• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka narozená v březnu 2011.

4. listopadu 2011 
Podělte se o zkušenosti.
20. črc 2011 v 19:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdo mi poradí s příkrmy od 4.měsíce?
20. črc 2011 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky většinou se začíná obídkem a to mrkvičkou nejdřív tak 1-2 lžičky a postupně přidáváš pak je to mrkev s brambůrkem a chce to dávat 3-4 dny jen to jedno je důležitý dávat pozor na alergický reakce mimča když se ti třeba o špenátu osype tak nedávat :slight_smile: tady to je vůbec pěkně popsaný http://www.hami.nutricia.cz/cs/hami-klub/hk-clanky-pro-registrovane/hk-prikrmy/zavadime-prikrmy-I/
20. črc 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj.Moc děkuji.Ale docela by mě i zajímalo.Co znamená ukončený 4.měsíc.kdy to přesně je? Nám ted v pondělí byly 4. měsíce.Každý mi říká něco jiného, a já už jsem z toho docela zmatená.
20. črc 2011 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela022 - v pondělí byl ukončený 4. měsíc :wink: Teď N. začíná žít pátý měsíc svého života, až ji bude 5 měsíců, bude mít ukončený 5. měsíc.
20. črc 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak je to přesně tak jak jsem si myslela i já.Ale ostatní mi to vyvracejí.že to tak není.
20. črc 2011 ve 21:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela022 Ahoj, taky mám jedno březňátko doma, ale příkrmy ještě neřešim, zatím plně kojím. Krmíš UM? Nám doktorka řekla příkrm až od 6měsíce- i když ono to uteče raz dva.
21. črc 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj.No my krmíme uměle od začátku.Takže nás už se příkrmy budou týkat každou chvíly.Kojené děti prý začínají až od toho 6.měs.Příští týden jdeme k doktorce, tak jsem zvědavá kdy začnem.
21. črc 2011 ve 21:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela022 Tak to jo, děti na UM začínají dřív. Moc se na to teda netěším- vaření teda fakt neni můj koníček, ale budu muset, ještě že jsou ty hamánky atd. Dej vědět, jak ti mimčo baští, někdy to prej trvá, než si na to děti zvyknou...
22. črc 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mám doma březňátko. A je strašně hladový. Sice kojím plně,ale začala jsem dávat flašu na noc, aby mi aspoň trochu spinkal. Sice má jen chvíli 4. měsíce, ale uvažuji o příkrmu na noc. Staršímu jsem, jsem taky dávala brzy příkrm a přežil to :slight_smile: .
22. črc 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Ahoj , já jsem měla nedávno celkem málo mlíka a právě nejhorší to bylo večer, ale už se to naštěstí upravilo, ale malej se mi budí za noc několikrát. Jak dlouho ti vydrží spinkat, když přikrmuješ?
22. črc 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím dávám jen jako večeří a zbudí se tak za 3 hodinky. A pak je to trošku horší :cry: . Včera jsem mu zkusila dat i o půlnoci a zas vydržel tak ty tři hoďky :slight_smile: .
22. črc 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale furt je to lepší jak co hodinu vzhůru. :grinning:
22. črc 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jsem jí zkoušela dávat mléko ještě v noci, ale stejně se vzbudí ve tsejnou hodinu.
23. črc 2011 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50
@michaela022 Tak já teď krmím tak 6xza noc, nevím, jesli nemá růstovej spurt... Ještě nedávno spal celou noc např. od 22-7rána, to bylo fajn zase se po dlouhý době vyspat... Jinak co už uměj vaše miminka už se přetáčí samy na bříško? Můj malej teda ještě ne max. na bok...
25. črc 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně mu skus dat Sunar a jestli ti to bude chtět pit a hlavně ti bude spat, Tak to stojí zato. Můj malý už umí se převalit ze zad na bříško bříško a spět a už si i cucáme palužky u nohy.Ale musím všechny uklidnit starší syn se začal přetáčet pomálu až v 7 měsících. Opravdu každé dítě je jiné
25. črc 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Když já ho chci do půl roka jen kojit a navíc Sunar nemůže, má alergii na kravský mlíko...
26. črc 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ukončený 4. měsíc už máte. Byla jsem u doktorky a dala mi Hami jídelníček a právě jsem se ptala, jak to je s těma měsícema, že taky nevím, v lékárně mi řekla, že má ukončené teprve 3. A doktorka říkala, no tak když to ani v lékárně nevědí... :grinning: Takže jak mi řekla, tak jsem hned druhý den zkusila dát od Hami první lžičku mrkev - to snědl asi 4 lžičky, druhý den trošku víc a třetí den to dojí. Pak jsme měli mrkev s bramborem a včera první lžička brokolice a to byl teda hnus, ale malej to taky baštil. Jinak mu na noc dávám hotové mlíčko s kaší od Nestlé a to je mňamka. To jsem ani dávat nemusela, protože mi spal cca od 21-do 6 i po Nutrilonu, ale zkusila jsem mu to dát a strašně mu chutnalo, tak mu jí dávám pořád a to máme obříka, máme 7700g a 70cm :slight_smile: Není tlustej, je akorát, ale fakt velkej :slight_smile: A jsem ráda, že baští, myslím, že bude lítat, už teď mi pořád poskakuje na klíně :dizzy_face:
26. črc 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa Tak to je špatné že máte alergii. Existuje Nutrilon pro alergiky ale je strašně drahý.
27. črc 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky už se těším na ty "nechutnosti" ,které budu dávat malému. :grinning: . Ještě chvíli a už bude baštit.
27. črc 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Je to sice blbý, ale aspoň vím, z čeho měl všechny ty potíže jako koliky, průjmy s přímědí krve, prdíky atd. Já teď nesmím nic z mlíka a malýmu pak budu muset kupovat přesně to speciální pro alergiky... Jinak už mi zkončila mateřská a přemýšlím, na jak dlouho si dát rodičovskou. Jestli na dva nebo na tři roky. Ještě váhám.Jak to máš ty?
27. črc 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka26s To má skoro stejně jako můj malej... taky je baculka, ale žádnej tlusťoch...
27. črc 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já rodičák mám vyřešeny jelikož nemám nemám odpracovaných 275 dní tak mám automaticky 4 roky :frowning2: Chtěla jsem jít na 3 roky ,že bychom to napsali na manžela, ale jako OSVČ taky nemá nárok :frowning2:. Stát je v tomto pěkný ..... :angry:
28. črc 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Tak to je pěkně blbý co? Já si říkám když si to dám na 3 roky tak mi to přijde málo a na ty 4 to je úplný h.... :cry: A taky teda doufám, že se zadaří a bude ještě jedno mimi...
30. črc 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si to dej na tři přece ze 7600 je to veselejší jak se 3800. A když se zadaří tak se zadaří :slight_smile:
30. črc 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 No já bych úplně nejradši na ty 2roky, ale kdyby se to nepovedlo, tak bych byla rok bez peněz- malýho mi ve 2letech do školky nevezmou a stejně bych ho tam tak brzo ani nechtěla dát...
30. črc 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je úplně nejlepší jít na 2 roky :grinning: .Když jste se snažili o první šlo to dobře? Protože u druhého je to taky tak. Aspoň umě to tak bylo :grinning:
31. črc 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky se hlasim mezi breznove maminky:slight_smile: mame presne ctyri mesice a pristi tyden chci zacit s prvni mrkvickou:slight_smile: Maly ma alergii na bilkovinu kravskeho mleka a tak jsme pres neuspesne diety (moje) na Nutrilonu allergy care. Tak se trochu tech prikrmu bojim, ale stejne jinak pripadnou alergii nezjistim.
31. črc 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem dala poprvé mrkvičku. Je zajímavé že mi nechtěl kupovanou od "Hami první lžičku", ale uvařenou domácí. Asi to bude gurmán :grinning: :grinning:
2. srp 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca50 Ale na predpis to muze napsat pediatr a pojistovny cast hradi:slight_smile:
3. srp 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky.Tak už máme zasebou prví týden příkrmů. a celkem dobrý.Mrkvičku s brambůrkem mi baští mojí ( luco to bude asi tím, že ta domácí bude trochu sladší), jinak brokolici moc nechtěla, šklebila se mi u toho.ale špenát s bramborem mi baští.
6. srp 2011 ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 45
Tvůj příspěvek