Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
pampusik77
1. říj 2010
@xkacatkox Filip měl Alexandrovce když byl ještě v bříšku a teda mrskal se o život 😃 😃 😃 😃
miska73
2. říj 2010
Ahoj holky,
koncert byl naprosto úžasnej!!!!!!! Měla jsem z toho husí kůži až na zadku 🙂 . fakt paráda x-) x-) x-)
A v noci jsme zase spali, pouze 2x pití... x-)
Za chvíli vyrážíme na tu oslavu. Vypadá to, že by mohlo být i pěkně 🙂 . Tak si užijte pěknou sobotu 😉
janovkov
2. říj 2010
Kacamura: Já jsem taky z Barrandova a kočárkuju sama. Mám taky listopadové miminko. I když chodím do mateřského centra na cvičení s maminkama a miminky, tak jsem se stejně ještě moc neseznámila. Nějak to neumím.. Tak kdybys měla zájem... 🙂
kacamura
2. říj 2010
@janovkov jé to by bylo super 🙂 ... do MC nechodim zatim nebyly penízky... sme nepřehlédnutelný... tak můžeme dát nějaký sraz 🙂 ... třeba se potkáváme... my sme nepřehlédnutelní... velkej černej pes podobnej hovawardovi a černej kočárek.... a přidej se dyštak do diskuze barrandov... píšeme si tam jenom ve dvou...
jinak nám vylezly horní jedničky... ale chudák musí ho to bolet vypadá to ošklivě :-| ....
jajik25
2. říj 2010
jéééééééééé tak to se máte holky,škoda že tady není někdo kdo by bydlet někde poblíž mě :-| 😉 🙂
kacamura
2. říj 2010
@jajik25 a koukala ses do regionů??? tam určitě někdo bude aspon poblíž 🙂
kacamura
2. říj 2010
tak a máme horní jedničky 🙂 ... taky vám děti skřípou zubama??? u Jonáše je to nová zábava :-S .... jestli to bude dělat v nooci stěhuju se k příšerně chrápajícímu tatínkovi do obejvákokuchyně 😃
lin18
2. říj 2010
Holky kolik vaše děti měří? Nějak si to nepamatuju....Mám strach aby Kuba nebyl malinkej...chlap má v rodině trpaslíky 😃
zubama neskřípe...ještě nemá jak.... 😃 má dole jedničky a nahoře dvojku :-p
Dneska se zase třískl do hlavy...má šrám přes celý čelo....a kámošky syn má horečky...a ve čtvrtek byly u nás a kluci si vyměňovali dudlíky, tak doufám, že nás to mine....
pampusik77
2. říj 2010
@lin18 vždyť měří 77cm!!!!My máme tak 72cm,takže trpaslík nebude 😉 😉
ktr
2. říj 2010
ono je to u každého dítěte jinak....Romík byl dlouho,snad do 10 let hodně malinkej no a pak rostl tak,že jsem nestačila kupovat oblečení 😃 takže všechny dohnal a některé předehnal 🙂
zdenka33
2. říj 2010
ahojky....
🙂 🙂 🙂
zdenka33
2. říj 2010
@lin18 Ada měří 77...celá tatínek 😉
zdenka33
2. říj 2010
@kacamura jůůůů skřípat!!!!...tak to zatím u nás nehrozí,zatím máme jeden zoubek!
pett7
2. říj 2010
ahoj, my měli náročný den x-) x-) malý už spí mě se nechce 🙂
zdenka33
2. říj 2010
@miska73 miska tak doufám,že štípanec už nebolí!!!!To je dobře,že se ti tam líbilo 🙂 🙂 🙂 Se máte já už jsem tak dlouho nikde nebyla....už jsem říkala Lukášovi,že bysme mohli vyrazit aspon do kina.....
zdenka33
2. říj 2010
@pett7 ahojky 🙂 🙂 🙂 ...to je sobota co,zase doma 😞 můj chrápe vedle mně!!!!Krásná sobota!!!
zdenka33
2. říj 2010
@pett7 kdepak jste byly???
ktr
2. říj 2010
@zdenka33 ahoj 🙂 já bych zas ráda na koncert 🙂 tak třeba někdy 😉
zdenka33
2. říj 2010
@ktr jo až budu v důchodu :-p 😃 😃 😃 😃
ktr
2. říj 2010
@zdenka33 hmmm..ale to už asi nevydržíme stát,co??
pett7
2. říj 2010
@zdenka33 ahoj, na návštěvě u známých dala jsem si vínko, bylo dobře i malý byl hodný
zdenka33
2. říj 2010
malá už začala pěkně šmejdit po baráku....ale zatím jsme neměli úraz!!!!Chvíli tapká,pak padne na zadek,zase stoupne....pořád se snaží,ale obujeme botičky a né a né!!!!Tak to zatím nehrotím 😉
zdenka33
2. říj 2010
@pett7 tak to je fajn...člověk to opravdu potřebuje...počkej až vyzazíte bez prcka 🙂 🙂 🙂
@ktr hihi hi 😃 😃 😃 😃
pett7
2. říj 2010
@zdenka33 včera jsme byli na večeři, ale člověk pořád myslí na to malé samotné doma...
zdenka33
2. říj 2010
@pett7 to mi povídej...tuhle jsme byli taky venku.Ségra koupala uspala a pak hlídala...malá v pohodě...a já jsem měla nervy jak to vzládnou.Přitom jsem ráda když někam vypadnem 😉
pett7
2. říj 2010
@zdenka33 my byli v úterý v kině a to jsem se do toho filmu tak zabrala, že mi malý ani moc nechyběl a pak se mi nechtělo ani ještě domů hezky jsem si odpočinula, ale to byla vyjímka
zdenka33
2. říj 2010
@pett7 neboj však si ještě takových chvilek užijem 🙂 🙂 🙂 ..,ale už se na ně těším x-) x-) x-)
ktr
2. říj 2010
@zdenka33 tak holt musíš přijet do Brna a vyrazíme spolu do Ronda!!!! 🙂 🙂 🙂
zdenka33
2. říj 2010
přijela bych hned.....mohli bysme se domluvit až budou větší děti 🙂 🙂 🙂 Tet mám ještě fakt strach jí nechat někomu na celý den!!!
@ktr chodíš ještě na fc..už jsem tě tam dlouho nezahlídla
miska73
2. říj 2010
tak jsme doma z oslavy...bylo to pěkný, ale náročný....mraky dětí, hudba...nic pro Adama..
zubama skřípe taky, ale jen přes den, v noci ne 😃 , ale pořád má tu hubičku nakřivo, jak se snaží skřípat, když neskřípe, tak děla ze slin bubliny, to je taky dobrý... 😃