmenují ty křupky co jim dáváte? A kde je kupujete?
27. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
takhle dělám kliky :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem ještě neviděla :grinning: ... já myslela, že myslíš to jak má nohy na zemi normálně.... mazec :wink:
27. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už byl jednou vzhůru... jestli se bude budit co půl hodiny tak tu dneska asi strávim celou noc... to nemá cenu chodit spát
27. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr-to dělá Filip taky :grinning: :grinning: pak se houpe na čtyřech :grinning:
27. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac, to vydržís :wink: Malého to taky určitě nebaví a pokud jsou to zuby, tak to nedělá schválně. Mně teda upřímně bylo Adama spíš hodně líto, když mu ty zuby rostly, a byla jsem připravená na to, že se prostě pár dní holt nevyspím. Možná to i vycítí, že tě to otravuje a bude to zvládat ještě o to hůř. Přijde mi, že sis z těch zubů udělala strašáka (růst, kousání při kojení) :slight_smile: a nemyslím to nijak zle, ale ber to, že zuby nám rostly všem a naše mámy to taky nějak přežily. Spíš zkus víc zapřáhnout tatínka, ono když si trochu odpočineš a nebudeš na prďolu sama, nebude to všechno zas tak hrozné :wink:
27. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky psychicky připravuju na zoubky,je fakt,že manža je hodný a snaží se pomáhat.Ale teď poslední dobou většinou usne a stejně jsem na malucha sama.Ale příští týden má noční,tak odpoledne bude s Filipem a já konečně dodělám papíry do práce.
27. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je ho taky hrozně líto... a přez den vydržim cokoliv...ale v noci jsem prostě nepříjemná... už něco málo přez půl roku jsem se nevyspala a tak jsem trochu nevrlá v noci když se mu nechce spát... ale jinak je zlatíčko a to že ho něco trápí chápu a jsem s nim... jenom mu chci pomoct od bolesti a od pláče... to si mě špatně pochopila, že by mě to nebavilo... jenom se na to netěšim... ale nevim, jestli mu můžu něco teda dát nebo ne... ten gel moc nepomáhá.... asi.... j totiž furt nevim jestli to jsou opravdu zuby, ale už m nic nenapadá... nemá je nateklý ve předu, ale vzádu... jako by mu měly růst špičáky nebo co....
27. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a v nejhoršim s nim budu celej den drncat někde kočárem tam bude klidnější...
27. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mu zkus dát sirup panadol-Nurofen-nebo čípek.
27. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to musim zejtra koupit... doma mám jenom paralen v čípku a to nevim jestli mu na to můžu dát když nemá horečky
27. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám pocit,že paralen je i od bolesti,ale určitě bych nedávala celý.Fakt nevím,my máme doma jen sirup.Zkus přečíst leták.
27. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to i od bolesti-pro děti od 7kg -
Čípky Paralen 100 se používají u dětí o tělesné hmotnosti nad 7 kg ke snížení zvýšené tělesné
teploty při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných
onemocněních, dále se používá při mírné až střední bolesti různého původu, např. při bolestech
hlavy, zubů a při bolesti kloubů a svalů provázející chřipková onemocnění
27. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac, klidně mu můžou první vyrůst špičáky, můj manžel to tak měl, tak jsem to čekala i u Adama, ale ten "rostl" klasicky. Já vím, že je to náročné, hlavně to nevyspání a nebylo to myšleno jako útok. Naopak, ať si aspoň jednu noc vezme manžel službu a nosí ti Jonáška jen na kojení, to by nešlo? Já tomu právě naprosto rozumím, pro mě je noční spánek nejdůležitější, proto to píšu. Jinak mi v lékárně radili, že namazat gelem a dá něco proti bolesti - nurofen nebo jiné. Ten gel zabere na chvilku, navíc mi přišlo, že ho hned olízal. Adamovi pomáhalo, když jsem mu nechala okusovat svůj prst přes tenký hadřík, pak si ten hadřík sám pořád cpal do pusy.
je tam napsáno, že jsou i na bolest a že od sedmi kil se dává jeden čípek a nejdřív za šest hodin další.... no uvidim jaká bude noc kdyby to bylo zlý tak mu ho asi dám a jinak uvidimco zejtra
já jsem dokonce slyšela,že mimčo mělo jako první zub stoličku!!!!!My nemáme nic,tak jen s napětím čekám,kdy to přijde :grinning: :grinning: No nic,jdu spát,páč tak do půlnoci budu kojit-večer toho maluch moc nevypil.Třeba mně nevadí noční kojení,to je v klidu a většinou po dokojení maluch i zaspí,ale když nezaspí a nic nepomáhá,tak i já jsem vzteklá,ale spíš sama na sebe.Si rostě nadávám,ale pak usne a já vytuhnu taky.Taky nechápu,co to mám za stavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí to je jen hooodně zřídka.

Dobrou a klidnou noc-zvlášť když se blíží úplněk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na mě to nějak působí a myslím že i na Filpa :frowning2:
27. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to jako útok nebrala :slight_smile: .... a manžela k noční lužbě nepřinutim ani omylem..... hlavně ho ani nevzbudim... spí jak špalek a nevzbudí ho ani když Jonáš pláče... já jsem na Jonáška u nás doma úplně sama... manža se na něj chystá až bude umět chodit a aspon trochu mluvit.... dřív ne.... jo prst mi kouše hrozně rád a bolí to jak blázen má hrozně pevnej stisk... a taky rád kouše to umělohmotný strašně tvrdý kousátko... je úplně nadšenej když mu tim zamávám nad hlavou :grinning: .... budu ráda když to ude mít rychlo za sebou :slight_smile: ... aby bylo klidnějc i ty noci aby byly lepší... už se nemůžu dočkat až se zase jednoho krásného dne budu válet do dvanácti v posteli a nebudu muset nic dělat :grinning: ... aspon jeden den :grinning:
27. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pam zatáhni žaluzie a třeba to vliv mít nebude :grinning: :grinning: :grinning: .... no mě tedka začal v noci právě dělat to, že se e tři ráno rozhodne, že už je jako vyspinkanej a že si chce hrát a to jsem nervní.... jinak mě to taky až tak nevadilo když hnedka usnul a já si mohla taky hndka dát zase dvacet... ale spánek osmi hodin v kuse (aspon) mi opravdu hodně chybí
27. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura :máme stejný sen :wink:
27. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám za sebou uspávání....fakt nevím co s ním je...vždycky večer usínal do deseti minut sám...ale teď už asi týden to úplně bojkotuje. Večer je protivnej, tře si očička, pak podřimuje u jídla a jakmile ho dám do postýlky tak začne máchat rukama kopat nohama, výskat, povídat...přetáčí se na břicho a kňučí že chce zpátky přitom když ho otočím tak hned zase pláč....No hrůza...dneska jsem uspávala 45 minut !
27. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
k tomu kousání...já mu u zubaře koupila kartáček pro iminka...je to takový měkký kartáček, který si navlíkneš na prst...to mu vydrží i na dvacet minut si do toho kousat....
holky co ty křupky...nekupujete je někdo?
27. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin já je nekupuju... tak nevím... ale vim jak vypadaj a furt po nich koukám :slight_smile: .... lin jinak mě většinou ečer nechce usnout sám pokud neni pořádně najedenej.... a jinak už se taky všemožně obrací v posýlce na bříško snd zatim ne, ale asi mě to taky čeká .... minule stačilo ho jednou obrátit na záda a zachvilku byl tuhej.... asi sme zase vzhůru.....
27. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek