• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka červen, červenec a sprpen 2009. Přidejte se

19. července 2010 
ahoj holky, jsem se k vám dostala zase až dnes.malá byla včera nějaká divoká celý den,hlavně večer nám dala zabrat,bolelo ji bříško. v sedm jsem ji vysprchovala a nakrmila a usnula nám skoro až po devátý.sotva jsem ji totiž položili at do postýlky nebo do postele,tak řev jak blázen a přitom na nás spala úplně v pohodě.pak chtěla furt krmit,ale to taky chytla se prsu a po chvíli řev.tak dostala flašku a asi jak bylo mlíčko teplý,tak spustila takovou kanonádu do plínky,no nachystala nám pěknou nálož.pak stačilo jen přebalit a v tu ránu byla tuhá a spala skoro až do tří.
tady je dneska krásně,tak přemýšlím kam půjdeme na procházku
14. srp 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hoky tak ja dnes vubec nestiham - nejak se nam tu kupi navstevy, do toho maly ma porat hlad tak jen nakukuju...
14. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, tak krásný album bylo založeno a skoro nikdo sem nechodí :frowning2:
16. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
to bude asi tím počasím že nás sem málo chodí a některé mamky mají šestinedělí a toho času v tomto období fakt není.Mě malý usnul,tak se pokusím něco rychle vykouzlit na oběd,k tomu ještě peru a odpoledne chci jít do města pro fotky.Kolik vás ještě kojí?
17. srp 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
zdravim jen zase v rychlovce....ted jsme dojeli z nemocnice ale byla sem jak na koznim jelikoz sem si z porodnice odvezla nejakou reakci na jejich pradlo tak mam masticku... jinak maly je porad hodny tak doufam ze mu to vydrzi... kojime po trech hodinach tak myslim ze maly uz ma o kilo vic...
17. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMi - já kojím z jedné třetiny, jinak dokrmujeme, dnes jsme byli na převážení a za týden malý přibral 400g. Měl chudák co dohánět. Vašík bývá už hodný, jen dnes tím vedrem byl nějaký mrzutý a pořád poplakával a nemohl usnout. Teď ale vytuhnul po koupání okamžitě.
Leu - mě zase v porodnici otekli druhý den po porodu oči a na víčkách naskákaly nějaké pupínky. Šla jsem to říct setře a ta, že pošle doktora, aby se na mě podíval. NO samozřejmě nedorazil, potom mě jiná sestra říkala, že to můžu mít z léků nebo taky z chlorované vody. Od té doby jsme si obličej a zuby myla balenou vodou a byl klid.
17. srp 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já jen rychle zdravím! :slight_smile:
jity - já jsem taky pěkně otekla v nemocnici, však mě leu viděla a byla to hrůza! kdoví, v čem perou to jejich prádlo. malý pěkně přibral, je šikulka! my jdeme zítra do poradny, tak jsem zvědavá na Ondru, jestli něco přibral.
leu - je to s tou mastičkou lepší?? a co Vojtíšek? příští víkend se uvidíme, jo? :wink:
18. srp 2009 v 11:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
tak vidim ze vsichni jen tak rychle zadravi - ja taky... v noci bylo strasne horko tak ani malemu se nechtelo spat tak to dahanime pres den...
simi - to vis ze se uvidime - kluci maji slibeny retizkac :grinning: :grinning: jinak s mastickou uz je to lepsi tak doufam ze uz to zmizi uplne...a taky to mam z toho jejich pradla - sem se dovedela... my jdem s malochem na kontrolu pristi tyden tak sem taky zvedava kolik pribral protoze mi prijde ze je snad o kilo tezsi... a ondrasek uz spinka hezky?? jak spite v noci??
18. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leu - tak to je dobře, že ti mastička pomohla!Ondrášek spí v noci od 22 - 5, takže ho na kojení nebudím a pak se ráno vydatně napapá a spí třeba ještě do 9, ale pak už se mu moc spinkat teda nechce, zvlášť teď v tom horku, takže spíš jen tak leží a co hodinu, dvě papá. jo, a sedím už taky bez kruhu! týjo, to je tak super! :dizzy_face:
18. srp 2009 v 18:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi - tu prospanou noc závidím, vašík vydrží max. čtyři hodiny a už letí manža vařit vodu na krmení a já trochu kojím.
Teď ho mám na rukou, pouštíme ukolébavku a hajdy do peřin. Odpoledne jsme to spolu zalomili, takže se cítím celkem fit.Mamka mezitím co jsem spala mě vyžehlila pračku prádla. Ještě že jí mám, jinak by ten náš chlapeček neměl co na sebe: Poslední dobou nám každá plenka proteče a já jen převlékám a převlékám Vašíka do suchého.
18. srp 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky, jak se máte? už aby byl podzim a nebylo takové vedro, co?
20. srp 2009 ve 14:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sajmi - tak jsem nakrmila toho našeho hladovce a doufám, že bude chvilku klid. :grinning:
Vedro je děsné, nejhorší je to v noci. Dnes se nám podařilo konečně zabít komára, co nám pije už bezmála skoro 14 dní krev. Dopoledne přišel taky konečne ten pán na ty sítě, poměřil si to a prý za 14 dní až 3i týdny to přijede namontovat. Takže super, podzim na krku a my budem dávat sítě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No aspoň, že budeme moci v noci s klidným srdcem a bez obav otevřít okno, aniž by jsme se báli štípanců.
20. srp 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
tak tu tak nakukuju a rychle neco pisu jelikoz se maly za chvilku bude dozadovat jidla... jinak tu cekam az me naposledy navstivi PA tak nevim kdy se tu ukaze...
simi - to je super bez kruhu co?? a nedojde ti taky nahodou drgova naposledni kontrolu?? a pristi vikend se ukazete na breznici??
to horko je strasne... jak ty malochy oblekate??
21. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nějak jsem se sem ted nedostala.Nel mi to nedovolila,objevili jsme ji totiž v horní dásni bílou skvrnku,ale zoubek se ještě neprořezal.tak ji to občas pozlobí.jinak vedro a komáři jsou děsný.
21. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

benjik - dívala jsem se do Tvého albíčka, máš tam úžasně roztonilou fotku ( ve spánku přemýšlím). malá je na ní moc krásná.

leu - v ty vedra dávám na ven bodýčko s krátkým rukávkem a ponožky,skoro celý den mám kočárek daný venku ve stínu, kde trochu pofukuje tak dávám přes nožky ještě takovou teňoučkou dečku. Malý si na kočárek už pomalu zvyká, včera tam fakt prospal celý den a já si i odpočinula. :slight_smile:
22. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjiittyy:díky,má věčně všelijak zajímavý pózy na spánek.copak malému se kočárek nelíbil,že píšeš,že si pomalu zvyká?
23. srp 2009 v 01:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se vám daří? nemohla byste mě některá poradit, jak se zbavit bolesti prsou a bradavek? bolí nejen při kojení :frowning2: . nahřívám pod sprchou, masíruju, natírám Bepanthenem, potírám mlíčkem, větrám a NIC! :cry:
27. srp 2009 v 15:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
tak my jsme byli ve ctvrtek na prevazeni a na kontrole - no mame za necele 3 tydny o 900g vic - tak nam pani doktorka rikala ze misto mleka mam asi smetanu... ale jinak vsechno ok
simi - tak to co pises zes uz zkusila mi vsichni radili tak noveho nic nevim ale dojela kamoska, ktera je PA tak se ji zkusim optat na nejake novinky... jinak mate nadhernou fotecku :wink:
29. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mohu se kvám přidat už nám je devět měsíců a malá se narodila 8.6 2009
11. bře 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
hledám Gábinu , které se loni v srpnu narodil syn Štepánek. Je tu mezi vámi?
Pokud jo, ať se mi prosím ozve. Děkuji.
19. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek